• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIDLOHP&PoHB (6) - spoilery
    SHIDO
    SHIDO --- ---
    Neville ho skalpoval mečem z klobouku (Sword of Griffindor, Sorting hat - české ekvivalenty neznám)
    MINAE
    MINAE --- ---
    jsem si tedka uvedomila, ze jsem nejak nepostrehla, jak byl znicen Naginy (a kym)...a knizku uz mam z ruky. Muze mi to nekdo z vas prosim prosim osvetlit :))?
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    nutne si vzpominam na volnu a mir... ;-)
    BIDLO
    BIDLO --- ---
    HARALD: Coz o to vydat, ale cist bych to nechtel :)
    RAEVA
    RAEVA --- ---
    hej to byb yla dobrá bichle :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BIDLO: LoTR můžeš vydat i v jednom tlustém svazku. Zkus to s HP. :-)
    BIDLO
    BIDLO --- ---
    BE_BE: LoTR je taky jedna kniha rozdelena do 6 dilu, z nakladatelskych (marketingovych) duvodu vychazejici ve 3 svazcich.
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    ale ne, Snape neni zas takova chudinka!
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    ELLIE: V te knize? snad v těch sedmi knihách, ne? :P
    BIE
    BIE --- ---
    ELLIE: No právě a ještě mu takhle přikládat! :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    BIE: Vzdyt on taky chudinka v te knize trpel uplne nejvic... .)
    BIE
    BIE --- ---
    ELLIE: :((( Chudínek! Teda TY, takhle ho trápit :( ;)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    BIE: To je prave ten paradox. Do nespoilovaciho klubu to nedam, protoze nechci spoilovat. Proto to muzu dat maximalne sem. A tak bude chudinka Snape trpet! Ah... ;(((
    BIE
    BIE --- ---
    ELLIE: pěkný, i když pokud nechceš aby byl Snape neustále mučen svou smrtí, tak se to do tohohle klubu moc nehodí! Navíc spoil v anti-spoilovacím obrázku, to je elkem dobrý ;)))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    HIPSY
    HIPSY --- ---
    koukam ze nejvic vsechny mrzi smrt severuse snape.. ja sem si rikala ze by to tak nakonec mohlo byt ze byl s brumbalem domluvenej..
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    CELLINDRA: Taky jsem se divila...
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ANOEL: No počkej, třeba hned na začátku, jak Death Eateři nechali někoho viset nad stolem, já jsem byla strašně napnutá, koho to zase dostali a co nevidím - nějaká úča z Hogwarts, o který jsem v životě neslyšela?!?! A to jsem si myslela, že tam těch učitelů maj málo...
    BIE
    BIE --- ---
    ANOEL: No rozhodně by to bylo zajímavý, kdyby se uprostřed děje "projevil" a nikdo by netušil kdo to je. (A nebylo by to vysvětlený)
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    mimochodem prislo mi to trochu divne... protoze jednak bylo receno, ze carodejnickych pure-blood rodin je malo, na druhou stranu na ministerstvu pracovalo spoustu carodeju... a Harry, Ron a Hermiona si vymysleli, jak se jmenuji, kdyz chteli skryt svou identitu - a kdyz si neco uplne vycucali z prstu, tak to nikdo nepoznal - takze tech rodin nemuze byt zas tak malo... jo a kdyz se neco delo, kdyz nekoho videli, slyseli v radiu - nebo kdyz se projevil nejaky smrtijed, tak to byl vzdy nekdo, koho divak zna. coz je "nahodicka". ale uznavam, ze to se tak v knihach a filmech asi dela, jinak by to divaka/ctenare nebavilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam