• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    MONONOKE
    MONONOKE --- ---
    KEMAL: A když ten test neuděláš tak buď můžeš čekat až ohodnotíš 500 filmů a pak můžeš komentovat automaticky, nebo můžeš napsat mejl správci a doufat že ti dá tu výsadu dříve :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Musis nejdriv projit testem filmovych znalosti ktery se ti zpristupni po tech 200 hodnocenich tusim
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    poraďte mi pls někdo jak se do csfd vkládají komentáře. jsem na 202 hodnoceních a naivně jsem si myslel že se mi nabídka na horní liště po restartu webu rozšíří o položku "komentovat". ale ono nic a nenašel jsem to ani jinde

    díky moc
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KEMAL: Taky jsem dal ***** za (nejen) Spider Pig, hospodu, Ralpha v logu a prezidenta
    BERRY
    BERRY --- ---
    simpsni ***** nejdřív sem chtěl dát **** ale přesvědčili ste mě, těch 5*si to zaslouží
    113KW
    113KW --- ---
    113KW --- --- 23:08:42 29.7.2007 hlasuj v ankete :-)
    113KW
    113KW --- ---
    Nástěnka updated! prosim aby vsichni zcekovali (ve vlastnim zajmu) jestli jsou jejich ID napsana spravne :-)


    ALESH: scena s kostelem a hospodou kdy "SOUDNEHO DNE" stamgasti z hospody zdrhaj "plakat na jezisuv hrob - jezis sorry ze jsem neveril" do kostela, a pobozny lidi z kostela, bezi do hospody na znameni "ze tak husty si nam to boze nepopisoval" je MOC... jj, davam pet, neskonale lepsi nez southpark-peklo na zemi...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Jasnych 5 ;] Jet, jet, jet, skoc, skoc, skoc, jet, jet, jet. Proc me nakonec opusti kazdy koho bicuju ?
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ALESH --- --- 15:29:13 31.7.2007
    jo !!! souhlas ! tu jsem reportoval jako první když jsem se chlubil dneska v práci :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    KEMAL: jo ja dal taky pet :) Nejlepi je scena s kostelem a hospodou .)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    tak kolik hvězdiček u vás dostali filmoví Simpsonovi? Já se včera rozhodl pro 4 ale asi nakonec dám 5, jsem z nich fakt nadšenej a TAKHLE dobrý jsem je nečekal. Film je neskutečně nabitej vtipem, Bart vyznávající křesťanskou lásku, pan Burns vyzývající Smitherse k sebevraždě, prezident Schwarzenegger jako fuhrer paroubkovského formátu ... ještě teď to vydejchávám
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO: to je taky moznost, to je fakt, ale tak pro priste :-)
    uz makam na nastence...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    id kemal
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tedy nikdo neodpovida za nic ale psal jeho biografii ;]
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    SHAREEZ: Konkretne za Bergmana jisty The Marast
    http://www.csfd.cz/uzivatel/2788-the-marast/
    SAKU
    SAKU --- ---
    SHAREEZ: Myslim ze za bio odpovidaji samotni uzivatele CSFD aneb "Staň se publicistou a napiš tomuto tvůrci biografii zde."
    SHAREEZ
    SHAREEZ --- ---
    Nevíte, kdo zodpovídá za vpisování dat (narození, úmrtí,...)? Protože někdo napsal úmrtí Bergmana na dnešek ( http://www.csfd.cz/herec/2824-bergman-ingmar/diskuze/ ), jen kvůli tomu, že se to dneska objevilo v českym tisku... A přitom dcera neřekla příčinu úmrtí ani přesnej den....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam