• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    QUAACA: tohle je něco neuvěřitelného, zírala jsem na to jak puk. Hráblo by mi v tom během pár hodin, chudák dítě.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    něco z "pekla v interiérech" - prý dětský pokoj na zakázku - hodně šílený :))
    viz. [ ELESDY @ peklo v interiérech ]


    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KETHAMINA: 3,5 x 4,5
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MADIETTA: mě se to moc líbí, jaký je rozměr pokoje, pls?
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MADIETTA: To pak ano a libi se mi to cele :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LENIEUX: ono to není u stropu, je tam metr třicet místa. Spala jsem tam a je tam normálně.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MADIETTA: Vypada to krasne! Ta "satna" je skvela :)
    Jen by me zajimalo, jestli na te horni posteli neni dusno a horko, kdyz je to takhle u stropu?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SEVERINE: nic takového jsme zatím nepozorovali. Musím výrobce ještě jednou pochválit, stále se ukazuje, jak pečlivě a fortelně to postavili.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    MADIETTA: vypadá to moc pěkně .. jen by mě zajímalo, jestli ty skříně nevrzaj, když se na posteli spáči v noci otáčej ..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak už jsem tam konečně byla pro ten polštář. nakonec jsem vzala 2x tu slimku s názvem LEN a polštář je dokonalý.

    KEYA: 50cm je moc když postýlka má 120cm a hlava dítěte je docela malá a hlavně já už měla koupené povlaky 40x60.
    KEYA
    KEYA --- ---
    VERONIKA22: My máme pro děti normálně ty ikea polštáře 50x60 a tam si vybereš jakoukoli náplň chceš...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: je to docela kliďas. a z 90% se v noci nijak netočí.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: a tvoje dítě spí nehnutě ? naše se tam obě mrskají jak ryby na suchu, takže ač mají velký polštář, tak zhusta spí mimo něj, čili pokud chceš, aby dítě polštář mělo, tak bych mu koupila rovnou velký a nezatěžovala se s mrňavým

    ad skrýše....naše děti měly domeček, dokonce i docela dlouho, protože ho je kam dát a moje zkušenost je, že je to zajímalo poměrně krátce a pak už se na to akorát prášilo....ač měly domeček, tak si stejně nejradši stavěly vlastní výtvory z židlí, polštářů a dek...nešlo ani tak o to skrývání, ale o proces tvorby skrýše
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    skryse jsou supr.. delal jsem jednu z krabice - vydrzela rok nez sla do sberu :)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    VERONIKA22: mně se taky ruzne skryse pro deti libi, i kdyz jsou takovehle low-cost. Ale je fakt, ze celkovy dojem z obrazku je divnej (neni to teda fotka od nas, jen jsem ji nasla na netu). treba tenhle domek je taky super (podle mne):

    ale je jich hodne.




    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: no polštář mám pro 2,5 leté dítě. už dávno si cpe pod hlavu plyšové obrázkové polštáře co byly místo mantinelu. Dcerka totiž ve velké posteli není neb se nám to do pokoje nevejde a stejně pak nechci koupit 2metrovou ale něco mezi. a když vidím její hlavičku tak rozměr 60x40 mi přijde naprosto adekvátní.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ZARZAROSA: tfuj, na tom bych prach fakt utírat nechtěla :-) mám s tím široké zkušenosti, bratr lepil modely a od letadel se dostal nakonec k lodím...tedy historickým s lanovím....paráda....nakonec to po pár letech letělo do koše, protože na lanoví se prach utírat nedá vůbec :-) to jsou ještě letadla zlatý :-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: já mám taky dotaz...proč budeš kupovat pořádný polštář do postýlky ? malé děti spí bez polštáře a větší spí ve větší posteli a mají normální polštář, ne ? naše děti teda měly v postýlce jako mezistupeň malý polštář z IKEA, ale to byla taková slimka, že to bylo spíš pro pocit než pro funkci
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    já mám spíš dotaz - konečně budu kupovat pořádný polštář do dětské postýlky a všude ten rozměr 40x60 prodávají naplněný pes kuličkama - není to nějaký divný? proč nemůže být naplněný normálním "rounem" jako dospělé polštáře?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MIKA: to je asi jedno jaký je to výrobce ne? hlavní je, že trváš na těch osvědčených materiálech které zmiňuješ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam