• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GIRAFFKA: ale na záchodě byl někdy každej, ne?;)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    BOUCNER: ..tak někdo třeba rodit neumí,viď..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    já když sedim celej den v práci,tak se dostane dost hluboko a pak trošičku"zarodím" a hned je u kraje....nějak prostě nerozumím té gymnastice s pinzetou :-)
    EL_K
    EL_K --- ---
    MOUNTBATTEN: no nevim :) zni to jak pribeh z hororu
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ja budu mlcet,jak sem masochisticky stourala pinzetou,abysem ten konecek -nastesti jen trosku zkracenej- chytla a aspon trosku povytahla,abysem to mohla zmacknout a uvolnit:-)))

    Ale to k tomu patri,takovy zazitky,ne?:-))))
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    LICINDA: mne raz zajel tak, ze som ledva dociahla dotknut sa stopky (samozrejme cerstvo skratenej :) ), ale potiahnut som uz za nu nezvladala.. takze som si musela pockat a vybrat ho, az sa zas posunul nizsie ;)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    no ja netahám radši vůbec, to pak dost bolí, ani když ho zmáčknu to moc nejde (on mi přijde tak trochu promáčklej celkově, jako by se úplne nerozbalil), takže já musím rušit podtlak zmáčknutím u konce, jak je okraj... a stopku jsem taky ustříhla, zatím jen do půlky, je to o moc lepší.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    LIMONADA: aha..právě že já si ho dycky povytáhnu a pak zruším podtlak, no... ale tejne se mi nechce ho stříhat... :-\
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LIMONADA: Já taky ruším podtlak mačkáním kalíšku. Popotahování za spodek nefunguje, kalich je přicuclej a nepustí:o)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LICINDA: mooncup B a zajizdel obcas hluboko jako tampon, ze jsem na nej dosahla jen v podrepu....jako neprotekl, tuktuk, ale prave ze vim kde mam byt a kdyz ho svaly moc vtahnu uz pri nandavani moc, zajede pak jeste hloubs

    jinak nevim jak vy, ale ja stejne vzdycky musela zrusit podtlak zmacknutim tela kalichu, kdyz jsem tahala jen za stopku nevytahla jsem ho ani omylem, leda ze bych si vytrhla pochvu;) takze mi stopka prisla na nic
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Tak jsem zapropagovala na kolegyni a už objednává :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    LIMONADA: jaký máš kalíšek? A jak hluboko ti cca "zajel"?:) (doufám, že nevadí, že se ptám takhle, řeším možná podobný "problém")
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    mě se mooncup vždycky vcucne o něco hlouběji, takže jsem za svou, cca poloviční, stopku ráda. Bez ní by to bylo mnohem komplikovanější :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ja jsem teda ustrihla nejdriv cast, pak trosku vic, pouzivala jsem skoro roks malou, asi cm stopkou, a ted jsem ustrihla uplne a je to mnohem lepsi, pac si kalich posadim niz - na spravne misto a nevyjizdi nahoru
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    GALTHEA: Já mam mooncup a ještě než jsem ho poprvé vyzkoušela, tak už jsem stříhala a to uplně.. neni se čeho bát.. vše jen o cviku :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    GALTHEA: Docela neprijemny (treba i pul hodinovy), ale tenhle mesic uz je to nastesti fakt lepsi :)
    (dneska hodne neprijemnej problem s protejkanim, ale to byla chyba na moji strane, ze jsem prospala 12 hodin:)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    doteď nemám LadyCup ustříhlej... :) vždycky zajede níž tak jsem za stopku ráda. Ale zrovna teď se mi stalo (poprvé"!) že zůstal těsně u vchodu a tam držel dost dlouhou dobu, takže jsem stopku cítila..
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    FANAE: proc, potize pri vyndavani?
    FANAE
    FANAE --- ---
    Ja jsem ustrihla hned jak prisel, protoze jsem necekala zadnej problem a jak toho lituju :D
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    no ja mam taky problem, ze on se potvurka vubec uplne neotevre vevnitr. proste kdyz ho chci zmacknout abych ho vyndala, tak je takovy jako uz zmacknuty... nevim jak to popsat. (vrch je ok, ale ten spodek myslim...)
    no nic, budu zkouset.

    ale stejne je to mnohem lepsi jak tampony!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam