• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    AETHER: Tohle je vtipný a hravý:o) Jen najít font, který bude vypadat podobně kostrbatě, jako ty obrázky a bude to super:o)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    AETHER:

    už si připadám skoro trapně, že se mi líbí každý nový návrh, ale skutečně, s každým příspěvkem se opravdu zlepšují!!!
    Návrh od Aether se mi líbí, je jednoduchý design, přitom hravý.. možná si jen trošku pohrát s fonty, ale jinak fakt pěkné!!!
    AETHER
    AETHER --- ---
    Jinak takhle nejak by klidne mohl vypadat ten "strip" - puvodne jsem tam dala ty vymakane obrazky od Gimel a vypadalo to divne, tohle je jen takovy rychlonacrt, treba si nejsem jista, jestli je nutne tam davat ruzna pisma do jednotlivych poli, ze to asi lidem nedojde a v te velikosti to stejne nevynikne atd.

    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: aha, tak to jo. Uz jsem se lekla :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: imho reflux v zaludku s tim nema co do cineni, ja ale driv trpivala na zanety mocovych cest, presneji receno mocove trubice, ktera byla zuzena a v ni se vytvarel reflux, kvuli kteremu se cast moci vracela do mocoveho mechyre, coz zpusobovalo ty zanety. Tenkrat mi vadilo jakekoliv mechanicke podrazdeni a i s tampony jsem musela manipulovat opatrne, z toho usuzuji, ze kalisek by v takovem pripade asi nebyl idealni.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: to by me zajimalo. Ja mam taky casty zanety mocaku a i reflux v zaludku. Znamena to, ze bych kalisek nemela pouzivat?
    AETHER
    AETHER --- ---
    IKA: imho zalezi, co je pricinou tech zanetu, jestli trpi na refluxy, mohl by kalisek mechanicky vadit, ale to je jen laicky nazor
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    IKA: Mala som problem s mocakom asi dva roky striedavo a pohoda. mozno akurat priamo pocas akutneho zapalu by som ho nezavadzala.
    IKA
    IKA --- ---
    kamaratka ma problemy s castymi zapalmi mocovych ciest, myslite ze by bol pre nu kalisok vhodny?

    (vraj prave kvoli tomu nemoze pouzivat tampony.)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MYJKA: :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MARGARITKA: Tak nejak :) ale uz mam objednany novy a k tomu dva pre kamosky co som ukecala :D
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MYJKA: uf tak na to si davam sakra pozor, nastesti se me kalichy nechteji ponorit, takze u nich musim stat a porat do nich stouchat aby byly cele pod vodou :) ale nedavno mi takhle vybuchlo vajicko... holt clovek sedne ke kompu a vse ostatni je razem minulosti :-D
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SIKY: Skor si zase zacnem davat minutku :) som zase zvolnila v pripomienkovani sa...
    SIKY
    SIKY --- ---
    MYJKA: nechces prestoupit na tablety? :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Tak som si rozvarila druhy kalich :)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    DANCE_GIRL: to moje máma taky nejdřív říkala, ale pak si ho najednou koupila.
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    MOLLY: Hezky pěkně! Ta moje naopak řiká, že menstruovat už moc dlouho nebude a nechce si zvykat na nic novýho, takže zůstává u tamponů nebo vložek...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MOLLY: tak to je super
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    tak něco mimo nálepky aneb co si má padesátiletá matka myslí o kalíšku:

    "já si to hrozně užívám a závidim vám, že to máte na skoro celej život, ale stihla jsem to (tj. používat kalíšek), některý mý kolegyně a kamarádky jsou už pár let po přechodu, tak maj smůlu."

    a moje máma šíří snad ještě úspěšněji než já. (ale já ji k tomu přivedla...)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    PROMETHEA: hehe, to mě taky napadlo, ale to je i tou černobílou kombinací
    já jsem, co do tvoření takovejchle věcí amatér, jen jsem si říkala, že ten poslední návhr zabírá hrozně moc místa.

    ale ať to bude jakkoliv, tak se těším, až je budu lepit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam