• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: já mám taky dotaz...proč budeš kupovat pořádný polštář do postýlky ? malé děti spí bez polštáře a větší spí ve větší posteli a mají normální polštář, ne ? naše děti teda měly v postýlce jako mezistupeň malý polštář z IKEA, ale to byla taková slimka, že to bylo spíš pro pocit než pro funkci
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    já mám spíš dotaz - konečně budu kupovat pořádný polštář do dětské postýlky a všude ten rozměr 40x60 prodávají naplněný pes kuličkama - není to nějaký divný? proč nemůže být naplněný normálním "rounem" jako dospělé polštáře?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MIKA: to je asi jedno jaký je to výrobce ne? hlavní je, že trváš na těch osvědčených materiálech které zmiňuješ
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZARZAROSA: já bych pro ten obrázek docela pochopení měla. někdy kolem 9roku věku jsem sáhodlouze přemýšlela jak si na zdi za postelí udělat okno. chtěla jsem si něco namalovat na karton i s přírodou za oknem. ušít záclonky a ještě přemýšlela z čeho vyrobit žaluzie :o)
    plus jsem různě po bytě stavěla židle a tvořila si skrýše a domečky
    MIKA
    MIKA --- ---
    nejake doporuceni na kvalitni detskou matraci? ...uprednostnuji spise prirodni materialy - kokos, pohanka... nejaka zkusenost? diky moc
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ANNAWA:
    jo, dali jsme na doporuceni, ale je v nem drobna barevna "nehomogenita" je tkany ze dvou nebo tri nepatrne odlisnych odstinu
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HAWKS: takže... bez vzoru? ;-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    tak... koberec polozeny


    KEYA
    KEYA --- ---
    ZARZAROSA: My právě potřebovali v šíři 5m a chtěla jsem zelený a tohle byla jediná slušná nevzorovaná zelená :).
    U toho celoplošného to byla práce na celý víkend, když jsme to vyměňovali, takže bych to nerada v brzké době opakovala...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ZARZAROSA:
    mampokoj 3.5 x 3.5 m, takze ctyrka je optimal
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HAWKS: jeste teda... vzai jsme levnejsi s tim, ze to treba bude hned poblinkany, uspineny atd... a ze treba az to bude moc opotrebovane, tak koupime novy. ale to se snadno dela s kusovym kobercem, s celoplosnym by se mi do toho nechtelo a taky bych koupila poradnejsi.
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HAWKS: nasla jsem uctenku. Bylo to v kobercich Breno, jsmenuje se Lucky Twist, jedina slusna barva tohoto modelu byla zelena (hezka)kod 460. stal fakt 169kč/m2, ale maji jen sirku 4m. muzes to samozrejme nechat nastrihat, ale koupit to musis cele. Obsiti u nich stoji 40kč/m. me tp prislo v pohode, dali jsme to na laminatovou podlahu, pod nami je ale vytapeny byt.
    KEYA
    KEYA --- ---
    ZARZAROSA: Ten náš je taky z Brena... stál tuším něco ke 300/m2 :)
    Původně jsem taky chtěla obšitý - že bude jako kusový, ale bohužel do toho tvaru pokoje a rozmístění nábytku se to vůbec nehodilo...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ZARZAROSA:
    no to me zajima, ty s filcem byly za trista a za 169 to bylo jak papir
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    KEYA: jee hezke, tak to mame asi stejny koberec. Teda, nechci se vas dotknout, ten nas je totiz z Brena a stal jen 169kč/m2. taky ma filc zespoda. Aorat my si to nechali udelat jako kusový, a nechali jsme si obšít koberec kolem dokola.
    KEYA
    KEYA --- ---
    Mám v plánu dát pod okno ještě jeden stůl, nebo možná i spojednou dlouhou desku (je to tam široké tři metry). A ještě jeden stůl máme v ložnici, když by někdo potřeboval na učení větší klid...
    Na to je ještě čas - prostřední dítě půjde do školy nejdřív za tři roky. A mrňous tak za 6-7 :).
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    KEYA:
    a jak mas v planu to resit s pracovnim prostorem (pracovni stul apod) deti ?
    KEYA
    KEYA --- ---
    HAWKS: No, my máme děti tři... takže tam bude časem ještě jiné spaní - nejmenší je zatím s námi v ložnici...
    No u nás - Anička by taky někdy raději spala dole, na tu palandu se jí občas nechce lézt, ale zase, když se chce před menšími s něčím "schovat" a hrát si v klidu, tak je to ideální...
    Tohle je obyčejná palanda z ikey, ale mám v plánu patrové trojlůžko, až tam budou všichni, kvalitnější od truhláře :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam