• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    SANTAL: opičí dráhu taky praktikujem a kinekt je super, hráváme, malý jen přihlíží nebo spolu něco hodíme, často se i zapotím .) My se stěhujeme, bude mít svůj pokoj a ráda bych mu tam vytvořila aktivní zonu, lana, houpačka, žebřiny snad i nějaká klouzačka tak hledám co kde je, a upřímně řečeno nic moc nenacházím, spíš v nějakých eshopech pro školky, a pak specialky se sportovním.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MENTOSHEK: Na pohybové aktivity používáme "opičí dráhu" - která vzniká z kdečeho po ruce (postel, křeslo, gauč, obrácené houpací kouhouty, vědro... - úkolem je projít z bodu A do bodu B bez toho, aby se dotkl země.
    Dnes si už kluci (5 a 2) sestavují dráhu i sami - a jen nás zavolají abychom se koukli...

    Dále na pohyb doma využíváme Kinect - i když jen ten starší (je to asi od 3 let, jde o výšku, aby kamera uměla správně zachytávat pohyby)... vyblbnem se u toho skvěle, a 5r syn mě v lecčems porazí (protože tady mi nepomůže ani síla, ani velikost - jde jen o mrštnost, takže třeba v plážovém volejbalu nemám šanci :-) )
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    http://e-gabi.eu/index.php?route=product/category&path=60 dnes jsem objevila zajímavou věc, třeba to padne do oka i jinému, popřípadě máte tipy na podobné či lepší pohybové aktivity do pokoje pro kluka ( zatím 2 roky )
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    UFOLOG:
    no ty kokso... myslete si o me co chcete, ale prijde mi to jako dalsi tahani penez.. zarivka za 600
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SANTAL:
    klasicka nebo halogenova zarovka.. usporky a zarivkove trubice mi neprijdou dobre, dle meho se svetlo mihota
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SANTAL: realisticky ? taky jsem se pojímala nad tím, jak dětem dobře osvětlit pokoj, pracovní stůl a tak...výsledek ? většinou si nerozsvítí dokud jim to nerozsvítím já osobně, u psacího stolu tráví naprosté minimum času, vlastně jen dcera si tam píše úkoly....když něco malujou, tak to nejčastěji provádí na ministolku v obýváku nebo někde na zemi s nohama za krkem, kde světlo samozřejmě žádné není.....čili bych se s tím zase tak moc nemořila :-)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Prosím vás - jakékoli dobré rady na osvětlení dětského pokoje - a obzvláště pak pracovního místa?
    Upřímně - na ceně mi nijak nesejde - POKUD je to investice do zdraví, ne do "dízájnu/značky".
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    QUAACA: au
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Konferencni stolek a domek pro panenky v jednom. Silim:)
    [ SRETSIS @ I}|{N}|{T}|{E}|{R}|{I}|{E}|{R}|~|{D}|{E}|{S}|{I}|{G}|{N ]
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    QUAACA: tohle je něco neuvěřitelného, zírala jsem na to jak puk. Hráblo by mi v tom během pár hodin, chudák dítě.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    něco z "pekla v interiérech" - prý dětský pokoj na zakázku - hodně šílený :))
    viz. [ ELESDY @ peklo v interiérech ]


    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KETHAMINA: 3,5 x 4,5
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MADIETTA: mě se to moc líbí, jaký je rozměr pokoje, pls?
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MADIETTA: To pak ano a libi se mi to cele :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENIEUX: ono to není u stropu, je tam metr třicet místa. Spala jsem tam a je tam normálně.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MADIETTA: Vypada to krasne! Ta "satna" je skvela :)
    Jen by me zajimalo, jestli na te horni posteli neni dusno a horko, kdyz je to takhle u stropu?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SEVERINE: nic takového jsme zatím nepozorovali. Musím výrobce ještě jednou pochválit, stále se ukazuje, jak pečlivě a fortelně to postavili.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MADIETTA: vypadá to moc pěkně .. jen by mě zajímalo, jestli ty skříně nevrzaj, když se na posteli spáči v noci otáčej ..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak už jsem tam konečně byla pro ten polštář. nakonec jsem vzala 2x tu slimku s názvem LEN a polštář je dokonalý.

    KEYA: 50cm je moc když postýlka má 120cm a hlava dítěte je docela malá a hlavně já už měla koupené povlaky 40x60.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam