• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNGymnázium na Zatlance
    EMEM
    EMEM --- ---
    zasel bych ale radsi se pujdu po dnesni noci prospat...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MAJKLSON: nic pro zaměstnané osoby
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    MAJKLSON: Tak do toho možná půjdu, ani ne tak kvůli panu Pavlovi, jako kvůli filmu.
    TINY_BUBBLE
    TINY_BUBBLE --- ---
    pls na nástěnku... maturovala 2007
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MAJKLSON: skoda ze sem v praci od rana do vecera...
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    cau, pokud mate nostalgickou naladu a mate chut si s Pavlem u kaficka potykat, tak ve stredu v kine Mat bude od 15:00 promitat Kladivo na čarodejnice. vstup smesnych 20 kc.
    EMEM
    EMEM --- ---
    nazdar! chci taky na nastenku! maturita 06!
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    MADLENKA: jj už dávám ;) pardon za zpozdění
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Kecám! Jem r.2002, teda,kdby mě někdo chtěl dát na tu nástěnku.
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Jo a chci na čestnou nástěnku, jsem zapoměla říct....

    ...na přezuvky se už nepanatuju - tuším, že jsem se prostě nepřezouvala - v naší skříňce bydleli brusle (celé čtyři roky), občas dvoulitrová krabice dźusu notně naředěná vodkou (ó krásné nerozumné mládí!), nepoužívaný tělocvik a stejně málo poznamenané učebnice :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    na to jeho vecne vystavani a kontrolovani prezutosti se neda zapomenout...
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Ahoj, já jsem maturantka r.2000. A s "panem Pavlem" jsem byla teď v divadle a musím říct, že jsem ho po dlouhé době ráda viděla. Opravdu mě potěšilo, že si na mě vzpoměl s premiérovým volňáskem. Nebuďte na něj zlí i když má bezesporu jisté mouchy/masařky :)
    SALIX
    SALIX --- ---
    JOCELLYN: No, na nás všichni nadávaj, že se vůbec neučíme a taky, že jsme prej nejlínější třída na škole. A taky neděláme úkoly. S tím jsme nedávno hrozně dožrali Kvasničkovou... Jinak průšvihy nějakýho horšího rázu zatím ne. Zatím.... :o)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    Tak ja Bechyneho nemela v oblibe. A jak uz rikal AAHHWISEGUY o tom vylevani zluce po skonceni filmovyho klubu, to bylo trapny.
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    PLOPEZ: zrovna sme v si v patek rikali, ze bechyneho filmoteka musi bejt opravdu hodne zajimava a asi by se tam naslo dost vzuacnejch filmu, ktery jen tak nekdo nesezene ..
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    SEDLLAK: chudák bechyně...

    já jsem ho měl jako třídního rád.
    filmový kluby tehdy nekopírovaly projekt 100.
    a ještě lepší byly 24 hodinový filmový maratony, který dělal ve videoučebně. to byla fakt lahůdka, třeba bylo téma Americký nezávislý film, škola se zamkla a přes noc nikdo nesměl ven, takže jsme chodili tajně konzumovat do nejvyššího patra...jé to byl. Bedchyně má totiž hustou videotéku..
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    SEDLLAK: TO JE FRAJER!
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    FLAIRE: to teda. sem se za 3.A. i docela styděla :o)
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    SALIX: Je to možný, ale to nevím.. :))) Vy ale určitě taky dělaté průšvihy, ne? ;)
    SALIX
    SALIX --- ---
    JOCELLYN: Mám dojem, že tam byl i jeden kluk z našich řad...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam