• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    HOOKER: nerad bych ti kecal ja pouzivam hlavne osmicku (i kdyz posledni dobou neni moc cas) ale kdyz si zajdes do foma prodejny na Jungmanově náměstí ( http://www.foma.cz/foma/dokumenty/HomeFree2.asp ) tak ti to tam chlaipk povi uplne presne, ale bacha kolem novyho roku tam budou koncit a stehovat se jinam a uz to nebude foma prodejna ale chlapik si to bere na sebe s tim ze foma veci bude distribuovat dal
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    mate nekdo vypocteno/odskouseno na kolik prijde material, volani a scan 30 metru cb 16ky???
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    nemate nekdo kopici lamp do MeoLux 2 (osmicka/superosmicka) tzv. panacek za slusnou cenu :)
    da se koupit nova ale cena kolem osmiset je na me trochu moc
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    jo ty prvni tři jsuo z hradecky tovarny na vlakny (vertex)/ ta čtyřka pětka z festivalu Fialove Fiasko pořadaný v divadle 29 v pardubicich
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    nějaky fotky z poslednich "projekci" (vic na mutatoy.fialove.eu pod složkou "statik")



    tohle s prstem je spešl meotar (kdyby zajimalo pošlu bližší info :)

    midilidi


    s tou projekci nemam bohu zel nic spolecnýho, ale vřele doporučuju :)
    UNATTENDED
    UNATTENDED --- ---
    VOJTHA --- --- 0:55:33 16.9.2007
    loni si kamos vzpomnel ze si chce zkusit 16mm, tak si pucil bolexku od znamyho, koupil kodak matros/iso200/, kdyz pominu cenu tak ten matros uplne odpovida kvalitam kodaku. akorat zatim nejsme tak daleko abych to videl na promitacce, jen v prepisu. volal to na barrandove a udelali to luxusne, bez jedinyho problemu. a vubec, pokud znate nekoho z famu tak se daji vychytat docela slusny slevy - jak na barrandove tak na film1635.cz
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    MISERY:
    DARKY:
    Diky!
    MISERY
    MISERY --- ---
    Da se to udelat fikane, ale musi mit clovek stesti (nebo mozna znamy). Nechat se zamestnat jako promitac v multiplexu a firma ten kurz zaplati :-D
    DARKY
    DARKY --- ---
    MUTATOY: Co já vim a pod kým jsem dělal promítačský zkoušky je firma Kinotechnika. Kontakt:
    Školící centrum promítačů
    Marcela Tomešová
    vedoucí oddělení vzdělávání
    tel:(+420) 246 005 113
    e-mail: kinotom@kinotechnika.
    Myslim, že dělaj ty kurzy dvakrát do roka. No a řekl bych, že cena bude okolo 7-10 tisíc za celej kurz. Přesně nevim. Já to dělal v rámci školy, protože studuju obraz a zvuk na Panský, takže mě to stálo směšný peníze. Zkontaktuj se a uvidíš.
    VANESA
    VANESA --- ---
    zajima me co nejlepsi kvalita kopie.. takze spis skenovani filmu, kdo to dela, jak a za kolik MATE nekdo zkusenost?
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    FIN: udělam to pro tebe moc rad a kdybys je už pak nepotřeboval tak je od tebe aj odkoupim :)
    FIN
    FIN --- ---
    totiž 8 mm filmy samozřejmě
    FIN
    FIN --- ---
    najde se tu někdo (praha nejlépe), kdo je schopen mi pomoci převést nebo alespoň poradit s několika starými 88 mm filmy? pokud se ještě dají použít (nevím, nevyznám se v tom), jsou na několika staré černobílé grotesky (pepek, mickey - méně zajímavé) a na dvou, o které jde především, dědečkem pořízené "reportáže" z návštěvy aztéckých pyramid v mexiku (takže tak půlstoletí staré).
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    chi chi... pan haškovec se stava živou legendou... děkuju
    MISERY
    MISERY --- ---
    MUTATOY: Zavolej panu Haskovcovi, on dela zkousky. Musis mit odpromitano urcitej pocet hodin (nevim presne kolik to je).
    VOJTHA
    VOJTHA --- ---
    VANESA:
    varianta 1. promitacka a platno nebo bila zed... a nasnimat digitalni kamerou ze stativu. kvalita podle pouzity kamery.
    varianta 2. sehnat si firmu co dela variantu 1. (vetsina pripadu kdy jsou nabizeny prepisy s filmu na video) nebo firmu, ktera ma na prepis masinu a technika, kterej si vyhraje s barevnym a jasovym vyvazenim.
    varianta 3. firmu ktera naskenuje film policko po policku a preda ti video na nejakym digitalnim nosici...
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    heleMISERY: moc bych si ctěl udělat promitačskej kurs na 35. Bejvala prej možnost u nás na škole ale to jsem nejak prošvih... nevěděla bys o něčem...?
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    VANESA: mě se osvědčilo to hodit z promitačky přímo na pevnější A4 a vzit to jakoukoliv DVcam. (jediny slabši bod je ten jestli nemaš tu osmičku :)
    VANESA
    VANESA --- ---
    chystam se digitalizovat 8mm film, muzete mi poradit (doporucit) KDE a JAK?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jsem si vzpomnela, ze vlastne mam obrazek nasich viktorek (kdyz byl kamarad na navsteve, tak mel s sebou fotak)




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam