• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MEDVED007: to zírám.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    VERONIKA22: v mém dětství jsme to měli plné....byl to takový silnější papír....koukala jsem na to léta zespoda :-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MONIA: v mém dětství ( 25let zpátky ) jsem měli palandy s roštem ( prkýnka ) nic plného. dnes se to dělá plné?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MONIA: měla jsem tam dřevěné šprušle - než jsem tedy horní postel sundala dolů, poté co odtud starší podruhé shodil mladšího .-(
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    MONIA: plné dno ych nedala ani za milion. jeste kdyz na nej dam futon!
    nechali jsme si udelat rohovou patrovou postel od truhlare a dodal k ni i kvalitni rost. pohled zespodu mi nevadi. a matrace dycha.
    MONIA
    MONIA --- ---
    já u všech patrových paland řeším jak je to s odvětráváním. většinou to má plnou výplň ze spoda, což z hlediska hygieny není úplně vhodné. Je mi jasné,že pokud tam z podhledu budou nějaké šprušle,tak to nebude tak pěkné,ale určitě praktičtější. řešili jste to někdy někdo, přijde mi,že postele pro dospělé řešíme důkladně,ale u dětí mě to občas přijde trochu odfláklé.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    TAIRA:
    VERONIKA22: holkám je aktuálně 5 a 8, ale brzy budou mít obě narozeniny, čili vlastně 6 a 9, mladší jde od příštího roku do školy.....plánujeme udělat velké přesuny do doby než nastoupí do školy....ostatně jsme to tak i plánovali, že až budou obě školačky, tak budou mít každá svůj pokoj a tak nějak se to i potkalo s jejich soukromým pocitem....ještě před rokem by nedaly hernu za nic na světě a teď (hlavně ta starší) velmi touží po soukromí.....
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    VERONIKA22: Moje jsou 8 a 10 a zatím stále dobrý. Ale kamarádka má stejně starý a ty už přes tři roky mají každá svůj pokoj. Upřímně si myslím, že je to spíš o komunikaci v rodině, než o věku.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    To je fakt - tady bych se ze zvědavosti zeptala. V kolika letech začne 2 holčičkám vadit společná místnost na spaní? +-autobus
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    MEDVED007: Můžu se zeptat,kolik jim je? Taky zvažuji společnou ložnici a hernu, tak by mě zajímala trvanlivost tohoto řešení :-) díky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZARZAROSA: já to nemyslela zcela do detailu nejspíš ani v garsonce by to takto nikdo z nás neřešil. Ale jako námět pro ty co si objednávají palandy a pokojík na míru.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: tak to mají děti teď , jeden pokoj je jen herna.....ale chceme je už oddělit resp. ony to chtějí samy...hernu zrušíme a každá bude mít svůj pokoj
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Když jsme byly male, mely takovehle pokoje sestrenice. V jednom pokoji mely stoly, 2 postele, 2 velke skrine a 2 komody a v druhem pokoji mely JEN hracky (+ gauc pro navstevy). Vsichni jsme jim to zavideli, bylo to uzasne...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: protože 3x3 pro dve deti mají problém. V 20m2 pro jedno dite das postel, stul, potrebny počet skrinek, nejake obrazky podle vkusu a zbytek jim nechas na hrani :) Takove problémy bych chtěla mit :)
    LINY
    LINY --- ---
    ZARZAROSA: Výsuvná postel.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    mě by zajímalo, proč jsou všechny inspirace pro dětské pokoje dělané na pokoje ve vel. 3x3 metry max. a to nejlíp pro dvě děti. ano, asi je takových hodně....ale já potřebuju zařídit dva dvacetimetrové pokoje a inspirace nic moc....rozhodně tam dětem nebudu cpát palandy nebo nějaké obr sestavy skříní....ostatně ty ani nepotřebují, na to mají šatnu.....ale tak nějak tápu, co jim tam vlastně dát a jak to poskládat aby to mělo hlavu a patu.....
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    VERONIKA22: kam myslite, ze se uklid ten stul?? musi se uklidit a sklopi se na zadni stranu postele? ja nevim teda... ale jinak je to moc hezky, nebyt toho stolu, tak je to fajn. nebo ta skrinka?

    mozna se vysouva cela spodni postel ven...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Zaujalo

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    zaujalo

    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    něco jsem hledala a narazila jsem na tenhle zápis na blogu o renovaci dětského pokoje - celkem mi to přijde povedené (text jsem nečetla): http://www.designville.cz/detsky-pokoj-zarizovani/

    nazev obrazku
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Dřevěné židle a stolky pro děti | Slevomat.cz
    http://www.slevomat.cz/sleva/405673-drevene-zidle-a-stolky-pro-deti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam