• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUID_SOUNDStudiová praxe - NOVÁ ANKETA!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Sorry za smazanou nahrávku, už jsem si s nim psal. Dá jí znova. Sorry všem :)
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    MONKEYFIGHTER: sou ruzny techniky motani kabelu - ja znam dve nebo tri mirne odlisny verze krouceni kabelu v prstech, to mi moc nevyhovuje. Pri over/under nic nekroutis, jen kazdou dalsi smycku pridavas stridave nad rukou a pod rukou, kabel tim sam prirozene vyrovnava to krouceni. Tezko se to popisuje slovama, staci to ale parkrat videt a umis to naporad. Over/under ma taky oproti ostatnim metodam jistou tai-chi kvalitu, ktera se pri kazdodennim spesnym staveni a bourani stejnyho setupu docela hodi :)

    LIQUID_SOUND: synthy tu mel nejakou nahravku, byla taky smazana?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Trochu jsem to promáznul, o věcech obecných drbejte kdekoliv, ne však tady. :)

    VANJA: Jasně že komba taky tady... A tedy vykopávám fotografií z točby. Použité mikrofony Neumann km184; Shure sm57; Neumann U87i. :)

    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    ZELENYCAJ: over/under?:)
    VANJA
    VANJA --- ---
    hele tady to je jen o akustickych nastrojich? nebo i o elektroakustickych?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    ZELENYCAJ: Jsem rád, že tě tu vidim... :) Jsem teď ve studiu, ale večer sem nahrnu první fotky a snad i nějaký zvukový ukázky...
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Rikam ze studiova praxe zacina motanim kabelu! Jaka uleva, kdyz sem se naucil over/under! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam