• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    ILLUZE: No to se neomlouvej, ale já Ti odpověď nedám, v tom pokojíčku jsem nebyla.) Můžeš jí zkusit napsat:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SRETSIS: omlouvám se, ale nedá mi to - by mne zajímalo, jestli na tu horní polici dosáhne alespoň máma toho dítěte, když už to děcko nemá šanci...
    LAURA
    LAURA --- ---
    něco z domácí zahrádky, barva na tabule, maloval manžel

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SINSEMILLA: našla jsem to někde na facebooku. a je to úžasný!!!! Když to bude vedle skříňky na odkládání blbostí tak je celá kuchyňka naprosto dokonalá :o)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    VERONIKA22: Ta je super, to je vase dyi? Kuchynky mi prijdou dost drahe, ale koupe se nas metyka, erik si s tim hraje jen nekde venku, doma ma jiny veci
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Krásná proměna ložnice na dětský pokojíček:


    Můj dům, můj squat: Nadčasový dětský pokojíček
    http://mujdummujsquat.blogspot.cz/2013/11/nadcasovy-detsky-pokojicek.html
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    RADOOZKA
    RADOOZKA --- ---
    Ahoj mam tu novou houpacku pro jedno az tri deti od 18 mesicu,nevejde se nam do bytu nevhodny darek,tak treba do baracku nebo vetsiho bytu :-) cena 700kc

    REALLK
    REALLK --- ---
    Děkuji moc všem za odpovědi ! :)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    REALLK: Máme tohohle svítícího králíčka:

    Kupovala jsem ho tady: http://kokinodesign.cz/18-sv%C3%ADtidla, ale koukám, že už mají jen prasátko.
    MONKA
    MONKA --- ---
    REALLK: syn má u postele bludičku, kterou nechám svítit do té doby než usne, pak jí vypínám.
    když byl menší nechávala jsem bludičku celou noc, protože chodil na nočník
    HADE
    HADE --- ---
    REALLK: Naše holky spí obě v úplné tmě a při zavřených dveřích odmalinka a žádný problém s tím nemají. A pokoj je zatemněný žaluziemi a závěsy.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    REALLK: starší vyžaduje lampičku na druhé straně pokoje, mladší je to fuk a očividně by jí prospělo být rovnou ve tmě...
    v noci to pak řešíme světýlkem z ionizéru, je docela silné
    NIAM
    NIAM --- ---
    REALLK: máme elektrickou solnou lampu se stmívačem, na usínání je úplně ztlumená - to světlo z ní je opravdu minimální. V noci ji vypínám.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: Deda mi erika na chate naucil na svetlo, driv nepotreboval. Taky mu pak zhasnu, ale blby je, ze kdyz se v noci vzbudi, chce zase rozsvitit, coz bylo v garsonce neprijemny, pak jeste praskla zarovka v predsini, kde to svetlo bylo snesitelny, tak jsem musela svitit na zachode, kde jel vetrak. Doufam, ze ho to nejak odnaucim.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    REALLK: nechávám slaboučkou žárovku při usínání a po usnutí, když jdeme taky spát, zhasnu úplně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam