• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    Vítejte v informačním koutku hudebního klubu CIRCUS ( http://www.circus.cz ) v Ústí nad Labem.

    OTEVÍRACÍ DOBA : Neděle - Čtvrtek 18:00 - 02:00, Pátek - Sobota 18:00 - 04:00
    rozbalit záhlaví
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CHANZZEE: pošta....
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    KEJKA: Buchty taky sou dobrý, ale né makový, to pak zustává vše v zubech:o)))
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    BINARY_PARANOIC: ja uz to zvektorovany mam,ale rad bych original source
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: hehe, dyk to máš za 2 minuty zvektorizovaný :)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    je k mani vubec logo circusu v krivkach ? tedy ne jako .jpg ale .ai ci .cdr....
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    RACHETIK: No tím taky končím debatu o párcích... stejně je moc nemusím :)
    teda jako ne že bych byla to... ale ne to, víš co ;)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    to je zajímavé, jak se diskuse o odéru hlodavců a o různých fóbiích dovede přez kulinářský koutek zvrhnout v takto urologická témata :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CHANZZEE: A ikdyby... tak co jako? jak včera kdosi pravil... :)stejně je to jenom kus uchcanýho masa :)))
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    CHANZZEE: se nevytahuj!!! jste všichni stejný... vyhrožujete klobásama a na záchodě táháte párečky.... o 2cm víc a jsi král a o 2 cm míň a jsi královna.... známe! mmchdm já to myslela trochu jinak ;)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    KEJKA: proč 4%???Já mám 80% masokostní párek:o)))
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    BRENDY: čeče to je asi dobrej nápad, jenom abych tou sekerou nemáchla někam směrem ke králíkovi a pak nejela na šití s nohou (mojí)... ani dívat se na to totiž nemůžu...B) ale brejle jsou výborný nápad :) táta vždycky zabíjel tak, že dostal králík rukou za uši a bylo, ale takovou sílu nemám, to by mě musel králík pořádně naštvat
    CHANZZEE: Tak ty rád tyhle hady (4%)? Ty jo co já se tady ještě nedozvím? Pak nemám být zkažená.... se podívej na ten výběr tady... dva co mají skoro smrt z pavouků, jeden co sežere na co příjde a jeden co má rád honící hady...
    ;)
    Má ještě někdo nějaký překvapení?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    a kterou, zakladni ci stredni ;-)
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    Ja sem chudej student,ja nechodim do restauraci:-)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    KEJKA: hady rád, já mám jednoho a ten se dá i honit:o)))
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    ACIDSPIRAL: Pokud nekdy chalujes v restauraci, neboj, ze uz si nejakyho nesezral..
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEJKA: To se mu nejdriv nasadej slunecni bryle (kvuli roztomilym ocickum) a pak machnes sekerou nekam smerem ke kralikovi. Nacpat ho do trouby uz zvladnes..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    ACIDSPIRAL: a nechceš králíka? mmchdm zabít si ho budeš muset sám - na to já nemám... on má tak krásný očíčka
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    Cincila,kralik,stene,prase,to je fuk,maso jako maso:-)Pavouky nezeru...
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    KEJKA: (bez prdele) jsem mel u ponku metrovou drevenou lat a vsechny jsem upozornil, ze v pripade napadeni pavoukem se neznam a mohl bych treba nekomu prerazit ruce.. Stejne to riskovali..
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    BRENDY: Takže jsi chodil do práce s pantoflí v ruce?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    mimo tema arachno: -- Udelal bych narychlo anketu, kolik se zitra vejde lidi do CIRCU.. Jako BRUTUS kapela, tak brutus narvano.. Na to jsem zvedavej. Bude vubec otevreno i dole? Urcite by to chtelo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam