• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADIO23RADIO23 - nonstop ONTCP/IP
    HNZ
    HNZ --- ---
    stale je to k dispozici, pokud by to chtel nekdo posefovat. my uz na to po 23 letech nemame cas ani naladu
    OTZ
    OTZ --- ---
    ake smutne.. :/
    HNZ
    HNZ --- ---
    OTZ: uz je to tak. nema se o to kdo starat
    OTZ
    OTZ --- ---
    hele, freetekno.cz hlasi 404. to je schvalne? a radio23.cz i r23.cz ani nepingat
    RADIO23
    RADIO23 --- ---
    AZI_: a co schvalit?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HNZ: no bude a budu jí mít i zadarmo, jen to prostě trvá.. :)) Snad do konce týdne, nebo ten týden následující.
    Případně to můžu nějak zatím zprovoznit bez té IP, když mi řeknete, jak na to.
    HNZ
    HNZ --- ---
    KRISHNA: jak to vypada?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Jo, nějak to tu nečtu.
    Já už mám objednanou tu veřejnou IP, jen jsem to víc netlačil. Jdu s tím zkusit pohnout
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    tak uz jsem tu prvni varku ke Krishnovi natlacil :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    talcim to ke Krisnakovi, jede to ve fronte je 256:40:20(h:m:s)
    HNZ
    HNZ --- ---
    a muzu pomoct to zprovoznit
    HNZ
    HNZ --- ---
    KRISHNA: urcite nemusi. jakejkoliv port bude ok.. jdee to udelat to treba minio, nebo jinej oss. me pak staci adresa, bucket a token
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HNZ: Musí to bejt 443? Kdyby to mohl bejt jinej port, tak nebudu mít problém. Já teď ještě zjistil, že to je za routerem a za OpenVPN, takže ta rychlost neni nic moc .))

    Linka je jinak rychlá, to zkusim příští tejden nějak vyřešit, případně objednat veřejnou IP (nejde o prachy, ale o práva...)

    HNZ
    HNZ --- ---
    KRISHNA: no nee, to jde v pohode vyexportovat. pak budem potrebovat jen 443
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ... leech und seed as hell ...
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HNZ: S3, haha.. :))
    VEEHELL: access máš v poště
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KRISHNA: ja to nasdilim kamkoliv. To nemusí bejt jen na r23, muzu to poslat k tobe driv at je zaloha ;)))) a pak uvidime
    HNZ
    HNZ --- ---
    nam by se nejlip hodila s3 :) ale nfs taky pujde
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    VEEHELL: Spíš ať nejdřív řekne rádio, jestli mu pomůže, když poskytnu úložiště jako NFS/SSHFS mount point
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KRISHNA: holandan se ozval ale nedorazil na smluvene haxor misto....ale klidne muzu zacit neco uploadovat esli mas ftpko ....a nebo disk prinesu tak jako tak pristi ctvrtek do radia
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam