• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIDDYMOONCUP, LUNETTE, LADYCUP, DIVACUP a další --- vychytávka pro menstruující ***
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CMLKA: Nejlepší!!!! :D
    GIDDY
    GIDDY --- ---
    ALDETRUDA: beru ho, posta
    jak vypada pripaleny? je zkrouceny a cerny?
    SIKY
    SIKY --- ---
    CMLKA: Já to dělala taky, pak jsem na něj jednou zapomněla a přežil to (a zdál se mi mnohem čistší) :) Teď ho normálně nechávám trochu dýl než těch 15 minut, ale dost často opět zapomenu. Strach mám, co to může udělat, ale zatím to drží. Každopádně s vyvářením bych evidentně musela mít už tak patnáctej kalich za těch pět let :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    CMLKA:
    DLOUHA_POTVORA: Presne, me to pak prijde proste spinavy a nehygienicky. Neumim si predstavit, ze by to zaneseni neznamenalo zadny bakterie nebo tak.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SIKY: aha, ja to dycky po tech 15 minutach vytahnu....hmm jak jednoduchy, to me nenapadlo, sem se bala, abych mu nejak neublizila :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BEBEBE:
    SIKY: Nj:DD
    NIKKITA: Taky sem ho dřív vyvařovala ve vodě s octem, a v pohodičce.
    SIKY
    SIKY --- ---
    ORISKOVANUTELA: Já zelenej nechávám v Miltonu poměrně běžně přes noc... Doufám, že se nerozpadne. Ale je pak úplně čisťoučkej :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jako ono to fakt neni moc hezky, spis az dost hnusny :)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    XMARGE: jojo, jednou jsem ho takhle vyvařila, že si ho připravim na ráno, ráno vstanu, a dojde mi - ajaj, já ten sporák nevypnula. někdo jinej ho naštěstí vypnul, takže jsme nevyhořeli, ale už bylo pozdě, má na sobě takovou prasklinu no a je prostě nepoužitelnej...

    hele a proč tak záleží na tom aby ten kalíšek nebyl zašlej? dyť to stejně nikdo nevidí:) já mám teda od začátku růžový a - když se mi ho teda nepovede připálit - vypadaj furt jak nový. ale stejně mi přijde, že je to fuk.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    NIKKITA: Nevadí, nebo alespoň mi to nepřišlo - kdysi jsem ho pro větší dezinfekci v octový vodě povařila. (ale mám vinný ocet, tak nevím, jestli klasickej nebude agresivnější)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Myslíte, že kalíšku nevadí vymáchání v octové lázni k odstranění jistého odéru, který zůstal i po uvaření?
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    ORISKOVANUTELA: :D tak aspon je kvalitne vycistenej :D
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BEBEBE: Já svůj tmavě modrej zapoměla v miltonu přes noc, a uplně zesvětlal:D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BEBEBE: micelárka?? good idea :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    To nejhorší sundat mýdlem na intimní hygienu a jemným kartáčkem na zuby. A zbytek trpělivě dočistit odl.tampónkem napuštěným micelárkou biodermou :D Kalíšek je čistší jak novej...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KAREN: a co je doporucovany, ja mam zelenej a stejne je hrozne hnedej, nejlip se mi osvedcilo to normalne tak jako oskrabavat nehtem, to jako docela funguje...a to ho sterilizuju v Miltonu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    uz to tu nesleduju, tak sorry, jestli bylo...
    reklama na menstruační kalíšek - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=qD3fqOeMgak
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    GIDDY: Já mám jeden, co mi je už malej a pořád mi ho bylo líto vyhodit:)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    NIKKITA: stačí vařit v dostatečném množství vody a NEZAPOMENOUT, že ho vaříš:o)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Holky jak se vám to stalo? Bojím se o to samé... stačí preventivně vařit ve větším množství vody?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam