• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADYPráce v kavárně-servíky, barmani, baristi,...
    FREELA
    FREELA --- ---
    Volná místa: barman/barmanka
    Pracovistě: Praha, Ústí nad Labem
    http://www.wispersonal.cz/ContentPage.aspx?Idx=MjA0MzM2MzMy
    MINISTRA
    MINISTRA --- ---
    + barmanku do Casina na Praze 9
    MINISTRA
    MINISTRA --- ---
    Nabízím práci barmanky.Herna Háje a Palackého nám.12hod.směny 800-1100 za směnu.Jestli je zájem tak do pošty.
    THOMEKOID
    THOMEKOID --- ---
    Ahoj, sháním práci za barem v nějakém hudebním klubu (Rock café, Abaton, Roxy, Cross atd) na plný úvazek. Mám hotelovku, barmaňák, práci v 6 podnicích za sebou (3restaurace, 1 bar, 2 café bary,). Music addict. Kdyby jste prosím někdo něco měl, tak do pošty. Měl bych zájem i o narážkové akce, prozatím. Díky
    FEEDTHERAT
    FEEDTHERAT --- ---
    Shanim slecnu brigadne do Boulder baru V siti na zizkove. cca 30 - 60 h/mesicne. Praxe je prednosti. 60kč/h + dyska. Do posty....
    AKALIX
    AKALIX --- ---
    shanim praci za barem, nejlip nekde v klubu u muziky jako reggae, jungle, hip hop.
    praxi mam (posledni pul rok ve wakate)
    kdyztak do posty, dix
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ahoj,scháním práci jako servírka(kavárna,hospůdka) nejlépe na stálo,ale může být i brigádně

    sedmiletá praxe od pětihvězdičkového hotelu po hospodu....pokud někdo o něčem víte,prosím do pošty,je to akutní...
    NATAALKA
    NATAALKA --- ---
    já shánim práci najlépe v kavárně..
    taky jako brigádu,protože studuju..
    kdybyste o čemkoliv někdo věděl,tak budu vděčná..
    ...PRAHA...
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    shanim praci nekde za barem, popr. v hospode.. praxi mam (ted jsem delal v barburu na florenci) a chtelo by to nejak casove flexibilne, protoze jsem student.. kdyby nekdo o necem vedel, tak do posty prosim;)
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    shanim praci za barem, plnej uvazek, teda, jestly to tu upne neumrelo...)
    praxi mam...ovladam NJ, AJ.
    posta, nebo: 739 040 838
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    schanim praci za barem na castecnej uvazek, nevite o necem?
    MEADY
    MEADY --- ---
    http://www.reflex.cz/Clanek29544.html
    Mě teda ta ženská neuvěřitelně vytočila. Každej druhej, co si to přečte si uvědomí kterak zastrašeně (rozuměj slušně) se choval a bude si vyhánět ego,kterak je hostem a může si dovolit co chce (rozuměj bude se chovat jako imbecil). Ještě, že nepracuju v "restauraci". Přála bych Hance Michopulu aspoň den...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    kdyby ot tak pardon...:)

    shanime brigadnice na pozici "barback" do restaurace Palace Akropolis

    pracovni doba 18.00- 01.00

    cca 550kc

    alespon zakladni znalosti obsluhy..zkusenosti vitany:)

    nastup mozny ihned

    gsm: 603 26 26 32 - volat do 21.00..nejlepe pres den...

    www.palacakropolis.cz
    PISTULE
    PISTULE --- ---
    Nemate nekdo v kavarne nejaky pokladni system? Budeme otvirat kavarnu a potrebovala bych nejake tipy na dobry pokladni system, ktery bude mit i sklad. Diky
    SMRT
    SMRT --- ---
    MALA_BILA_PSICE: diq za tip
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    Ahoj pokud vím, tak hledaj pracovní sílu i v café ebel (těch provozoven je víc .. takže bůh ví, do který by to nakonec bylo ... ) ... je to za 55 na hodinu .... já dělala v kaprově a dýška jak kdy ... :-/ ... ale jestli jste někdo milovník kávy, tak tady si fakt užijete :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    SMRT: mam jeden zhavej typ;) kavarna Kavovarna v pasazi lucerna. Staci kdyz se tam dostavis a zeptas se, zda nehledaj lidi. ale nejsem si teda jista, jestli sem berou i nebrigadniky, ale hodne dobre tu plati a o nahodnych odmenach ani nemluve;) tak do toho
    LINY
    LINY --- ---
    Samozrejme jsem tim myslela brigadniky.:-)
    LINY
    LINY --- ---
    Shanim brigadu,od 18 do0.30 centrum,mala hospudka,jen piti a studene jidlo.50na hodinu.Do posty.DIK
    MEADY
    MEADY --- ---
    SMRT: Káva Káva Káva. Je v centru a jsou tam pohodový lidi. Ale začínáš s 50/hodinu, i když máš praxi. Ted je i potreba někdo na plnej uvazek(to by snad bylo za víc)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam