• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYYSHAOrder of the Stick
    DATEL
    DATEL --- ---
    hehe... "Vyzvracej se. A miř na půlčíka." :) Fakt ho nemá v lásce :))
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    DAVESADE: Výtečná volba takto po ránu, sire.
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Damned, mé oko špatně četlo "High Elf" jako "Half Elf". No nic, jdu se opít.
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    DAVESADE: Kdo je půlelf??
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    STILGAR: Mnojo, ale D&D a Pán Prstenů jsou přecejen něco trochu jiného. Také nezapomínejme, že jde o půlelfa! ;)
    MYYSHA
    MYYSHA --- ---
    Stilgy, říkat našim čtenářům "vole" je špatné, mm-ááno?
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    DARMONLOR: Nejakej elf ze Zaklínača:
    Geralte, víš, co je nejhorší věc na dlouhověkosti? Sex. Ono tě to tak po 400 letech přestane bavit...
    MKOV
    MKOV --- ---
    DARMONLOR: Jo žil :) Sice tam byla menší pauza, ale pak se vrátil a nějakou dobu jsem ho hrál, ale asi před měsícem jsem hrát přestal úplně a teď sepsal tu smrt :)
    Vypráví se mezi bandity, že na severu leží ten, co jim mnoho problémů dělal. Jeho meč leží tam s ním. Každý z nich bojí se onoho místa, meč prý proklet jest a duch bojovníka setrvává tam též. Meč s jeho jménem a znakem kolibříka. Kdo z banditů dotkl se jej, zabil bandity okolo sebe a když žádný jiný živý tam nebyl, meč ho donutil zabít i sebe. Meč koná prý poslední vůli svého zemřelého majitele, tou jest zabít všechny bandity. A tak banditi drží se od toho místa dál a zároveň střeží, aby náhodou nějaký dobrodruh meč nevzal a nezačal konat jeho vůli. A tak meč se jménem Tald Hales na čepeli a rozpadající se mrtvola v namodralé plné zbroji a zdobeným štítem, leží tam dál…
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    MKOV: Tald ještě žil? Já myslel žes ho skončil dávno, alespoň před mým odchodem to k tomu spělo. Odchod ze služby a tak....
    Já zjistil že mi to žere moc času. I když pořád zůstávají nostalgické vzpomínky na univerzitu :)
    MKOV
    MKOV --- ---
    DARMONLOR: Je no, akorát, že já už nějakou dobu nehraju, dnes jsem oficiálně pohřbil Talda - vis topic na EQ foru Bude ho škoda :)
    Nějak mě to hraní přešlo, takže poslední co teď s RPG mám společnýho je, že sleduju komiks Hůlkový řád :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    MKOV: Koukám že na nyxu je hodně EQ hráčů.
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    MKOV: Hele koho tu máme.
    Kdo jiný než nejzvrhlejší elfka pod sluncem to mohl být? :D
    MKOV
    MKOV --- ---
    DARMONLOR: Že by to řekla Asar ? :)
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    STILGAR:
    Ovšem dostala mě debata dvou elfek na Neverwinter RP serveru Equilibrie: „To víš, já neberu tyhle krátkodobý vztahy, 100, 200 let vůbec vážně"
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    KENJIRO: Žádný neexistujou vole :)


    DARMONLOR: Osobně sem myslel že má kolem 400...


    HARALD: Gud lak.. myyyshovi se to nejak povedlo, ale stálo ho to kolem 2 litrů... :-|


    DAVESADE: Elfům v Pánovi prstenů bylo od 1000 do 5000 a nevšiml sem si že by byli nejak hrbatí...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Vážně uvažuju o zakoupení knih. Jsem lapen. Všechno dočteno, na netu nic dalšího není. :-))
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    DAVESADE:
    103? to je docela děcko.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dají se někde na netu najít ty předchozí díly? Před upgrade ne 3.5 edition? (Zrovna jsem dočetl do konce momentální sérii :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    STILGAR: Až ti bude 103, taky budeš shrbenej ;).
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    HARALD: Zvlášť od jedinca s fialovejma vlasama :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam