• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Nezkoušela jste některá čistit kalíšek roztokem grapefruit seed extract, jak píše jedna slečna v diskusi pod článkem IKA?
    To by mě docela zajímalo. Prý má anitimikrobiální účinky.
    IKA
    IKA --- ---
    nieco o sterilizacii:
    Menstrual Cups - Divacup, Mooncup, Instead, Lunette, Miacup - Cups-- Silicone Cleaning/Care Information
    http://community.livejournal.com/menstrual_cups/1649971.html
    (list od odbornika na silikonove zdravotnicke komponenty)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    XMARGE: este ze existujou zeny, ktere se v techto vecech vyznaji:)
    akorat nevim, elsi to nebylo ani v te predchozi verzi, ale je tam jen jedna velikost Yuukiho, uplne dole...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    GIDDY: rádo se stalo:o)
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    XMARGE: diky!
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    IGNIS_FATUUS: pěkné video!
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    _IF_: Neboj, zkus si to někdy až budeš při ms doma a budeš na to mít klid, žádný stresy, uvolni se, když se nerozloží, zkus s nim trošku hýbnout, mělo by to pomoct, nebo mu dej pár vteřin čas, prostě to trošku pošteluj :) na vyndavání asi to samé - hlavně být v klidu a mít uvolněné svaly, zatlačit, chytit kalíšek a mezi prsty ho zmáčknout a třeba i trochu složit, aby nebyl tak velký... to půjde, ještě můžeš mrknout na nějaká videa např.
    YouTube - Menstrual Cups - Extra Tips And Trouble Shooting
    http://www.youtube.com/watch?v=qLPBZz3uJEg
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    GIMEL: no, ono právě by to překážet nemělo:) ale docela chápu.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    GALTHEA: to si taky moc nedokážu představit. A přijde mi to prašť jako uhoď. Prostě tam něco překáží :)
    Já naštěstí nemívám tak silnou ms, abych si nemohla sex dopřát i v průběhu, v těch nejsilnějších dnech na to stejně nemám náladu a všechno mě bolí, takže jsem celkem spokojená tak jak to mám teď.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    KETHAMINA: http://www.gynotex.com/ - ale je i ekologičtější verze, jenom nevím kde to sehnat. (takové ty mořské přírodní, co se vyvaří, nebo tak.)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    GALTHEA: jaké tampony? nějaké ekologické?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BRUSINKA: jo, já se z meluny těšila zrovna takhle, kterou máš? (S/M/L?)
    GIMEL: já si koupila takové ty tampóny které můžeš používat i při sexu, hlavně při silné menstruaci je to docela záchrana...
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    mě taky sex s kalíškem nenadchl. Cítila jsem ho při každém pohybu a přítel se taky zmínil, že mu překážel a vadil. Raději si ho na tu chvíli vyndavám :)
    XAJA
    XAJA --- ---
    SEBIEN: no, podobne. mám fakt dosť silnú menštruáciu - aspoň teda prvé dva dni. a nič nepreteká. ani žiadny ranný nával tekutiny sa, zdá sa, nekoná. a v noci teda polohy mením dosť intenzívne - a tiež nič. takže tým to asi fakt nebude:)

    a proste nemôcť sa spoľahnúť na kalíšok vždy a všade, tak fakt neviem, prečo by som ho mala používať.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Má zkušenost je, že kalich se posune. Překryje děložní cipek a už se nehne. Jen to vyndavani je poněkud náročnější ex post.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    CAMELLA: no tu znam... ale stejne, aby se tam cpal pritel jeste s kalichem.. jako nevim nevim :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANABEL_LEE: spíš podceňuješ svoji elastičnost :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SEBIEN: to teda fakt nechapu, jak s nim nekdo muze soulozit, ale asi mam male rozmery... nebo pritel velke? no nevim kazdopadne mi pripada, ze by to proste neslo :D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    musím zaklepat, ale měla jsem melunu včera přes den a dneska přes noc a ani kapka vedle, vypadá to, že ten mi fakt sedl, mám děsnou radost:)
    Je teda o dost tužší než LadyCup, asi bych ho nedoporučila začátečnicím, nerozvinuje se tak snadno jako LC a i vyndavání je těžší, ale mě teda zatím funguje super, teď ještě si zvyknout na ten pocit, že to teda asi fakt drží a neběhat na záchod při každym pocitu nějakýho pohybu.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam