• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VERONIKA22: zvláštní... když jsem čekala první dcerku, tyhle komplexní pokojíčky mne až dojímaly a dost se mi líbily... čím jsou holky větší, tím méně mne podobné slaďárny berou...

    momentálně by mi ke štěstí bohatě stačilo, kdyby jeden z truhlářů, na něž jsme dostali dobré reference, že jsou šikovní a cenově dostupní, dodržel slovo a opravdu se pustil do výroby skříně v dětském pokoji, kterou tak urgentně potřebujeme...
    prstíčkem hrabat po někom podobném v Praze a okolí...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    QUAACA: měli jsme podobnou půjčenou od zdejšího ID - navždy jí budu dlužníkem - úžasná věc...
    byly jsme s malou pořád spolu, usínaly jsme držíc se za ruce, velmi dobře to usnadnilo přesun malé na kojení, když chtěla, přelezla si ke mně
    lituji, že jsem tohle nezažila i se starší dcerkou
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ZARZAROSA: tomu věřím :) já spím s miminem na rozkládacím ikea gauči a to je stejně nejlepší ;)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    QUAACA: segra tohle chtela a pak jsme si vsimly, ze to je strasne mrnavy, pro dite tak do 3 mesicu, max do pul roka.... da se to ale sikovne udelat i z vetsi postylky.
    VERO
    VERO --- ---
    QUAACA: to bezpochyby, achjo...
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Máme nového slona.) Domi ho tedy uvidí až za dva týdny, je to jeden z jejích narozeninových dárků:)

    Můj dům, můj squat: Ke 4. narozeninám Elephanta od Vitry
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2013/05/ke-4-narozeninam-elephanta-od-vitry.html
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    VERO: pokojík je hezký, ale to co se stalo tomu chlapečkovi je hrozný! :(
    VERO
    VERO --- ---
    hezka promena pokojiku:
    Dětský pokojík pro chlapečka s velkým postižením
    http://www.iprima.cz/jsss/detsky-pokojik-pro-chlapecka-s-velkym-postizenim
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SYMAQ: to bys chtěla moc, sýmo :)
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    QUAACA: hmmmm jenže k patrové nikoli =')
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    tohle mě zaujalo



    tobi® babybay® Original - tobi® Kindermöbel - dřevěné postýlky - Malvík.cz - pro malé i větší
    http://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/drevene-postylky/tobi-babybay-Original
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Děkuju. Taky jsem civěla a nic neviděla. :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TRISSIE: tak to jsem blazen. vcera jsem do toho civela a proste jsem to nevidela. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FILOMENA: rozklik je ukryt pod fotkou v kolonce "informace o výrobku". očividně reklama na doplňkové výrobky, která je tam standardně jako primární, je pro všechny důležitější!
    ale měříš docela přesně :-)

    Rozměry výrobku
    Šířka: 115 cm
    Hloubka: 78 cm
    Výška: 76 cm


    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MOTYLEK: sirka 115cm, hloubka 78cm, vyska75cm ...taky to nejak na te strance z ikey nevidim(byva tam rozklik pro rozmery vyrobku a asi jsem slepa), tak jsem ti to zmerila.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    FOXOVA: , FILOMENA: Tak jste mě, holky, nalomily. :-) Ale marně hledám rozměry toho stolu.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MOTYLEK: my budeme mit tuhle 9 m panelakovou nudli taky.. ten expedit se tam vejde. Jako nabytek do detskyho pokoje je to bych rekla zatim idealni. za ty penize je to v klidu. Pokud chcete neco jo poradnyho pak doporucuji Gazel, ale pocitej ze vybavit pokoj je cca 50 tis. Ikea je levna, zadny zazrak to neni, ale kdyz se to pridela ke zdi tak se padu bat nemusite. :))
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MOTYLEK: jasne, to chapu. ale nejaky stul tam stejne dat chcete, ne? ten expedit se vyrabi v nekolika variantach, vyskach, sirkach. jen ten stul je k tomu porad stejnych rozmeru...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam