• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IKA: ta je otresna, zrovna ji davali....fakt silenost

    ad Miss cup, no co by, dalsi kalisek, tenhle se pro zmenu vyrabi v Brazilu, co je ale zajimavy je, ze na tech strankach pisou, ze by se mel menit kazdy 2 - 3 roky...

    btw uz jste nektera menila? Ja uz ho mam vic jak 3 roky a tak nevim, kdy vymenit....mela jsem pocit, ze se psalo az 10 let
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LICINDA: mno, když myslíš...
    tohle jsou moje fka, abys měla představu ohledne správných velikostí:)
    [ CAMELLA @ Vše o podprsenkách ]
    (a končím OT)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: řkám to jako majitelka průmerných či spíš menších prsou, která nosí košík F :)
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    XMARGE: vím, jak vypadá nahá ;) vím, že je spousta typů číslování, to asi nejzaběhlejší používám, proto jsem to zmínila. Rozhodně nemá průměrný nebo menší prsa, a myslím, že bez podprsenky to poznám lépe ;) ale děkuju, až budu potřebovat, jistě tam zabrousím:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LICINDA: tak, že déčka na štíhlé slečně nejsou velká prsa a pokud má tvoje sestra prsa velká, tak nejspíš nemá D. A pokud ty považuješ D za velká, tak možná sama nenosíš správnou velikost. Nicméně nechci to tu spamovat a proto tě prosím, pokud o tom chceš polemizovat, k přesunutí do oné diskuze :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LICINDA: nejspíš tak, že když zmiňuješ prsa D jako něco velkýho, tak asi nenosíte ani jedna správnou velikost podprsenky (D jsou průměrný, spíš menší prsa) a měla bys zajít do diskuze o podprsenkách.
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    CAMELLA: jak jsi myslela tu diskusi? :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak jsem si objednala yuuki 1+1 (už sundali tu povinnou položku číslo účtu), zaplaceno kartou, doufám, že příští týden stihne dorazit :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LICINDA: já jsem poměrně mohutná, pravda, štíhlý pas nevlastním, nerodila jsem a mám mooncup ten menší a je to v pohodě (a je mi 28).
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    děkuju za odezvy. Já někde slyšela že jakoby mohutnost ženy (ježiš to je blbý spojení:)) ovlivňuje velikost vaginy spíš než výška, proto jsem je zmínila. Je to krásná ženská (mmch:)) Asi půjdu do Lka, právě jsem si říkala, zase abych ji nepoděsila.. :)

    Jinak mi to včera nedalo a rozeslala jsem ženským na fb co mám v seznamu takovou seznamovací zprávu o kalíšku, přidala pár linků,... prostě aby se o něm alespoň dozvěděly. Zatím reagovaly kladně dvě, tak uvidíme, jaký to bude mít efekt:)
    LAURA
    LAURA --- ---
    MAUTUSKA: ono je to "jako u chlapů" - každá žena je jinak velká :) Porod na to podle mě může, ale nemusí mít vliv..
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    ja myslela ze to souvisi jen s porodem...ale ted si kamoska (23 let, nema deti) poridila ten vetsi a chvali si ho a ze ji vybec neprotejka... me obcas par kapek jo tak nevim
    LILY
    LILY --- ---
    LICINDA: nevím, jestli ženské tvary mají nějaký vliv na to, jakou si pořídit velikost kalíšku.. :) ..ale kdybych si měla znovu kupovat svůj úplně první kalíšek a bylo by mi víc než 25, tak bych šla spíš do většího. Tak či tak bych ho časem pořídila a nezdá se mi, že by se větší nějak hůř nasazoval a vyndával, než ten malý, ačkoliv když jsem ho uviděla poprvé, tak jsem nevěřila, že ho tam nacpu a ještě k tomu ho uvnitř nebudu cítit. :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LICINDA: OT: když tak čtu o "D poprsenka" ve spojení s ženskými tvary, možná bys měla skočit sem [ Vše o podprsenkách ]
    (kvůli sobě i ségře ) :-)

    jinak osobně si myslím, že spíš asi to Lko...
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    přemýšlím, že koupím sestře kalíšek. Moc se jí líbil LC lotos, tak bych šla do něj. Ale nejsem si jistá velikostí. Je jí 26, nerodila, sexuálně aktivní extra není, ale zase je to žena opravdu ženských tvarů, D poprsenka, útlý pas, široké boky,... co myslíte?
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    MAUTUSKA: mám stejnou zkušenost, ale větší pozitivum než objednávku přes net v tom nevidím - stál stejně a stejně jsem si pro něj musela dojít... už bych se přes net objednávat určitě nebála.
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    MONELLE: me ho v lekarne objednali do druheho dne. v praze teda, ale zeptej se, myslim ze by to nemel byt problem.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    zakoupeno, vyzkouseno... nechapu jak jsem bez kalisku mohla 30 let zit. :)))

    budu doporucovat, kudu budu chodit.
    LILY
    LILY --- ---
    IKA: Myslím, že nikdo nemůže v tomto případně patřit k cílové skupině. :))
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    IKA: omg :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam