• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRMNKAsijska kuchyne a recepty (thaiska, indicka, cinska ...) /cekujte nastenku - seznamy obchodu, restaurace, tipy, odkazy..
    * * * Anketa: Jaký používáte wok či pánev a jak jste s nimi spokojeni???

    Na nástěnce najdete:
    - OBCHODY - - odkazy a adresy obchodu, at uz kamenych ci internetovych, take odkazy info kde sehnat cerstve ryby
    - RESTAURACE - - odkazy a adresy restauraci
    - KUCHARKY A INFO NA NETU - - jak se starat o Wok, klice na asijske suroviny, odkazy na stranky s recepty ci informacemi
    rozbalit záhlaví
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    LINOLEUMKA: Zkus to a dej vedet. Treba jsem mel jen pokazdy smulu na nejakyho spatnyho kuchare, ale to je spis jen moje prani. 😄 Ono to posledni navstevy ani nepalilo a stalo to fakt za prd..a to me tam ta pani zna a vi jak to mam rad a tak, takze jsem nedostaval zadnou verzi pro evropany.
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MATEJICEKKK: Dobry vedet, ja jsem tam strasne dlouho nebyla a zrovna jsem si rikala, ze to zkusim zas. Tak spis ne.)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Jako ja to nemam daleko z prace, takze to asi prubnu na nejakej boed az bude fakt chut na kung pao. Coz je treba ted :D
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    Oni tam do obrazkoveho menu pridali nekolik stranek specialit, kde vetsina tech jidel ktere chcete jsou. To bohuzel nemeni nic na tom ze kvalita sla strasne dolu. Rekl bych ze tak za posledni dva roky. Ja uz jsem tam prestal chodit uplne a to jsem tomu daval v ruznych intervalech fakt dost sanci a chodil jsem tam da se rict kazdy tyden. Je to skoda.
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MAKROUSEK: A objednavat z menu, ktere je v deskach a ne z obrazkoveho. Tomu “pravemu” kung pau asi v Praze nikdo nema bliz
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KID_MCHUTT: To mohu potvrdit.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MAKROUSEK: jenže tam to chce ideálně s někým, kdo se domluví čínsky - to menu je takové chudé, proti tomu, co jsou ochotni uvařit, když si o to umíš říct :)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RUTHLESS: A pokud chces neco ostrejsiho, pak Čínská restaurace S´- ČCHUAN - v pasazi Metro na Narodni.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MAKROUSEK: vyborne, to je presne to misto, ktery hledam a na ktery je potreba tip, protoze to fakt vypada podivne :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RUTHLESS: Chces restauraci Moon za Roxy. Opravdu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GIANT: V Karlíně je fajn Kim Xi Quan na místě bývalého Mrtvého ptáka.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    taky jsem zatim nenasla dobry kungpao, co skoncilo hunag he na kolbence
    a krevety po secuansku.. to jsem se tam mohla uzrat
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GIANT: nechutna, nevyberu si, bun bo nam bo ani bun cha nejsou moji favoriti v zadne podobe.

    Mne prijde, ze jsou tak 4 :-)
    GIANT
    GIANT --- ---
    RUTHLESS: nechutna myslis jako vubec, nebo je to tim, ze to je na kazdym rohu a varit umi tak jeden z 50ti? Kez bych tak zjisitil, kam se podeli moji vietnamci ze strahova a karlina. Na netu z historie nic nedohladem, kdyz nevim, jak se jmenovali :-/ od ty doby jsem nenasel bun cha a bun bo nam bo, ktery by dosahlo alespon na 70 procent jejich kvality. Sapu nedavam, to je proste z ruky.

    Prijde mi, ze tech "cin" je porad celkem dost, ale je fakt, ze to postupne mizi.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MAKROUSEK: nemaj no. Ja vlastne desne nemam rad ty vietnamsky bistra, Pho je v phoode, ale nic jinyho mi zas az tolik nechutna a uplne to vytlacilo starou dobrou cinicku :-)


    Dal bych si proste kung pao nebo hovezi s brokolici.

    Takze, kde je v praze dobra klasicka cina staryho strihu jako kolem roku 2005? Krom Le kou fu ne veletrzni :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RUTHLESS: Ale nemaji tam kure podivuhodne chuti!
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BRUKEV: Chi Xiao Mian na Jirkau, to je fakt top a trochu neco jinyho nez porad ty samy sushi a rameny nebo vietnamci
    MRMNK
    MRMNK --- ---
    VOY: vietnamske bistro v drtinova, maji jen par jidel, top
    Nhà hai hành – Vietnamské bistro
    https://www.nhahaihanh.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam