• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    no ja silne uvazuju nad fialovym fleurem:)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GALTHEA: ja stagnuju na trech, ale obcas mne svedi ruka na mysi, kdyz vidim ty nove krasne barevne :))) nastesti vzdy vyhraje zdravy rozum (nemas penize, nepotrebujes dalsi!!!)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARGARITKA: no ja uz mam prave sbirku:)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GALTHEA: pak babo rad :) jsem rada, ze uz mam koupi prvniho kalisku davno za sebou...
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARGARITKA: heh, to je zvlastni, ja mam i ladycup a presne naopak:)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GALTHEA: mne se teda Fleur cisti nejhur - ma nejmensi dirky, takze se dost blbe vymyvaji, nejlepsi je pro mne v tomhle LadyCup, staci proud vody a par vterin a taky se diky velkym dirkam nejlip a nejrychleji rozvine...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    Hodně se tu řešilo protékání a správné umístění. Na stránkách Lunette je info zajímavé zejména pro ženy, které mají divný pocit, že jejich tělo neodpovídá obrázku na nástěnce ilustrujícímu správné zavedení ;)
    Know your cervix
    http://www.lunette.com/index.php?id=41
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    GALTHEA:
    Ja s nim asi zle zachazim. Jednou za cas ho cistim pomoci korega tabs - pak ma barvu jako novy, ale po tech ctyrech letech co ho mam mi prijde na stisk tak nejak moc mekky.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    SOLEI: mám ho 5 let a pořád supr. už sice není tak průhlednej (mám tu bílou verzi), ale taky není žlutej. A čistí se nejlíp ze všech značek co jsem zkoušela.
    (hlavně 100x líp než MoonCup).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Máte někdo zkušenost s fleurcup s životností?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LILY: i kolegyně měly radost ;) konec OT
    LILY
    LILY --- ---
    MAGGIE: kolega musel mít radost.. :) Koukám, že v dnešní době se vyplatí chodit do školy :D
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LILY: dnes se dává leccos - kolega před časem dostal krabici holítek od Gilette, že prý to má dávat svým studentkám k vysvědčení :)) ale to je tady OT, tak pardon
    LILY
    LILY --- ---
    Nám na základce nic nedávali, ale tehdá bylo teprve čerstvě po revoluci..
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    :D taky jsme to na základce dostávali, vždycky kluci předčítali:D
    Když sem jako 14letá četla dívku, taky to tam sem tam bylo, ale kondomy sem tam nikdy nenašla, tak se asi zaměřily jen na holky:D
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    DA_NIELA: ja doufam, ze s tak lacinyma reklamama jako je tampon a platena teniska daleko nedojdou, ale nedavno byl O.B. pribalenej k Bravo Girl :( ...naproti tomu, je to jen o nevedomosti, pamatuju si, jak nam na zakladce rozdavali vlozky, tampony, kalendare a kdejaky brozurky o sexu a hygiene a holky mely Vanoce, ale to jeste na trhu nebyla alternativa a internet :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MARGARITKA: Myslim, že reklamně-masážní salony Always a Kotex si nenechaj vzít trh.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LILY: taky
    ja bych teda pozadovala alespon nahradu, ne ze bych ji ocekavala, ale spis tak na postraseni, aby si uvedomila, ze vyhodila celkem cennou vec, ono ikdyby to byl ten pesar, tak taky neni nejlacnejsi... a kalisek ma stejnou hodnotu jako napr sperk z draheho kovu :-) (krom toho ze jinak je nedocenitelny)

    Jsem fakt zvedava jestli se za deset, dvacet let stane kalisek beznou hygienickou pomuckou, nebo vyhraji predsudky a zeny se budou dale nesmyslne vycpavat vatou...

    KETHAMINA: to je super! Ja mam na konte zatim jen 5 dusicek, z nichz dve nadsene siri dal a zbyle tri temer nepouzivaji :-/ ale na to, kolik mam pratel zenskeho pohlavi, to je i tak uspech... (zbytek uziva kalisek nezavisle na mne, nebo spada do skupiny "znami" s nimiz nemam ambice to resit, nedojde-li primo na tema zenskych dnu, PMS apod.)
    LILY
    LILY --- ---
    ANABEL_LEE: já se podivuju spíš nad chováním sestry než nad jednáním Maku..
    LAURA
    LAURA --- ---
    MAKU: v dnané situaci bych ho rozhodně vyhrábnout nešla, spíš bych se asi chtěla jít zahrabat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam