• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUTATOY8mm / 16mm/ 35mm FILMY / PROMITAČKY / KAMERY a vše kolem
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Ja mam na osmicce "Jen pockej zajici" :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    FISHEYE_100: jelikoz nemam promitacku tak mi neslo primo o sentimentalni cenu, ale o financni :D
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    podarilo se mi zachranit nekolik kotoucu krtecka na super 8. nekolik z nich je dokonce stale v originalni folii a nikdy nepromitanych, myslite ze to ma vubec nejakou cenu?
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    hlavni hnaci prevod na meoclub, nema nekdo? zaplatim cokoliv.
    JCK
    JCK --- ---
    XL1: vantage, arri, barrandov, ct...
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    BASSGOOCH: mozna sem mimo, ale co je to ten twiter? Promitac sice sem, uz ne uplne aktivni, ale furt se za nej povazuju, ale pri pomysleni, ze me das do nekyho twitera se mi krouti streva, tak abych to hned zaujate neodmital taxe ptam proc jako a co z toho, FB znam a mam, ale nijak me to nehecuje, mam ho jenom jako event notificator
    :).
    XL1
    XL1 --- ---
    shanim na pujceni na par dnu 16 mm kameru.praha
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: a kde točíš?
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    no jo xichtbůk je fakt jed to je jasný, ale twitter o něčem jiným :)
    každopádně taky návykovka jako bejk
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: na twitteru nejsem (staci ten strasnej fejsbuk)
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    MISERY ---: Tak to máme naopak, ale papíry chystám co nejdřív. Co ten Twitter byl by??
    Promítačů je jako šafránu zdá se mi
    MISERY
    MISERY --- ---
    BASSGOOCH: Já už teda nepromítám, nicméně papíry na to mám.
    BASSGOOCH
    BASSGOOCH --- ---
    Zdar

    Chtěl bych na twitteru dát dohromady list českých promítačů. Nic takovýho tam, zatim nejni tak pokud tu někdo promítáte dejte vědět...
    AMMI
    AMMI --- ---
    ahoj sháním kufříkový zpětný projektor neboli kufříkový meotar v praze co nejdříve nevíte o něčem?kdyžtak prosím pište do pošty
    MAPAREK
    MAPAREK --- ---
    na tu HD telecinu famuslevu nedavaj... :/
    TAMAGOTCHI
    TAMAGOTCHI --- ---
    tak to byl bestlight, a sleva 50% od famu...tak to se pomalu dostavame na real cenu za pro česke zakázky 7-8tis hodina prepisu...s opravdovym gradingem sme na dvojnasobku... no jo no, mašina je to draha...
    TADEK
    TADEK --- ---
    TAMAGOTCHI: cau voe! jj je to one light a nejaky drobny korekce tam delal... je na to ale aplikovana nejaka FAMU sleva jeste.

    tim svym prispevekm jsem chtel rict, ze sem vubec netusil, ze je mozny delat telecinu do HD a primo si to nechat ulozit v DPX a mile me ten servis prekvapil!
    TAMAGOTCHI
    TAMAGOTCHI --- ---
    TADEK: to je ovsem cena za one light bez korekci, ne?
    TADEK
    TADEK --- ---
    FISHEYE_100: neprislo mi to zas tak strasny! platil jsem 14.000 vc. DPH a mel jsem chemicky cisteni 400m a prepis 40minut v SD do DPX na mnou doneseny HDD a to sem to jeste mel na 7mi rolich. Celkem jsem na tom Spiritu stravil 3 hodiny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam