• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    Vítejte v informačním koutku hudebního klubu CIRCUS ( http://www.circus.cz ) v Ústí nad Labem.

    OTEVÍRACÍ DOBA : Neděle - Čtvrtek 18:00 - 02:00, Pátek - Sobota 18:00 - 04:00
    rozbalit záhlaví
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    BRENDY: to přijde s psystého nebe samo:))))
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    CHANZZEE: Nespěchej a dej si záležet..
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Dík všem, při dalším mixu se budu ještě více snažit a prudnu 10x:)))
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    KASHMIR: Vheeee čipera je to... kdybych nepovažoval psy za podivnou diskotéku říznutou elektrem tak bych přemejšlel z kterého z těch sedmi audítek to stáhnout
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    ACIDSPIRAL: filtr funguje..pastnul to "jenom" 7x ;]
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    QUITE: Este,ze nemas vsechny auditka,co ma on,asi by si psal uz tak po tricaty....
    QUITE
    QUITE --- ---
    CHANZZEE: potřetí
    FFFFFUUUU!!!!
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Tak je na světě II PsyTapeMix. Tak stahujte a radujte:) jednotlivé skladby zašlu poštou pokud někdo zájem. Šiřte dál:))
    http://uloz.to/1231421/Chanzzee-PsyTapeMixII.mp3
    MARTIQUE
    MARTIQUE --- ---
    DARKSUN: To zas budem mít v lednu co dělat,uff :))
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    v lednu byla v podstate jedina akce a to vcera ;-) prave ted makam na unorovym programu... neboj, do vecera je update ;-)
    KASHMIR
    KASHMIR --- ---
    s tim programem mi to auditku přijde celkem NEaktuální..já jen že je leden a to čtyříadvacátej..takže možná už je čas na únorový program?
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    BINARY_PARANOIC: hej morku dobre tjst:)
    BTW eště že tam není topolánek a neukazuje na mě jinak, že jsem jednička:)))
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    BINARY_PARANOIC: :)))))) I like criminal, moore..
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CHANZZEE: ode mě nemůžeš čekat nic jiného než...



    :))
    Na tvé psy sety se budu těšit.
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    Ahoj všichni moji přátelé, kamarádi, nepřátelé a ostatní fandy a nefandy. Rád Vás informuji, aby jste neměli zkreslené informace, (jak už to v čechách bývá) ohledně mého působení na kulturní scéně drum and bass. Po dlouhém uvažování a po dohodě s slečny Bass Coffee, jsem se rozhodl ukončit svoje aktivium v Bass Coffee a ukončiji plnohodnotně členství. Poslednímu hraním za gramcemi věnuji doufám na velmi pěkné akci v BRNĚ klub PANGEA 23.1.09. Tím všem chci poděkovat za velkou podporu Vás všech, kdy jste mě pokaždé dali sílu se dostat tam, kde dnes končím. Na ty léta budu vzpomínat jen v dobrém a jsem rád, že jsem tomu mohl určitou část svého života věnovat. Dále tímto jsem se svobodně rozhodl a ukončuji i aktivně pořádání akcí pro Drum and bass. Vede mě k tomu už můj věk, pracovní povinnosti a mimo jiné i hlavně můj soukromý život a pohled na něj.
    Dál bych tedy rád informoval, že se soustředím pouze na psytrance a psychadelickou hudbu, aktivní hraní, účast pro pořádání festivalů atd. Doufám, že tato změna bude pro všechny velmi příjemná a brzko se uvidíme na nějaké psy akci. pieace for dnb lets go to psy;))))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    :-)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ale jak sem bastil cukrovi bylo take dobre:)
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    njn:)
    BARBUCHAFREE
    BARBUCHAFREE --- ---
    CHANZZEE:
    DARKSUN:
    Cio, koukam panove, že jsou z Vás mediální hvězdy;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam