• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MONIA: koberec pod tim stolkem! brrr housenkyyy :)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MONIA: Tohle by melo urcite uspech. S kuchynkami si obcas hraje nekde v koutku, ale domu bych to asi neporizovala, myslim, ze by se mu to omrzelo, auta jednoznacne vedou.
    MONIA
    MONIA --- ---
    MADE: akorát bych tu malůvku něčím zalakovala....bojím,se že se to bude časem šoupat. já jsem včera v jiném klubu našla tohle a hodlám to spáchat :)
    http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/be/67/82/be67822a58185682c38b729af9bc641d.jpg
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a ještě jedna:

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    náš dvouleták má nový pokojík :-)
    chtěla jsem primárně něco, kde se mu bude dobře udržovat pořádek (a funguje to! okamžitě pochopil, co patří do které krabice, a když onehdá tatínek omylem hodil vláček do krabice s autíčkama, tak ho honem vyndal a přesunul do vláčkodráhové krabice), ale na druhou stranu zas ne moc vysokou investici (protože předpokládám, že nejdýl v raně školním věku budeme celý pokoj předělávat). V kombinaci s naší neschopností objíždět příliš mnoho obchodů vyhrála IKEA a takhle to dopadlo:

    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MADE: tak já též, ale ta rychlá rozhodně nebudu, do Vánoc to bude úspěch :-)
    MADE
    MADE --- ---
    ANNAWA: Obíhala jsem dnes kuchyňské potřeby, železářství, kutily, výtvarné potřeby, dneska jsme začali vyrábět, ve finální verzi vyfotím:)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MADE: super nápad, tuhle stoličku máme a zrovna jsem ji vyřadila, takže ji zkusím inovovat.
    MADE
    MADE --- ---
    SWATKA: díky, pro příště využiju...
    MADE
    MADE --- ---
    VERONIKA22: tak nějak jsem si řikala, že na dřevě by to nemuselo úplně přilnout a rychle by se začaly odlepovat... ale nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem ve výtvarných potřebách koupila barvy a hořáky namaluju:)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    MADE: taky lepíme rovnou na dřevo co máme třeba stoleček a židličku z ikea , normální masiv to je a drží to.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MADE: zkušenost nemám ale proč by na tom samolepka nedržela? vždyť "samolepky" drží i na autě, které je vystaveno povětrnostním podmínkám
    MADE
    MADE --- ---
    VERONIKA22:
    SWATKA: Tak jsem si koupila v ikee stoličku a k vánocům vyrobíme mini kuchyňku... stolička je z masivního dřeva a předpokládám, že na tom vařič ze samolepky nebude jen tak držet.. Jak to udělat? Nebo něčím natřít tu stoličku? Znáte nějaké nátěry, které nebudou vadit na dětském nábytku? Většinou to jsou tak trochu sajrajty...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    RAPAL: shanela jsem a shanela.. nakonec mam teda expedit, ale nejsem spokojena :( moc siroky police, na jednu věc/aktivitu imho místo moc dlouhý ale úzký.. ale chlap tvrdi ze mi neco spichne ze sparovky. kdyz najdes nejakou hotovku, tak dej vedet
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    RAPAL: tuhle ne, ale kdybys nenašel, tak my používáme normálně expedit se šesti položeným na šířku. Synovi je 2,5 a normálně si staví nahoře kolony a stojí u toho, případně můžete pořídit stoličku/stupátko
    RAPAL
    RAPAL --- ---
    neviděli jste prosím vás někde takovou nebo aspoň přibližně takovou polici?

    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    LAURA: Mají teď i vánoční samolepky na okna, z té přilnavé fólie, co jde zase sundat, ty se mi taky moc líbí.
    Vylepte si vánoční atmosféru s Lepeeto | Inspirace od Bonami
    http://inspirace.bonami.cz/vylepte-si-vanocni-atmosferu-s-lepeeto/
    LAURA
    LAURA --- ---
    SRETSIS: tyjo, ty nálepky jsou super!
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    ILLUZE: Maminka, která to zařizovala, chtěla hlavně nadčasový pokojíček, který dlouho vydrží. Postel asi byla dražší, tak pořídili rovnou větší.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SRETSIS: on je ten pokoj celý divný, postel velikostí a výškou pro velké dítě, ale stoleček a židličky tak pro dvouleté
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam