• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Mocný nebožtík Xykon mi zní tak dobře, že asi těch 200 dílů zpětně překreslím... LOL
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    STILGAR: no líp jak kostěj to těžko přeložíš, už jsem někde viděl i "nebožtík", což mi evokuje spoustu věcí, ale rozhodně ne nemrtvého arcimága :D
    INSIDES
    INSIDES --- ---
    Ty se nám snad zdáš.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Nezdá se vám?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Nezdá se vám, že věta "těch 5 Xykonů synchronizovaně bulvy valících Xykonů" vyjadřuje jakousi zvláštní harmonii?
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Ale nezdá se vám, že těch 5 Xykonů synchronizovaně bulvy valících Xykonů pod sebou vyjadřuje jakousi zvláštní vnitřní harmonii?
    Kterou mimochodem narušila podivná šedá věc s podivně roztřepeným účesem...
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Nebo ještě lépe: Téma zamykám.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    ok, ban
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Prostě bukkake.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Jinak slovem "fyzicky stretneme" pochopitelně není myšlen grupáč, leč face2face meeting, pivo & víno included... Jen abych to tady uvedl na pravou mýru :-D
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    STILGAR: Zase spoiluješ ;-)
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    Thór se zas zchlastá jak dobytek a přidá se do trojky :)

    (a to slovo je lich, i přes myyyshovo užívání odpudivého patvaru kostěj)
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    soulož elfího mága nejistého pohlaví a nemrtvého nekromanta... Thor nás ochraňuj
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    To je pro primitívy... My mágové užíváme kouzlo Ochrana před otěhotněním a pohlavně přenosnými chorobami :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Použijte kondom.
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Dobrého dne bando... Se Stilgym se celkem pravděpodobně poprvé fyzicky stretneme někdy tento týden v Brně, asi čtvrtek, tak jestli se v Brně najdou ještě nějací OOTS fandové (Sheala etc.), budem rádi když se přidáte...
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    SHEALA: Právě že drowové nebejvaj nablblí, spíš naopak.. to mě na nich děsí :-|
    a uctívaj hlavně pavoučí královnu LOLth, ne? :)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Vy mě děsíte...
    Asi proto mám rád Xykona, je to tam jediná postava, které jsou ADaD pravidla v podstatě u prdele :o)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    STILGAR: zase maji ECL, takze mas vetsi sanci ze prehodis rezistenci. V mem drowisti nejsou drowi tak nablbli jak vetsinou jsou, nektere klany i prijmaji povrchnany do svych jednotek (casto byvale gladiatory), ale matriarchat plati (neexistuji drowi knezove Sharess... jen knezky) , a pavouky ani zas tak moc neuctivaji a klidne je i jedi.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    co taky jinýho by se dalo čekat od rasy matriarchálních fašistů co uctívaj pavouky... (a navíc sou vcelku imunní na magiu, takže se blbě smažej fireballama.. děfkyyy)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam