• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    rekni mu ze mas meoclub 16 a on uz bude vedet...
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    a jakej typ lampy v tom je???...nikdy jsem ji nestudoval
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---

    HOOKER:tel: 235 300 801 čislo na tipa co sežene skoro všechno. PRAHA/ Pan HAŠKOVEC
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    jaj dneska mi promitacka trochu bouchla u hlavy....potrebuju novou lampu. nevite kde bych ji sehnal???..mam meoclub 16
    diiiky
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    mám takovej dotaz jestli tady někdo náhodou nemá nějákou zkušenost s DIY pomítačkou (je to monitor, kus kartonu, lepenka a fresnelova čočka) zajímá mě jakej je rozdíl v použití klasický kulatý a hranatý čočky v tomhle aparátu. Ď
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    aha to je moderna co nic nepotrebuje:} sorry
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    jaky trafo? normalne se to strci do zasuvky a jede to:))
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    a ma tata aj trafo????
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    Takze tata chce prodat Meoclub 16, pekna, asi nebyla moc pouzivana s platnem v kovovym pouzdru a stojankem na platno. Chce dvojku.
    http://studanka.rajce.idnes.cz/Meoclub16/
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    indeed
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    VOJTHA: hele myslim ze tady to neni nak extra exponovnej klub takze kdyz tu budete klucka resit kamerky materialy a pod tak tim myslim teda dle meho skromneho nazoru nikoho neurazite. :)
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    VOJTHA: tak nakonec to neberu, radši investuju do foťáku. ale dík :)
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    aha tak ja zjistim detaily))
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    Electronic 2 jsem koupil i se striznou, mikrakem a dalkovým ovladacem za 1500...
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    asi je to Meoclub 16 Electronic 2, zda se ze funguje, ale neni moznost vyzkouset
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    BIGJOINT: myslim ze zalezi na vic vecech... jestli funguje :) jak moc byla pouzivana a na kolik si ji cenis ty sam. O platnu nemam sajnu ale jako komplet to zni dobře.
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    ahoj, nevite za kolik se da prodat promitacka 16meo s platnem v kovovym futralu?
    VOJTHA
    VOJTHA --- ---
    HOOKER:
    Tu mam taky doma, ale asi nejlepsi na ni je design :) jinak je to na DS8, mam ji se dvema pevnymi objektivy, sirokym a mene sirokym, oproti kamerkam jako jsou admiry apod. jsou docela hodne svetelny, Aaale nejvetsi nedostatek je pruhledovej hledacek, (clovek se kouka okynkem na kterym je naznaceny ramecek, toho co asi bude nakonec na filmu). S tim souvisi nemoznoznost optickeho ostreni (takze pekne premerit vzdalenost pasmem a pak zaostrit a nebo to strilet od oka). Oproti modernejsim kameram pak teda muze nejvic chybet transfokator anebo takovy vychytavky jako automaticke cloneni...
    Takze ma mala rada - na vaznejsi toceni tuhle kameru nebrat
    HOOKER:
    jasne, sestnactka je fajn, priblizne 4x lepsi kvalita obrazu, ale zaroven 4x drazsi naklady na film material, a i kamery v podobne kategorii budou tak minimalne 4krat drazsi.
    ( ta foma na osmicce vychazi i s vyvolanim velice zaokrouhlene asi na 5stovek za 5minut materialu)
    to ja kdyz uz, tak bych tocil asi na 35ku, super 35ku ;)
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    hmmm...stejne kdyz uz tak bych tocil asi na 16ku!!! .]
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    http://www.aukro.cz/item277941275_mechanicka_filmova_kamera_8mm.html
    a co rikate na tuhle potvurku????....nevite nekdo na ni nejake reference???diik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam