• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOELCO DÁT BABIČCE K SVÁTKU
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MARI: bohuzel docela drzi dietu :) nejak se opakuje to, co s babickou - mela plnej byt kramu, tak jsme se ji strezili davat nejaky hmotny darky, a k tomu nabeh na cukrovku, tak odpadaly i bonboniery a tak, resp. shaneli jsme dia :) achjo :)

    navic bych potrebovala, kdyby to bylo tak do tisicovky, protoze jsem prave skoncila skolu, jeste nepracuju a pred statnicema byly vydaje s obcerstvenim, s diplomkou, oblecenim a tak :/
    MARI
    MARI --- ---
    MARI: naložené v oleji
    MARI
    MARI --- ---
    QUANTI: co třeba ráda jí? mamka teď měla svátek a má ráda cukety, tak jsem ji koupila cuketové závitky s paprikou a česnekem v hezké sklenici :o) místo bonboniery...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    nemate napad, co koupit mame k sedesatinam? knizek, hrnicku a ruznejch kramu ma furu, dvdcka ani cdcka si nepousti, kosmetiku co ji dam nepouziva, sperky ji kupuje, resp. koupil otec... chlast je nuda :/
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    MUFLONEK: no me to ted taky trosku strasi, ono se muze stat, ze se rozhodne mamina, ze mu ho koupi sama a my jsme pak nahrani :) pocitac on sice doma taky ma, ale cestovat se s nim neda a tatik je takovej polozavislej... no, tesim se, ze ti nekdo poradi neco vtipneho, taky by se mi hodilo se s tim svezt :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MAEVE: táta je lopata - resp. doma mají s mamkou počítač.o)
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    MUFLONEK: my ted uvazujem pro tchana k 60tinam o slusnym notebooku, jestli je tatik pocitacovej...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Táta bude slavit 50. narozeniny... nemáte nějaký tip, co mu dát?
    Nechce nic adrenalinového
    Nechce zájezd
    Nechce domácí pivovar...

    On neví co chce... GPS dostal od šéfa, autoradio s CD a MP3 si koupil sám...
    Má to být dárek ode mne, ségry a mamky...
    A teď raďte...
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    my jsme babicce jednou k Vanocum koupili mikrovlnku... a babicka rekla, ze jsme si nemeli delat skodu. ale ze co, ze ji tam budem mit, az prijedem (tu mikrovlnku)... :-D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    jinak klasika, jak pise TRISSIE, krom te panenky rika neco podobneho :D
    a permanentne darky vraci... at uz jsou to papuce nebo nova postel.. odmita je, trubka :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja jsem dala babicce predloni panenku s porcelanovou hlavickou
    vykladala mi pribeh o tom, jak kdyz byla mala (30.leta, par let pred valkou), jeji maminka skudlila strasne moc penize.. nemeli tehdy ani petnik navic... a dala ji panenku s porcelanovou hlavickou... ona mela takovou radost, ze s ni utikala honem ven, aby se pochlubila a na prahu domu zakopla, panenka spadla a hlavicka se rozbila... pry strasne dlouho brecela a uz nikdy jinou panenku nedostala (nebyly proste penize a maminka ji za valky umrela) bylo mi ji tak hrozne lito, ze jsem se uplne rozbrecela, kdyz mi to rikala a dala si za ukol koupit ji panenku s porcelanovou hlavickou..

    nakonec se mi podarilo najit jednu opravdu peknou, v takovych dobovych jednoduchych satickach, s prispendlenym medvidkem...
    babicka na to nejdriv nereagovala (je po mrtvici a chvilku ji trva, nez ji veci dojdou), tak mi to bylo trosku lito, ze ji to neudelalo radost...ale pak ji doslo, co to je a uplne se rozbrecela... no proste dojemna situace, brecely jsme obe :D
    ma ji ted vystavenou a kouka na ni cely den z postele :)
    SLOVA
    SLOVA --- ---
    No já včera řešila dvě babičky... Obě něco-jedna moje, jedna vyvdaná. Takže moje dostane zase nějakou ulítlou knížku od Javořické a křížek na krk z kamene jejího znamení (jaspis). A vyvdaná babička dostane krásnej batikovej ručně dělanej šátek (kterej jí fakt jako závidím!) a všechny babky mají suchý ruce, takže handmade přírodní krém na ruce s olivou... Snad se jim dárky budou líbit a neschytám si zase, že už jsou starý a že jim nemáme nic kupovat, protože už to nevyužijou, už se chystají do hrobu... No k tmu ještě nějakou čokoládua pohoda. Navíc jsem taky kupovala dárek pro dědu - taky jsem vzala knížku - Deset prezidentů (takže si počte od Masaryka po Klause), fakt dobrá knížka.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    di ze me delas prelky ne ;)))

    ale tak jakoze dovedu si to na ni prdstavit ona je pomerne mlada ;)
    ale chce to ke svetru! cc
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    SQUZZA: kup ji naramek na nohu... ;)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    no jaokze nahrdelnik dejme tomu a ja vymyslela ze ji koupim maly kulicky dlouhy na uzel
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    SQUZZA: korale? hihi :-)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ANOEL: jj dne smi babka rikala. ze k tomu svetru chce korale... tak tam oresne zamirim ;)
    ANOEL
    ANOEL --- ---
    nakonec jsem ji venovala nejake sperky z bijoux brigitte - nahrdelnik a naramek... oboji trochu ethno, ale velmi vkusne, jednoduche... ;)
    EUNIKE
    EUNIKE --- ---
    jsme ted byli u babicky, ktera sice svatek ani zadne jubileum nemela, nicmene jsme ji cestou zakoupili campari a mela vazne radost :)
    ANOEL: a jak to teda nakonec dopadlo s tvymi dary?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    XENA: to neni spatny no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam