• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    113KWCSFD - Česko-Slovenská filmová databáze
    CAJT
    CAJT --- ---
    asi se to ale vztahuje jen na filmy ktery u nas opravnu pobezi v kinech protoze film Control(2007)jsem hodnotil normalne... a rozhodne u nas nesel... a taky asi nepujde:(
    DAN9K
    DAN9K --- ---
    CAJT: to je holt omezení kvůli debilům, kteří směle hodnotí věci, aniž by je viděli, a že jich je hodně.

    A v těch filmech, který u nás neměli premiéru je to pak hodně znát. Dlouho měl takhle jeden film Stevena Seagala kolem 90% a teď má 36%
    CAJT
    CAJT --- ---
    jsem ted momentalne v manchesteru, zasel jsem do kina na Darjeeling limited http://www.csfd.cz/film/230685-darjeeling-s-rucenim-omezenym-darjeeling-limited-the/ (mimochodem se mi to strasne libilo), chci hodnotit na csfd a dozvim se ze jako nefundovany hodnotic nesmim hodnotit neco, co k nam jeste neprislo do distribuce... Nechapu z jakeho duvodu... proc me brzdi to, ze to neni v Cechach v kine?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    CAJT: Tak akorát. Jen jsem to čekal spíš těžší, ale vlastně "jen" na vkládání komentářů by to asi bylo bezcílné.

    A jsem tam také překvapivě, jako Francik.
    CAJT
    CAJT --- ---
    na csfd jsem stejne CAJT jako tady...
    mam ve filmotece ulety ale myslim ze se z ni stava docela kvalitni... Preferuju originaly pokud je mozno... test na csfd jsem nestihl ani docist... Nezdalo se Vam to nekomu taky docela rychly?
    113KW
    113KW --- ---
    je cosi shnileho ve state danskem. planuju prerod tyhle diskuse. ale este nevim v co.
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    zdravím a představuji můj nick pro csfd - GASP
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    113KW, BERRY : ani software byste neukradli :)
    BERRY
    BERRY --- ---
    113KW: no to mě teda %@&%

    jako že se čornou filmy a vyjdou dřív na netu než v kině je podle mě zlo, ale že se začli krást i díla nedokonané a ještě ke všemu na papíře jenom připravený, to je moc velkej hnus, usekat jim ruce hajzlum
    113KW
    113KW --- ---

    Pracuješ v oboru nebo se na filmy jen díváš a pracuješ jinde?

    33 hlasy od 33 respondentů

    KEMAL
    KEMAL --- ---
    113KW ty seš fakt zvědavá jak tříměsíční kotě :) a imo zároveň první, kdo se snaží v auditku moderovat (alespoň já to teda vidím prvně a příjde mi to docela zvláštní :) sorry). Ale ať jenom neprudim a řeknu taky něco o co stojíš... :

    CSFD nebo FDb? Jaky je tvuj nazor? Ma podle tebe smysl se registrovat do obou?
    CSFD. nevim

    JÁ si myslím, že CSFD je fakt lepsi nez FDB. Ma nekdo jiny nazor? Proč?
    nemám. protože nevim co je FDB (dochází mi že Filmová DataBáze,m ale nikdy jsem to neviděl)

    Ma nekdo pristup do IMDB PRO?
    já ne
    113KW
    113KW --- ---
    FRANCIK: nj,jj. Ma nekdo pristup do IMDB PRO?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    113KW: Souhlasim, ale občas se hodí vyhledávání i podle jinejch kritérií. CSFD zase neposkytuje jiný informace, než stopáž, zemi, režiséra, herce a podobný základy. Lepší ale nemáme. A ochotnýho sdíleče imdb pro bych taky uvítal. ;)
    113KW
    113KW --- ---
    YBUKO:
    FRANCIK:
    me prijde ze fdb je neprehledna. oproti csfd. a navic film vetsinou hledas tak ze znas spis rezisera nebo nazev, nez ze bys znal presnou stopaz ci ditributora - teda ja urcite. Imdb by byla urcite nejlepsi, ale je placena - btw.nemate nekdo pristup? login a heslo aby se dalo vlezt do placene casti...
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    113KW: Mě přijde stejně nejlepší imdb, ale už mam na csfd ohodnoceno moc, abych se přesunul. :) FDB je jak staré? Nebo na co pokračuje? Taky bych rád nějakou zpětnou vazbu. Jak jsem na fdb teď koukal, tak se mi libí možnost vyhledávání filmu podl víc kritérií. (žánr, rok vzniku, distributor, délka.....). Ale design je dost špatný.
    113KW
    113KW --- ---
    Tak, shrnu to - JÁ si myslím, že CSFD je fakt lepsi nez FDB. Ma nekdo jiny nazor? Proč?
    113KW
    113KW --- ---
    BERGBAU: konec civilizace? blbost- to si mysleli uz ve starem rime, nebo ve stredoveku, ze musi prijit konec civilizace. jinak diky za zajimavy nazor.
    113KW
    113KW --- ---
    ADAMM: ja ale nechci aby tu byla zabava, ja jen chtela zmapovat kdo z nyxu je na csfd. pokud hledas zabavu, vstan od pocitace a jdi... treba na pivo. povrchni - uznavam, nebot zde jsete nejsem dost dlouho na to aby bylo jine. picovina - jeste jednou sproste slovo a mazu te :-P bububu
    BERGBAU
    BERGBAU --- ---
    obecná úroveň obsahu nyxu, tedy nikoliv kvalita systému, je dána stále se zrychlujícím rozpadem lidské přirozenosti participantů společně s blížícím se koncem civilizace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam