• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    FRENNET: Jednou se mi to stalo, vyvařila jsem asi 2x a dírky mezi vařeními projela mezizubním kartáčkem :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    FRENNET: Vyvaření by mělo stačit, pro jistotu ho nech vařit dýl aspoň pět minut.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FRENNET: Možná bych ho jen pro lepší pocit ještě naložila do Milton roztoku nebo polila nějakou desinfekcí. Ale rozumově by řádné vyvaření mělo stačit...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Pomoc! Kalich spadl do wc až tam dozadu se dostal,vylovila jsem ho a ted se vari ale mám strach ho používat dál.....myslíte že po vyvareni bude ok? Není mi z toho moc dobře
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    ANABEL_LEE: A proti stárnutí! Není nad to udržovat každou svou část mladou a svěží ;)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANABEL_LEE: Třeba daj dohromady celou takovou vylepšenou řadu ;-)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    RYBKA: nebo s afrodisiakalni? .D
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANABEL_LEE: Takže další krok budou vložky s estrogenem a gestagenem, s antikoncepční funkcí? :-D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    DALEEN: vitamin E je na plodnost, tak si asi na marketingovem oddeleni zahulili a produkt byl na svete... boze boze :D
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    objednala jsem si novej lady cup pres net, a krom toho, ze je fialovej (coz jsem chtela), tak mi prislo, ze smrdi umelou hmotou a jinak nez muj prvni lady cup z roku 2007 kterej je prusvitenej.
    jsou i ty barevny z lekarskeho silikonu? nejak mi prisel i ten material na pohmat jinaci, mozna je to tim probarvenim, nevim...mate nekdo napad, jak to zjistit?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    DALEEN: Tak vitamíny jsou zdravé, asi to budou hodně zdravé vložky ;-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    DALEEN: to by mně taky zajímalo :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MARGARITKA: Nač je vložka s vitamínem E?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    MARGARITKA: já jsem byla zrovna před týdnem nucena koupit si po asi 10 letech vložky (kvůli zánětu a zaváděcím čípkům) a stála jsem před regálem asi 15 minut jako opařená... vůbec jsem nevěděla co koupit a nenašla jsem jediný balíček, kde by nebyly parfémy a jiné hovadiny, ani paní mi nepomohla, prý aby to bylo čisté-obyč, muselo by to být Sensitive a to nemají... tak jsem vzala vložky s vitamínem E :-D -vypadaly nejšetrněji, ač jsem nevěřila vlastním očím, že něco takového existuje... takovéhle nákupy mi fakt nechybí.
    NILA
    NILA --- ---
    zopar dni dozadu som stala v DMke na pokladni a predo mnou slecna kupovala snad rocnu zasobu vloziek, tamponov, slipoviek a neviem coho vsetkeho...sama pre seba som si povzdychla, ako je mi dobre, ze toto nemusim riesit:)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: Prala jsem normálně s prádlem (ve várce bez aviváže, většinou na 40, na 60 peru tak 2x do roka), pokud byly lehce od krve, předmydlila jsem žlučovým/olivovým mýdlem. Na cestách jsem s tím nikdy nebyla tak dlouho, abych to musela řešit.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    díky:-) JAk to řešíte s praním?
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: Slipovky obecně super, s menstruačníma zkušenost nemám. Záleží na materiálu/značce, nejlepší mi přišly bundles (jak bavlněné, tak bambusové), ale nevím, jak na tom jsou, loni to tam vypadalo na krach. Haipa Daipa třeba byly po pár praních jak prkno. Anavy maj příjemný materiál, ale zas mi přijdou poměrně "tlustý". Chce to asi ozkoušet, co ti bude vyhovovat.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    ORISKOVANUTELA: Bambusové jsou super
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Nemáte některá zkušenost s látkovejma vložkama? (slipovkama?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam