• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    113KW: jsi blazen a tvoje hodnoceni nyxu je povrchni picovina, tos chtel slyset? spis je to asi hrozne nudna diskuse. zeptej se na nejake o filmech, a dostanes nejspis odpovedi vic...
    113KW
    113KW --- ---
    CSFD nebo FDb? Jaky je tvuj nazor? Ma podle tebe smysl se registrovat do obou?

    aneb - snazim se uz bezmala 4 mesice vypozorovat na jakych pravidech nyx funguje, ale sotva neco vypozoruju a pokousim se overit v praxi - ouha, nic nefunguje (neboli diskuzi na mnou nadhozene tema nevyprovokuji). oproti tomu kdyz se nekde chci jen pozitivne zminit o svem dojmu z nejake skutecnosti, najde se zarucene spousta lidi, ktery to vyprovokuje k diskuzi na tema : "je 113kw mimo misu zcela nebo jen obcas" .zaver vyvozuji ze nyx zadna pravidla nema a vsichni ste sociopati.
    DEMIURG
    DEMIURG --- ---
    113KW: no jo to sem si zvolil jako nick kdyz me Anarchz lakal pred letz na okouna a uz mi to zustalo
    113KW
    113KW --- ---
    CSFD nebo FDb? Jaky je tvuj nazor? Ma podle tebe smysl se registrovat do obou?
    ptam se pac sama nevim... FDb se priznam jsem moc nezkoumala, vim ze existuje a tot vse, naopak o CSFD mi rekli znamy, a uplne me do ni "zagitovali" jakoze je to supr pro kazdyho kdo ma rad film...
    113KW
    113KW --- ---
    DEMIURG: hm, to se mi libi. dik za info. ucit se clovek muze donekonecna :-)
    DEMIURG
    DEMIURG --- ---
    113KW: stare Recko a take ve vyznamu remeslnik neco tvorici
    113KW
    113KW --- ---
    DEMIURG: tak sem zas o neco chytrejsi. to je vyraz z esperanta nebo z ceho?
    DEMIURG
    DEMIURG --- ---
    113KW: née stvořitel přece
    113KW
    113KW --- ---
    demiurg je polovicni chirurg? :-)

    nasťa updated
    DEMIURG
    DEMIURG --- ---
    id demiurg
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    tak mě pls hoďte taky na nástěnku... id ADAMM = id AdaMM :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    JANDOS --- --- 16:18:35 28.8.2007 --- [00:05 :: history]

    zajímavé, je na to pls nějaký judikát nebo jiné výkladové pravidlo? (dovedu si představit že ano) jako poškozený bych samozřejmě škodu vyměřoval přesně takhle abuch vysoudil co nejvíc ale jako škůdce bych se cukal, tohle určení je imo dost podle plotu...
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    YBUKO: nefunguje to tam tak, že by ti líbali nohy za to, že jim tam přidáš neznámý film. Většinou je to tak, že si nějaký takový viděl třeba na nějakym festivalu a pak zjistíš, že tam není. Proto požádáš v návrzích o jeho přidání, aby sis ho mohl ohodnotit, a proto pěkně poprosíš, protože každýmu je to jinak úplně jedno :-)
    Ale rozhodně se tam nestyď napsat to samé znovu i s pokáráním, proč jako nikdo nic neudělal :-)
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    YBUKO: je vidět, že to tam ještě moc neznáš :-)
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    YBUKO: uvidíme, vypadá to, že ten film skutečně zatím v databázi není (první úspěch). Snad se k tomu odhodlaj, když si tak pěkně poprosil :-)
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    YBUKO: ono je to takhle komplikované, aby tam každý nedával co chtěl a nezasralo se to. Kdysi se to řešilo takzvaným " Postrádáte tady něco" formulářem. Jeho odezva trvala ale někdy až rok, což se nesetkávalo zrovna s kladným příjetím uživatelů. Už nějakou dobu se to tedy řeší přes uživatele v diskusi, kteří mají dostatečná práva, ovšem ti, kteří si mohou dovolit přidávat celé filmy, není mnoho. Pomo si dost zakládá na důvěře a tu plnou dává opravdu málokomu, většina lidí, co má nějaká práva, mohou tak maximálně přidávat herce/režiséry, galerie apod.

    Ale v diskusi každou chvilku napíše něco ve stylu: "přidat prosím tyto filmy" a pod tím vybleje 25 odkazů na IMDb.
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    YBUKO: napiš to do diskuse do návrhů a pokud se někomu mocnému bude chtít, dá to tam. Nesmíš ale při tom zapomenou dát i odkaz na IMDb, případně jiný rozumný zdroj. Nesmí to bý studijní/amatérské filmy. A taky si dej fakt pozor, jestli to tam už jednou není. Vyzkoušej jak originální, tak český tak případně anglický název.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    KEMAL: Tenhle zpusob urcovani skody se pouziva u vseho. Pocet piratskych kopii x cena originalu
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    113KW --- --- 22:44:52 25.8.2007

    :) no já nevim mně to nadhozený téma zaujalo ale čtu to až teď

    ten kluk je dement o tom žádná, ale mně spíš pobavila ta mluvčí Bontonu: "film si stáhlo 100.000 diváků, kteří BY JINAK ZA LÍSTKY DO KINA ZAPLATILI 10 miliónů Kč". jakoby každej kdo si film stáhne to měl jako alternativu k zakoupení lístku. to je fakt k smíchu.

    Nevim, ale měli by to asi soudit v Českých Budějovicích, takže jestli to bude někdo sledovat a zjistí kdy a kde bude líčení před soudem tak já bych se tam podívat šel...
    113KW
    113KW --- ---
    (no tak rozproudit diskusi na tema pirati se mi moc nevede :-)
    JOHN_KRYSPIN: na csfd si prece muzes svoje ID zmenit. kryspin neni zas tak neobvykle, je mozny ze nekdo uz driv tvoje ID pouzival a napsal pod nim ony komentare. tak se to mohlo stat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam