• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOELCO DÁT BABIČCE K SVÁTKU
    ***
    Taky nikdy nevíte, co koupit prarodičům k jejich jubilejím? Jak řešíte tento problém? Podělte se se svými názory, radami, moudry... Samozřejmě nejde jen o babičku. Taky může jít o dědečka. Anebo o protivnou šéfovou, ulítlého souseda kamarádky odvedle, fousatou pratetu nebo homosexuálního švagra... zkrátka přiznejme si: Někdy člověka nic nenapadá, ať dělá co dělá...
    rozbalit záhlaví
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    Ony ty babči vždycky říkaj, že nic nechtěj... Leda tak světovej mír. Jsem jí naposledy dal certifikát světový mír, jako taková pytlovina, ale udělala radost.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Co můžete dát jako dárek svým důchodcům - nejen babičkám? prohlídku v Sapě :)

    [ KETHAMINA @ Vietnamská komunita v ČR, imigrace ]
    GRISS
    GRISS --- ---
    můj dárek pro babičku s pratetou k letošním Vánocům: ptačí dřevěná budka, kterou nalakují a vyzdobím staročeskými motivy:) obě teď ptáčkům sypou na parapet, tak to ocení :)
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    cau, mamka oslavila 50tiny (je uz babicka,ale ne diky mne ;), napada vas naky darek? chci ji dat mouku a kvasnice do jeji nove domaci pekrany, ale chtelo by to jeste neco, protoze mamka ma sice nadhled, ale prece jen si zaslouzi i neco vic
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    - moje babinka miluje kytky, a tak, kdyz kamarad prijel z Jizni Ameriky s tunou fotek orchideií, nechala jsem tu nejkrasneji fotku vyvolat, suplna jsem ji do neutralniho ramecku z Ikea, a pevne verim, ze udela maximalni radost
    (kytky v kvetinaci uz nema kam davat, tak je "dává dál" proto sem to vyresila tou fotkou:)

    - a taky me vzdycky zachrani Kája Gottů, idol babicina srdce, takze letos dostane dokonce dve CD
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Pozvánka na nákup pěkných dárečků a dobročinnou akci najednou [ Vánoční dárky v Cestě domů / ostatni / 1.12.2008 / CR - Praha - Cesta domů, Bubenská 3, Praha 7 ]

    V kanceláři Cesty domů bude již tradičně otevřen předvánoční obchůdek, kde bude možno zakoupit spoustu krásných, zajímavých, větších či menších drobností, praktických i ozdobných dárků, které udělají radost minimálně dvakrát. Jednou obdarovanému, podruhé Cestě domů a protože se říká, že dávat je radost, tak snad i Vám.

    omlouvám se za spam, ale stojí za to
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    jo, my už se sourozencema dáváme k vánocům prarodičům kalendáře... dřív jsme každej něco namalovali či vytvořili a v posledních dvou letech vždycky někdo sestaví fotky... ať už nás nebo loni to byly fotky ze zemí, kde jsme byli.... a setkává se to s úspěchem :-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MUFLONEK: my se ségrou necháme vyfotit u nějakýho profi fotografa a k tomu od nás dostane ledničku na vína... (šetřily jsme ale fáákt docela dlouho:))
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    MAEVE: to je presny, vcetne veci, ktery si predem objednala...
    KISSA
    KISSA --- ---
    MAEVE: nemame nahodou stejnou babicku? ;)
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    nase babicka cokoliv co dostane, po uplynuti doby, kterou uzna jako akuratni k tomu aby darce zapomnel, ze ji neco takoveho dal, to posle dal. jedine, co ji udela upravdu radost, jsou ruzne nesmysle vztahujici se k pravnoucatum. Kalendare a obrazky s jejich fotkami, pripadne obrazky od nich. jeden cas jsem mela uspech s mnou vyrobenymi vecmi (malovane kvetinace, vazy), ale byt neni nafukovaci a po case dojde i inspirace, tak jsem ji poridila to pravnouce :)
    SAY_NO_TO_EMO
    SAY_NO_TO_EMO --- ---
    cokoli moji babicce dam, tak to stejne nepouzije ( nikdy ), protoze si to "setri" na lepsi zitrky...
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    teledeka je ok... a ci babicka nema telebednu, ten muze nejdriv zacit telebednou.
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    budu babičce pod stromeček kupovat protiskluzový návleky na podrážky a teledeku pro chladné večery u telebedny : ) praktické!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MARI: bohuzel docela drzi dietu :) nejak se opakuje to, co s babickou - mela plnej byt kramu, tak jsme se ji strezili davat nejaky hmotny darky, a k tomu nabeh na cukrovku, tak odpadaly i bonboniery a tak, resp. shaneli jsme dia :) achjo :)

    navic bych potrebovala, kdyby to bylo tak do tisicovky, protoze jsem prave skoncila skolu, jeste nepracuju a pred statnicema byly vydaje s obcerstvenim, s diplomkou, oblecenim a tak :/
    MARI
    MARI --- ---
    MARI: naložené v oleji
    MARI
    MARI --- ---
    QUANTI: co třeba ráda jí? mamka teď měla svátek a má ráda cukety, tak jsem ji koupila cuketové závitky s paprikou a česnekem v hezké sklenici :o) místo bonboniery...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    nemate napad, co koupit mame k sedesatinam? knizek, hrnicku a ruznejch kramu ma furu, dvdcka ani cdcka si nepousti, kosmetiku co ji dam nepouziva, sperky ji kupuje, resp. koupil otec... chlast je nuda :/
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    MUFLONEK: no me to ted taky trosku strasi, ono se muze stat, ze se rozhodne mamina, ze mu ho koupi sama a my jsme pak nahrani :) pocitac on sice doma taky ma, ale cestovat se s nim neda a tatik je takovej polozavislej... no, tesim se, ze ti nekdo poradi neco vtipneho, taky by se mi hodilo se s tim svezt :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MAEVE: táta je lopata - resp. doma mají s mamkou počítač.o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam