• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EKONYVIPASSANA - meditační technika & umění žít
    EBENY
    EBENY --- ---
    ahoj, víte někdo, kdy se objeví na webu registrace na vánoční vipassanu? Už jsem posílala přihlášku, ale odpověděli mi jen, že někdy koncem řijna... Nechtěla bych to propásnou.
    EKONY
    EKONY --- ---
    Tak tu tedy davam, co jsem odpovidal v poste jiz Jakubovi.


    "Ahoj,
    myslim ze se kdesi pise, ze by se ti registratori meli ozvat do 14 dnu (od odeslani prihlasky), a kdyz zadnou reakci do te doby neobdrzis, tak ze se mas ozvat na ten registracni email (registration@cz.dhamma.org) ci telefon (ten si nepamatuju - mrkni na stranky)."

    Takze urcite se ozvat a zjistit co a jak at mate klid na dusi ;)

    SIDDHE
    SIDDHE --- ---
    ahoj, opět já - mám dotaz :) Nevíte cca kdy je definitivně potvrzena zájemcům účast? Je mi jasné, že přihlášek je kupa a je s tím spoustu práce a nikam bych to netlačila, ale jsem v zahraničí a od cesty do čr se mi odvíjí letenky a ost.věci které mě trochu tlačí. Tak jen z praktických důvodů, kdy budu cca vědět. Děkuji moc .)
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    TILOPA: a myslel jsem to spíš v tom smyslu, že já určitě jet nemůžu a tak všem ostatním to moc přeju.. (celé tečka)

    viz Konyho příspěvek z r. 2007
    to že zde nechci povolit diskuze o zkušenostech resp. vlastních prožitcích z vipassany má svůj smysl, jak jsem již uvedl, navíc spousta lidí ráda povídá a povída a povída a nic z toho ..

    pod to se podepíšu
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    TILOPA: buddhismus možná ne, ale já si to teda užil :) hodně hodně. každému ale přinese vipassana určitě něco jiného, takže dobře... beru zpět ;) a klidně to smažte
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    GEN_IO: o tom buddhismus a vipassana neni ne ?
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    Užijte si to :) !!!
    SIDDHE
    SIDDHE --- ---
    Díky díky! ;-) mě to předtím nešlo stáhnout, ale to byl zádrhel na mojí straně..
    EKONY
    EKONY --- ---
    Jo, presne jak pise Petronelle
    Problem je vetsi, takze prihlasky pojedou klasickym emailovym zpusobem..
    PETRONELLE
    PETRONELLE --- ---
    prihlasku stahnout, vyplnit a poslat na uvedeny mail (registration@cz.dhamma.org)
    on-line formular vynechame .)
    EKONY
    EKONY --- ---
    Tak ja myslim ze vim kde je chyba, za kterou se moc omlouvam. Behem par hodin bychom to snad meli napravit.
    Prosim tedy o chvili strpeni, a jeste jednou diky za info !

    (Btw ceska i anglicka prihlaska pro studenty mi stahnout sla..)
    EKONY
    EKONY --- ---
    Ha, diky za info!
    predam dal a dam vedet hned jak cos budu mit
    SIDDHE
    SIDDHE --- ---
    aloha :-) Tak datum 1.7. je tu a tak se zkouším registrovat....ale nejde mi otevřít on-line formulář, ani mi nelze přihláška stáhnout..a tak se ptám, zdali-je zádrhel na stránkách ( a přihlášky ještě nejsou k dispozici), či je u mě v počítači, popřípadě někde mezi klávesnicí a židlí :-) něvíte někdo...?
    EKONY
    EKONY --- ---
    Milí přatelé,

    rychlostí blesku se blíží datum 1.7., kdy bude spuštěna on-line registrace na zářijový 10-denní kurz vipassany v hotelu Kořínek, který se nachází v malebném prostředí horského střediska Kořenov v obci Příchovice, na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor. Ubytování je ve dvou, tří a vícelůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Kapacita kurzu je 120 studentů.



    pro více informací prosím navštivte http://www.cz.dhamma.org/

    S ohledem na rychlost, s jakou se obsadily poslední dva kurzy, bych doporučoval pohlídat si toto datum, ať vám tato úžasná a jedinečná příležitost neuteče.

    Vše dobré!
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    SLOVO BUDDHOVO
    Systematický přehled učení Siddhártha Gautamy(Budhy)
    v jeho vlastních slovech přeložil přímo z jazyka Pálí Mirko Frýba
    http://www.fryba.cz/pdf/slovobuddhovo.pdf
    EKONY
    EKONY --- ---
    TLUSTEI: :)
    No toz v takovem pripadku mozna v lete v Anglii, na caji o pate. Jsem tu ted uz ctvrtym mesicem a planuju tu byt cely pristi rok, pred dalsim vyletem do sveta ;)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    EKONY: No vam Vipassanistum prece. Takova sekta a prej jaky "my"... ;)

    Hele rad, akorat ted v zime to uz nedam a v lete jedu do Anglie na zased s Adyashantim - kdoz by se mohl mimochodem libit i v tomhle klubu: http://www.adyashanti.org/index.php?file=teachings). Ale jestli je to hodne ot tak klido smazni. S tebou bych rad nekdy na caj - poslechnout si o tve davno jiz minule vyprave. :)
    EKONY
    EKONY --- ---
    TLUSTEI: "nam" ? jsem si tu nevsim zadnych "my" ;)

    btw nejdes zas nekdy ? do kuchyne trebas ? :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Kamarádka vám napsala článek. ;)

    Vipassana - moja cesta k nej - Joga pre Zdravie
    http://www.jogaprezdravie.sk/meditacia/item/78-vipassana-moja-cesta-k-nej
    GEN_IO
    GEN_IO --- ---
    EKONY: Jak říkáš, je to velmi přirozené, a hlavně skutečně efektivní. Tvůj tatík sebral odvahu, kéž by můj sebral taky. potřeboval by to jak sůl! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam