• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    BLANCHE1: my používali postýlku asi do roku věku malého,protože se v ní začal šprajcovat při rotování,tak začal spát s námi v posteli. Měli jsme obyčejnou z Ikey,na které šlo pouze polohovat rošt,a ani bychom asi další funkci nevyužili.
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Poradíte, prosím - potřebuji vybrat dětskou postýlku pro 6ti měsíční dítko, oba jsme vysocí -/+ 180cm a já váhám, zda spíš využijeme vyndavací šprušle anebo stahovací bok? Prozatím budu mít dětskou postel přiraženou ke své straně postele.
    U postýlek, co jsem viděla naživo, mi přišlo, že jde bok stáhnout o cca 10 cm max, a to si nejsem jistá, že udělá nějaký postřehnutelný rozdíl, zvlášť při naší výšce..
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JUDAS: Moc hezka postel, v tom bude urcite klidnej spanek a spousta vyblbnuti :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JUDAS: ta dětská radost :-))
    KEYA
    KEYA --- ---
    JUDAS: Nádhera... :)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    JUDAS: Vypadá to super, moc se těším na finální podobu a vzala bych si pak kontakt na truhláře.)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Tak uz prisla rada i na nas. Pokojicek pro Kikinu (na fotkach to male) ma ode dneska postel. Je to postel namiru - malicko okopcena podle predlohy ze space4kids.cz a za tretinu ceny :D Cele to bude ve finale jako takove plavidlo.. na zdi cmarnem nejake rybky a madla supliku budou z lana.. tak pak jeste s prominutim zaspamuju hotovou vec :)







    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAARISTAAN: nábytek pěkný. V dívčím pokoji se mi nelíbí barevnost, tuhle lososovou nemusím, navíc ji všichni dávají všude... klučičí pokoj nemá chybu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KAWALSKI: kdyby se do časopisu nafotily interiéry "zabydlené", tj. všude hafo hraček a jiných krámů, tak nevynikne to, proč se především fotily, a sice zajímavý nábytek.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    pro me je to docela skoda, rada bych to videla "zabydlene".
    SWATKA: mozna ty obrazy lodi na zdi, ptaci budka, maluvky na zdi ze by do toho pocitali?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Když mně šlo hlavně o ten nábytek od DEVOTO :-) ... když jsem pak koukal i na ten pořad, tak se mi ještě zalíbily posuvné dveře, kterých jsem si napoprvé nevšimnul.

    KAWALSKI: na Tvoji otázku odpověděli již jiní, tak asi tak.

    ILLUZE: a tohle mě vlastně ani nepřekvapuje :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAARISTAAN: povedlo se jim to...
    jen mne děsí ony dvě položky:
    •Osvětlení: 11 826 Kč
    •Dekorace a doplňky: 31 985 Kč

    Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/jak-se-stavi-sen-0i9-/dum_osobnosti.aspx?c=A120418_125507_dum_osobnosti_web

    po tom, co nám včera řekla sestřenice - její kolegyně "Proměnou" prošla... hezky to jim to tam předělali... hezky načančali... hezky nafotili a natočili pro TV
    a pak zahlásili - buď si ty dekorace koupíte, nebo papá...
    na vázu yx tisíc neměli... takže to odvezli...
    a zbyl tam ten holý jednoduchý nábytek, co už bez těch exkluzivních doplňků nikdy tak "hezky" nevypadal...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    KAWALSKI: ne, nezije, protoze ty fotky jdou porizene po dodelani pokoju, pred predanim detem. Plus tedy ne kazde dite potrebuje sest pulek auticek, patnact plysaku, osm panenek...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KAWALSKI:evidentně je to teprve nachystaný na "nastěhování" dětského osazenstva, prázdné jsou jak poličky na knížky/hračky tak i věšáky na oblečení, tj. bylo to vyfocené pro časopis a věci se tam naskládaly až poté
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MAARISTAAN: kde tam jsou hračky??? mě to přijde děsně neosobní, prázdný, pustý. jistě ot je moderní a krásný, ale nikdo tam nežije :-/
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: koukám na jejich stránky a dětský pokojík III je fakt bomba.. až jednou budu bohatá, tak za nima zajdu...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: tak ten klučičí se mi líbí víc a to světlo tam udělali fakt krásně měkký. v tom holčičím je postel, která na mě právě působí jako pohovka a neútulně a ta růžová ve velké ploše za mě taky ne... ale zase ta holka má super závěsy...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEDVED007: já mám 20 let dřevěný stůl, který má sklopnou desku. Nechali mi ho udělat rodiče k 8. narozeninám a jednou ho asi přenechám svým dětem ,)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Další z dětských pokojů od kluků z DEVOTO, líbí se mi ta jednoduchost.

    Rodiče se obětovali, spí v obýváku. Děti získaly krásné pokojíčky - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/jak-se-stavi-sen-0i9-/dum_osobnosti.aspx?c=A120418_125507_dum_osobnosti_web

    MAEVE
    MAEVE --- ---
    MEDVED007: Moc díky. Stůl máme též s nastavitelnou výškou a židli jsme nakonec koupili na kolečkách. Ještě nedorazila, tak jsem zvědavá, jestli jsme měli šťastou ruku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam