• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDUSSASWING
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    BEDRISKA: no kéž by to byla pravda. Přijdou mi už dost zhýčkaní, chlapci :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Soudě podle partnerky to mají followerky dokonce lepší, nechají se vést a pokročilý leader se přizpůsobí. Zatancují si tak úplně něco nového, kdežto my leadeři zkoušíme pořád jen to svoje :-)
    BEDRISKA
    BEDRISKA --- ---
    Chodit pro zkušené leadery nebo followery jen vřele doporučuji! Lindy hoppeři málo kdy tanec odmítnou, to už musí být neskutečně vyčerpaní, žízniví, nebo musí na chvilku z parketu :) Jen je dobré nevyžadovat další tanec po odtančené písni. ;)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    CINA: pravidelne stredecni NTK, nepravidelne vsechno, co stiham. Naposledy nedelni AppenDixie v Radotine. Ale tancim teprve od ledna, tak nemam zatim moc odvahy chodit pro zkusene leadery. Kazdopadne pomalu se to lepsi :)
    BANKMACK
    BANKMACK --- ---
    taky trochu tančím :)
    AENYE
    AENYE --- ---
    CINA: pondělní Jam a středeční NTK.
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    CINA: Já jsem v Olomouci a pokud nepočítám větší akce jako festivaly, pravidelně se účastním jen těch místních.
    CINA
    CINA --- ---
    A kolik z vas teda kam pravidelne chodi, jestli teda vubec nekam krom festivalu v zahranici?
    AENYE
    AENYE --- ---
    Myslim, že toho tu bude víc. Na Dragon Swing jedu jen na víkend. :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    CINA: Najdou se :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    YELLOWKNIGHT: Já jsem myslel, že většina. Jede mimochodem někdo do Krakova na Dragon Swing?
    YELLOWKNIGHT
    YELLOWKNIGHT --- ---
    CINA: s tebou jsme dva:D
    CINA
    CINA --- ---
    Ahoj.
    Mam dotaz... Kolik z vas, zde booknutych, aktivne tanci Lindy, nebo nejaky jiny swingovy tanec?
    ZOFCZ
    ZOFCZ --- ---
    Ahoj, nabízím 2 vstupenky na festival Swing me Prague (13.8., Praha, Kolbenova 9) za 1380 Kč. zahraje Caravan Palace (!), Mydy Rabycad, Voilà!, Circus Problem, MoveBreakers a další.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: 2 lístky na electro-swingový festival Swing me Prague (13.8.) / Praha / 1380 CZK ]

    Kdyby měl někdo zájem, pište :)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Přijměte prosím pozvání na tuto sobotu na loď (A)void.
    Tichá párty na podporu neziskové organizace Tichý svět.
    [ Tichá párty / partyparty / 21.5.2016 / CR - Praha - (A)void ]
    MYSHAAL
    MYSHAAL --- ---
    Pátek 6.květen SWING NA LODI TAJEMSTVÍ : https://www.swingnalodi.cz
    První vlna palubních lístků rychle mizí : bit.ly/swing-na-lodi
    Přesně za týden vyplouváme do nové divadelní sezóny. Sezónu vždy začínáme a končíme pořádným tancem. Koukněte jak to swingovalo na naši palubě před dvěma lety :)
    SWING NA LODI TAJEMSTVÍ - KONEC LÉTA.
    https://www.youtube.com/watch?v=cxQJyKSzQnY
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Žižkovská smršť vol. 15
    MYSHAAL
    MYSHAAL --- ---
    Přijďte si zatančit v Pátek 13.2 na ELECTRO SWING RIVER ( Carnival edition ) na parketě Nové Scény Národního divadla.
    Učinkují : MELODY BOYS - sólisté nejslavnějšího českého swing orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky, berlínské electroswingové eso DJ JUSTIN FIDÉLE, polské taneční hvězdy EKA & KASIA, cabaretní revue od YAZZ, pionýr českého electroswingu DJ MACKIE MESSER, DJ MARIONETTE, DJ JAMES WING, taneční studio ZIG ZAG TAP & SWING, divadelní kavárna s výhledem na noční život Prahy a řeka milých překvapení. http://ww.swingimperium.cz

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam