• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DRTERROR
    DRTERROR --- ---
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Na Facebooku byla vytvorena skupina Klub Circus... je přístupná i bez registrace na Facebooku... http://www.facebook.com/group.php?gid=56157247667#/group.php?gid=56157247667
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    QUITE: neboj :-) maximalne nejaka ta olympiada ci mistrovstvi sveta... a ne na bedne, ale na projekci...
    QUITE
    QUITE --- ---
    ,))
    QUITE
    QUITE --- ---
    brobůh, jenom ne televizi a jenom ne sport!
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    JANDIS_01: ty wole mam sracku po fasfoodech, nejak me to nesvedci a sem celkem prezranej, popravde, vcera jsem si rad pobumbal, ale nechybi me to....coz jsem rad...takze nepiju doma nic, tesco stavu tu mam na stole
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    DARKSUN: Hmm ale chtělo by to reset do továrního nastavení... tenhle jak to vypadá nepomáhá... :)) Chanzze že ty doma srkáš tajmě vodku s redbullem už máš aspoň 6-tou ???
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: :-) ty mi davas :-))) je 67. den roku 2009... takze se resetujes v prumeru 2.37x za den :-)))))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: RESET:) verze 159/2009
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: ;-))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DARKSUN: kurwa je po 20hod, tak mě nedrážďi:)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: jezismarja, co to s tebou v tech alpach udelali :-)))))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ACIDSPIRAL: že nejsem člověk co tohle dělá:) kunfu table je tajný projekt a já jsem tajný agent.psst:D
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    DARKSUN: No vono je to pojatý takovou jakože zábavnou formou, v programu píšou: "Americká dokumentární groteska o ignorování změn klimatu." Ale je to docela dobře udělaný...
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CHANZZEE: ty jses ale vztahovacnej... ja mluvil o lidech jako celku, ale ze to budes vztahovat na sebe... no znas to, potrefena husa... ;-)))) a jestli to sem prijdes rozkousat, rad bych te upozornil, ze sis sam dal ultimatum a zadal si vsecny, aby te z circu po osme vyhodili ;-)))))))))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ACIDSPIRAL: je totiž takhle naloženej jako jediný:O)já jsem třeba na jeho straně....mě je to fuk, protože nikdo neví, kolik je použito věcí v předmětech, které vyrábíme, a kolik z toho bylo otestovaných, tím nikdo neví jaký to má dopat. za xxx tisíc let, se zjistí že za to může špenát, protože má více procent železa něž má železo:)a tó zná Chuck Norris, takže to je v prdeli a nebudeme pravdu znát nikdy...jedno je jisté, ze života neutečeš živý, není kam utíka:)
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    co to meles???
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    ACIDSPIRAL: Hele tywe sem se zastal slečny, pak chránil kámoše, to že jste si sežraly ostatní smetany a vyklidili prostor, za to já nemůžu, ale špinavou práci jsem provedl tentokrát já....a pak sem si dal cígo a smál se jak se tam snažíte o klid:o)dík:)btw koukejte na tvku a budete to taky dělat ne?
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    cumim na to...von je ten Vasek sice debil,ale v necem ma pravdu...bo alespon nepapouskuje neco,co rek nekdo jinej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam