• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KAWALSKI:evidentně je to teprve nachystaný na "nastěhování" dětského osazenstva, prázdné jsou jak poličky na knížky/hračky tak i věšáky na oblečení, tj. bylo to vyfocené pro časopis a věci se tam naskládaly až poté
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MAARISTAAN: kde tam jsou hračky??? mě to přijde děsně neosobní, prázdný, pustý. jistě ot je moderní a krásný, ale nikdo tam nežije :-/
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: koukám na jejich stránky a dětský pokojík III je fakt bomba.. až jednou budu bohatá, tak za nima zajdu...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MAARISTAAN: tak ten klučičí se mi líbí víc a to světlo tam udělali fakt krásně měkký. v tom holčičím je postel, která na mě právě působí jako pohovka a neútulně a ta růžová ve velké ploše za mě taky ne... ale zase ta holka má super závěsy...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEDVED007: já mám 20 let dřevěný stůl, který má sklopnou desku. Nechali mi ho udělat rodiče k 8. narozeninám a jednou ho asi přenechám svým dětem ,)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Další z dětských pokojů od kluků z DEVOTO, líbí se mi ta jednoduchost.

    Rodiče se obětovali, spí v obýváku. Děti získaly krásné pokojíčky - iDNES.cz
    http://bydleni.idnes.cz/jak-se-stavi-sen-0i9-/dum_osobnosti.aspx?c=A120418_125507_dum_osobnosti_web

    MAEVE
    MAEVE --- ---
    MEDVED007: Moc díky. Stůl máme též s nastavitelnou výškou a židli jsme nakonec koupili na kolečkách. Ještě nedorazila, tak jsem zvědavá, jestli jsme měli šťastou ruku.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GINGERCAT: No můj starší obsluhuje "svůj" noťas cca od 2 let - zapne, vybere svůj uživatelský profil, pustí pohádku. Nyní ve 4r to udělá pro bratra (ten ještě 2 nemá :-) ) - no a když pustím (kontrolovaně) nějakou hru, hraje si. Jo, taky píše (normál ve wordu), strašne rád...
    V 6r předpokládám bude dávno vyhledávat na netu co bude chtít (pohádky a pod.)

    TV nemáme, nevedeme, pohádky teda pouze na PC.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    GINGERCAT: objednává si obědy, pouštím jim na tom před spaním pohádky a sem tam tam hrajou nějaké počítačové hry....ale to velmi vyjimečně. hlavně na ty pohádky jsme to potřebovali...no pohádky, momentálně frčí simpsonovi :-)
    TYNAKACENKA
    TYNAKACENKA --- ---
    z alberta, ale jinak na netu je toho hodně
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    MEDVED007: normální stolní počítač? Na co ho v první třídě používá?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    GINGERCAT: no, taky proto jsem skončila u stolu z Ikea....ač jinak ho nijak neoblibuju....výškově nastavitelné nohy a jiná deska než ze smrku se za tu cenu nedá naprosto nikde sehnat.k tomu i šuplíky a aby to nebylo tak fádní, tak jsem na to nalepila samolepky.navíc teda starší dcera má na stole i počítač a to by s nějakým pidi stolem už vůbec nebylo myslitelné.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    TYNAKACENKA: Mně se to líbí, hezky skladné:) Odkud to je prosímtě?
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    MEDVED007: tak sklopnou desku asi ne, ale výškově stavitelné nohy už není zas takový problém - několik variant dělá i ikea. A desku máme tedy bukovou IKEA, ale dala by se určitě použít i dubová, co je určená jako pracovní deska do kuchyně - ta ale není tak hluboká, jen 62 cm...


    TYNAKACENKA: tak je fakt, že ta cena až tak nezabolí, kdyby se to ukázalo jako nevyhovující. Jenom já stále netuším, co by u toho ty děti měly dělat. Možná se to hodí na úkoly do školy, kde potřebují tužku, pero a zmizík. Už kombinace učebnice + sešit by se na to asi nevešla a pokud by si chtěly kreslit, tak musejí mít ještě odkládací stolek na barvy/pastelky/nůžky.
    TYNAKACENKA
    TYNAKACENKA --- ---
    normálně 4,5k, teď je v akci za 1000
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    FILOMENA: no jo, ale pořádný dřevěný stůl co máš od šesti let asi není výškově nastavitelný a nemá sklopnou desku. pro děti jsem taky takový sháněla a nakonec jsem oželela tu sklopnou desku a zůstala u toho, že je výškově nastavitelný

    a další věc je, že aspoň já nemám ráda nábytek z borovice nebo smrku a drtivá většina dětského dřevěného nábytku je právě z těchhle materiálů :-(
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TYNAKACENKA: kolik za to? nevyjde na stejno poradny dreveny stul, ktery vydrzi detem treba az do dospelosti? ja napr. zrovna u jednoho takoveho sedim a pisu sem na nyx. je mi 31 a mam ho od 6 let ;)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TYNAKACENKA: ten stůl mi připadá zoufale malý. Naše děti mají obě rozměr cca 150x70 a to je tak akorát na všechny ty nutné rozpracované projekty :-)
    TYNAKACENKA
    TYNAKACENKA --- ---
    Dobrý den, co říkate tomuhle, přemýšlim, že to našim dětem koupíme


    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: tak takový šatník by se líbil i mě :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam