• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    LILY
    LILY --- ---
    BOUCNER: Jako uvnitř? Třeba týden? :)))
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    mě zasmrádl jednou a prostě jsem ho nechala větrat a na další cyklus byl ok...
    GALTHEA: počkej až na něj jednou zapomeneš :-D
    FANAE
    FANAE --- ---
    Ja na cisteni pouzivam pripravek bez alkoholu co se normalne pouziva na vibratory, a zda se mi to docela fajn, ale nevim,jestli se to muze, snad jo:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    Z_RYBY_KOST: jak zasmrádl???
    BRUSINKA: gratulace! který máš jestli se můžu zeptat?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CHANA: savo je v podstatě to samé, co sterilizační tablety co se na kalíšky, dudlíky atd. používají. Takže bych se ho nijak nebála.
    Soda funguje, mám vyzkoušeno, ale trvá to dlouho dlouho...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    holky, slavím. odložila jsem kalíšek na pár měsíců k ledu a teď jsem mu dala zase šanci a vůbec neprotejká, tak si teď zase zvykám na tu důvěru v něj a doufám, že už to bude pořád dobrý:)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    CHANA: zkouším teď ten roztok jedlé sody, snad to zabere...
    CHANA
    CHANA --- ---
    Z_RYBY_KOST: třeba v návodu k mrazáku se proti zápachu a vůbec na mytí doporučuje ta soda nebo ocet a v žádném případě nic agresivnějšího
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Z_RYBY_KOST: savo a nebo několik dní máčet v roztoku jedlé sody :)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Achjo, zasmrádl mi kalíšek. teď jsem ho hodinu vyvářela, nic, tak ho asi zkusim namočit do sava, nebo nevim... :(
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    GIDDY: tak já nevim, já to mám jednou jo, jednou ne. třeba že jednou špiní, jednou ne - přitom pořád dělám všechno stejně...
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    jeste k tomu spineni..ja bych rozlisovala protekani - tzn. dyz kalisek selze nebo je uz plny a proste se krev dostane ven, kdezto to spineni je opravdu jen posevni sekret, ktery se prirozene tvori (nekomu vic nekomu min) a nachazi se i na sliznici pod kaliskem, tedy se muze stat, ze i vytece ven..ja sem vypozorovala, ze kdyz se osprchuju, tak uz ze me nic netece, ale kdyz se behem dne nesprchuju, pak ze me tece takovy nahnedly tekutino-sliz, ruda krev to neni, takze to neni protekani:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    QUANTI: jo tak, to nevím, jěště jsem ho neměla šanci podrobit testu - chce to tak dva týdny počkat:) pak dám vědět. ale když jsem ho dala pod vodu, tak byl docela hladký, ono ten samet je cítit jen když je úplně suchý.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GRETKA: tak já tady už nějakou dobu pozoruju a zkrátka koukám, že některé jsou měkčí, některé tvrdší, některé hladké, některé s reliéfy, které se špatně myjí, no prostě jde mi z toho hlava kolem :))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GALTHEA: tomu ne tak hladkému povrchu :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    QUANTI: rozhoduj se podle velikosti a potom take urcite hraje roli barva a tak, proste aby se ti libil, a cena :I
    Jestli mas otazky tak se ptej! :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    IKA: ešte stále je tu noda 123456, keby dačo:)
    IKA
    IKA --- ---
    GALTHEA: pravdupovediac, asi by som to nezakladala, len by som obcas agitovala v prislusnych "zenskych" nodach, ale ked uz si to zalozila, skoda to vzdat.:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    QUANTI: kvůli čemu teď?

    IKA: zase máš raz pravdu. čo ja ti viem. som tak nejako dúfala. že nebodaj raz, budú normálni. ale tak za pokus to stálo. (aspoň viem prečo viac chodím na nyx...)
    IKA
    IKA --- ---
    GALTHEA: a cakala si na kyberii nieco ine? ;)

    vydrz, casom to trollov prestane bavit, a moze to byt dobry informacny zdroj pre neinformovane alebo nerozhodne slecny a panie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam