• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIDLOHP&PoHB (6) - spoilery
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    lidičky já přemýšlela nad těma relikviema, že je dostali 3 bratři, kámen měl peverell a plášť nevim jak se menoval ale byl to příbuzný harryho takže když si to tak srovnám voldemort je vlastně něco jako bratranec z nějakého kolena harryho?
    BIE
    BIE --- ---
    No jo prostě Snape rullez
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ELLIE: No jo, jenže oni moc neplánovali... Ani nic nezkoušeli... Ani se nepokusili s někým spojit, kdo by jim poradil... Nakonec musel přijít Snape a všecho to vyřešit za ně!
    SATAI
    SATAI --- ---
    ELLIE: Jafne, ale chci se objevit v zaverecnych titulcich :-D
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    SATAI: :))))) Mohu te pouzit?
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    SATAI: :DD
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ale je to peknej vtip :)))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SATAI: stacilo aspon nalinkovat ;) nekdo treba nezna ;))

    SATAI
    SATAI --- ---
    QUANTI: Protoze mne ten vtip napadnul dneska u me dietni nemocenske snidane a nemeljsem po ruce Gimp, jenom blok ;) A nevic nechci konkurovat SnapeKomiksu.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SATAI: :DDD
    (proc to nedas rovnou s obrazkem? :))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    ANOEL: Ono to sice celou dobu bylo o Harrym, ale je fakt, ze to, jak se nekolik mesicu jen placali sem tam po lesich, me na malou chvilku zaclo nudit. Na druhou stranu to, ze netusili, co se deje v okolnim svete a museli planovat bez informaci, muze byt vlastne velmi dramaticky. Akorat ze ve skole se urcite dela spousta mnohem zajimavejsich veci... a kdyby tam najednou byla kapitola jen o skole, proste vpad do tamejsiho deje, vubec by mi to nevadilo...
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    ja myslim, ze je to proste normalni recenze - prozdradi, na co se clovek ma tesit, a zaroven neodhali zadny dulezity zvrat. je to uplne v klidku. samozrejme, ze ti, kdo jsou fandove a jsou presvedceni o tom, ze si to prectou, nemuseji ani recenzi cist, to si to snad radsi prectou sami, ne? v kazde recenzi se clovek NECO dozvi. ja si taky nectu recenze filmu, protoze me stve, ze se dozvim vsechno az na uplny konec, takze se pak az na poslednich 15 minut nudim. :-)
    SATAI
    SATAI --- ---
    A znate tenhle?

    Avada kedavra!
    O'RLY?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    BIDLO: noo, je to otazka - mensi spoiler tam je s tim brumbalem a malfoyovymi, ale nic konkretniho - tezko se to posuzuje, ale vynadat by ti za to asi nekdo mohl ;)
    BIDLO
    BIDLO --- ---
    Nasledujici recenze, byt s mesicnim odstupem, prekonava bez debat vsechny novinarske zvasty a zvratky, co se oficialnim pisalkum dodnes podarily. Holt je to o srdicku :-)
    Otazka: obsahuje podle vas spoiler nebo ne? Tj. je mozny ji pastnout do normalniho klubu?
    http://neviditelnypes.lidovky.cz/recenze-j-k-rowlingova-harry-potter-and-the-deathly-hallows-p4x-/p_scifi.asp?c=A070823_224631_p_scifi_hpe
    EUNIKE
    EUNIKE --- ---
    ANOEL: tak jasne, ze je to hlavne o harrym...jak uz nazev napovida :) ale myslim, ze tou vetou na zacatku myslela nejen postavu harryho, ale proste ty knizky - kde muzes mit i jine oblibence (kterym bylo v minulych dilech venovano vic mista, myslim). a jednoho pak nepotesi, kdyz se nektera z jeho oblibenych postav v posledni casti jen mihne. :))
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    EUNIKE: to mas pravdu, ze to bylo porad jen harry, harry, harry... ale to bylo celou dobu. je to pro fanousky harryho... jak pise na zacatku "I want to dedicate this book to you, who have stuck with harry since the very beginning" nebo nejak tak, ted to tu nemam...
    EUNIKE
    EUNIKE --- ---
    ANOEL: mne tam ta skola taky docela chybela. a mam prave pocit, ze se rowlingova te monotonnosti docela s uspechem ubranila. prave ze kazdej skolni rok mel neco specialniho (turnaj, umbridge, NKU...) a dost se mi tam libily ty typicky skolni postavy, ktery se v 7.objevily jen na konci a to jeste kdovi jestli :) trochu mi vadilo, ze ve vetsine knizky je porad jen harry,harry, harry ...
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ANOEL: No právě, a teď si představ, že mají ve škole absolutistický režim pod nadvládou Carrows, Neville vede odboj, Snape se do toho snaží ochránit studenty, protože to slíbil Dumbledorovi... To muselo bejt konečně trochu zajímavý!
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    ja myslim, ze ta skolni linie uz zacinala byt takova jednotvarna... nejdriv poznani vseho noveho, to bylo vzruso, nepratelstvi s Dracem, famfrpal, Snape... pak prislo objevovani novych prostor zamku, Pobertuv planek, meli nove predmety na vyber, konal se turnaj tri skol... tam toho taky ze skoly moc nezbylo. pak zacaly pubertalni problemy, Cho Chang, DA, Umbridge a vzboureni proti ni, coz mi pak uz prislo nesmirne iritujici a trochu monotonni... fakt uz nevim, cim by to ozivila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam