• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    kdyby někdo potřeboval box na kolečkách

    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: no ale to jsi neviděla jak vypadala ta podlaha původně, byl to děs, lidi před námi to měli natřený asi 10x nějakýma emajlama šedýma a strašný, když nám to zrenovovali tak jsme koukali co to je za krásnou podlahu :))

    (musím zaťukat, že zatím si nechá vše vysvětlit a respektuje to, doufám, že mu to vydrží co nejdéle)


    TAYLES: máme to přidělané na tomhle:
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    TAYLES: měli jsme kdysi v cihlovém domě houpací síť (ale křeslo:) a chce to šikovného ruce, není to sranda, když to má být bezpečné a i pro dospělé třeba
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TAYLES: tak v paneláku to bude zdaleka nejjednodušší, tam to bude držet celou rodinu :-D Horší je rákosový strop ;)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MONKA: ten houpací pytel je senzační! :) je těžké to přikurtovat? přidělávali jste to někdo třeba v paneláku?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MONKA: jsem si říkala, že to asi bude původní, renovace se moc povedla

    (u nás vysvětlování nepomáhá, respektive, občas ano, ale za pár dní jedu jako kolovrtátek na novo, tak jsem ho raději naučila rádio vypínat, poprosím ho, ať ho jde vypnout, tak je celý nadšený, že má "úkol", a je na čas klid, než ho to šťourání do techniky zase přepadne :))
    zarýglovaný skříně s nožema a kameninovým nádobím mám bohužel pořád, máme doma takovýho malýho nezmara, tak si to vyžírám - prý jsem nebyla jako malá jiná ehm :D
    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: podlaha je renovovaná, původní prkna
    hraje, ale dlouho tam nevydrží, ale jinak když jsme tam sním tak tam strávíme hodně času, když se všichni pustíme do stavění dupla :))
    co se týká poličky tak v tomhle ohledu je Alex milionový, vysvětlíme proč se to nedělá a co se stane když.....a hotovo, v tomhle je suprovej (musím zaťukat)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MONKA:krásná podlaha .)
    a hraje si malý v pokojíčku i sám?
    (jak vidím tu poličku s rádiem, přesně vím, jak by u nás během 5 min bez dozoru dopadla:))
    MONKA
    MONKA --- ---
    VERONIKA22: jj je to z lidlu, ty krabice jsou 20x25cm. Já to chtěla hlavně na takový ty tretky a drobné hračky. Sice se mu tam i vejdou koleje s mašinkama (to má teda ve dvou krabicích a ve dvou auta), ale v ostatních má míčky, plastovou zeleninu "na vaření" apod..., jinak větší hračky má v tý truhle, která je asi z poloviny plná a tu druhou krabici má na duplo
    hodně maličký je ta skříňka, v ní má teda v šuplíku malé knížky a dole puzzle
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MONKA: že jsou to ty regály z lidla? kolik se asi tak vejde hraček do jedné té "krabice"? já jsem to chtěla koupit ale ty rozměry se mi zdály nějaké malé :o(
    MONKA
    MONKA --- ---
    tak jsem taky nahodím aktuální pokojíček syna, ta válenda tam slouží jako úložný prostor a pro syna přístup ke koukání z okna, jinak jednou půjde pryč. (měla jsem ji tam kvůli tomu, když jsem ho kojila, tak jsem tam i spala)





    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SRETSIS: jojo jsem ráda, že mi zde bylo poraděno, že pokojík ještě není k dispozici. dítě zatim stejně vyžaduje asistenci a soukromí vůbec nežádá
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    VERONIKA22: Hezké, čisté, úhledné. My jsme v novém bytě zřídili samostatný pokojíček, ale stejně je dítě (2,5 roku) všude tam, kde maminka, takže máme opět koutky po celém bytě:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    pardon za tu velikost :o)
    ale zajmavé bylo, že doposud jsme se drželi toho obývák nijak neparcelovat na moje a tvoje.....a kromě gauče tam byl volný prostor kde různě postával ten modrý "kýbl" s hračkama a jídelní židlička - aby prostě dítě mělo neomezený prostor pro sebe = výsledek byl takový, že furt lezlo za náma na gauč a bralo nám noťas popř. podávalo televizní ovladač.
    teď jsem tam dala ten koberec a své hračky má jen v tom rohu a v pár poličkách v obývák.stěně a nikde jinde. a světe div se - dítě už si na gauč skoro nesedá a drží se svého koutku a je tu zase lépe dýchatelno :o)
    no nečekala bych takový pozitivní výsledek před zahájením "výstavby" toho koutku.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak foto i od nás:
    tak v našem 2+1 máme jednu velkou noclehárnu se 4 postelemi ( foto bude příští týden ) a jen dětský koutek v obýváku


    MONKA
    MONKA --- ---
    PETJULE: nepamatuji si název, ale šli jsme do této prodejny http://www.colorlak.cz/ , kde nám nabídli i omyvatelné barvy a nechali jsme si je namíchat
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    PETJULE: my kupovali v Hornbachu,nějakou jejich značku,kterou nám přímo namíchali odstín.Umělohmotně to nevypadá,máme ale vymalováno na světlo,tak nemůžu třeba říct,jestli když bude sytá barva,jak to vypadá a jestli při setření zůstavá vše oka :)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    MONKA:
    ZEMINO: jaké jste prosím použili ty omyvatelné barvy? čeká nás zjara malování a ráda bych taky omyvatelné zdi, ale mám obavu, aby to pak nevypadlo moc umělohmotně :-) dík za tip.

    supr!



    Turn Boxes Into Play Spaces with MAKEDO Find and Make Shop and Space Pod | Inhabitots
    http://www.inhabitots.com/turn-boxes-into-play-spaces-with-makedo-find-and-make-shop-and-space-pod/
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    SWATKA: souhlas, dětské ubrousky na veškerý domácí úklid, teda kromě dětskýho zadku :))
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VERONIKA22: aha tak to jo proti vkusu žádný...:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam