• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    JCK: jj aatonka i s Fildou :) Je to docela fajn kamera, akorat se blbe vyvazuje na steadicamu :) ma takovy divny telo. To ta 416ka je uplne skvela....
    TAMAGOTCHI
    TAMAGOTCHI --- ---
    AATON XTR Production z české televize - jediná aatonka co funguje aspoň na 95%

    je fakt že už ani nic nechtěj pujčovat - jsou si vědomy technického stavu a své neschopnosti s tím něco dělat

    HOOKER
    HOOKER --- ---
    JCK: hele. ja to fakt chci na takovy punkovni zalezitosti a nechci bejt ve stresu, ze sebou vsude mozne taham takovej klenot jako je bolex. potrebuju neco maleho (tim padem asi 8mm). ne na kazety, tudiz bud na 2x8 nebo DS8.
    jinac mam predvalecnou H8 na to se ale uz moc tocit neda. spis tak do sbirky.
    JCK
    JCK --- ---
    LADINEK: jo, je to tahle, i s filipem :), no nikdy jsme s ni ten popisovanej problem nemeli, navic tahle je super16 ne 16, pro ty co si to chtej promitat doma...
    HOOKER: kup si bolexku, arri se neprodava, ta se pujcuje...
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    nojasne. aatonku si nekoupim. koupim si arri. a nebo radsi admiru.)
    nikde se neuvadej ceny, kolik to tak cca stoji?
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    HOOKER: mno nevim jak ty novy AATONY, ale vim, ze s nima byl problem po elektronicky strance. Kdyz ses mimo sektor tak ta kamera ma obrovskej odber a odchazela tam nejaka dioda. Soucastka sice asi za 15kc ale musela se komplet rozhodit a byla to prace na nekolik dni. Nevim jak u ty minimy, ale s tou starsi 16kou co maj v CT bejvaj problemy...
    Je to tahle, akorat z toho clovek moc nepozna a lepsi fotku nemam

    Jinak jako jednu z nejlepsich 16mm kamer beru ARRI 416 podle me nejpovedenjesi kamera za posledni dobu > http://www.arri.de/camera/16_format/arriflex_416_plus_hs.html
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    JCK: tyjo, tahle nevypada vubec spatne:]]
    je to ale porad moc. a na mnou zamyslenej punk je to zbytecne moc hifi a penez.
    asi to fakt pozenu na 8cku. tam bys mi doporucil co? Nizo, Canon?.]
    koukam ze na aukru nekdo koupil za babkuxxx
    JCK
    JCK --- ---
    no to si clovek nevybere, ten pentaflex ma jen 30kovy kazety a ta supr profi kamera zase kdovijaky skla...
    ultralehkou si porid bolexu, u pazdery dycky nejakou maj...
    nebo aatonku - na to zas sou v ctcku k mani fajn objektivy...
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    MUTATOY: jo na tu jsem taky koukal. ta ma motor v sobe, neni ale zdroj. podle me by to ale kazdej sikovnej elektrikar osefoval.
    problem je ale v tom, ze jsou to vsechno strasny zeleza.
    ja bcyh potreboval bych nejakou ultralehou 16ku:]
    nebo nakonec zkusim 8cku. nemate nekdo nejake doporuceni? mam pozadavky akorat na trochu vetsi hledacek a aby to polikalo normalni material v civkach (ne kazety).
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    HOOKER: moc pěkna : druha moznost... ale nevim jakej ma náhon... http://www.aukro.cz/item546008924_ruska_profi_kamera_16mm_5_objektivu_funkcni.html
    JOESOLE1
    JOESOLE1 --- ---
    neni tu nahodou nekdo z Brna, kdo by mi pomohl vyvolat 8mm film, pripadne zapujcit ci prodat vyvojnici?
    JOESOLE1
    JOESOLE1 --- ---
    vyvojnice
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    jo
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MUTATOY: diky za radu. takze je to ten co pak teda muzu obratit ata metraz je dvojnasobna?
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    MURHAAYA: Foma vyrabi R kovou řadu fomapan. Jsou to duo 8mm (takze 16mm co potřebujes) ty tam můžeš nacpat normal 8mm ne DS 8mm. Pokud vim tak foma děla jenom BW matroš a vyvolaj ti ho u škody. Cena filmu je kolem 270 a vyvolani za podobnej peniz. Toč co se ti namane... Ja na admiru točim taky poprví a navic bez expozimetru :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    zdravim, mam doma po babice kameru Admira 8E, je plne funkcni, mam i civku v ni. Chtel bych ji nekdy na jare vytahnout a zkusit na ni neco natocit. Sirka toho filmu je 16mm, ale policko je mensi, je to ten co se natoci z jedne strany, pak se otoci natoci z opacne a pak nasledne rozstrihne cimz se ziska dvojita metraz?

    Co byste mi poradili jako cloveku co chce natocit prvni zabery? Jaky material, kolik to tak stoji a da se sehnat jeste dnes barevny material? diky
    TADEK
    TADEK --- ---
    prodam levne novy uskladneny nerozbaleny material kodak 16mm - cernobily, Vision2 250D, Kodak Vision3 500T, role 122m.

    koupilo se toho vic nez je potreba, mam toho hodne, ceny velmi dobre, potrebuju se toho zbavit. posta!
    MISERY
    MISERY --- ---
    jestli se chcete vazne pobavit, tak mrknete na novy instruktazni film pro promitace ;)
    http://www.film-tech.com/
    MUTATOY
    MUTATOY --- ---
    Nazdar. Koupil jsem admiru A 8lla a nejak nechapu jak na ni funguje odpočet materialu... kdyby někdo věděl budu rad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam