• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Ještě mám v přátelích jednu holku, které kdysi cosi udělal nějakej borec a každej její druhej status byl nenávistnej, někdy až vulgární, k tomuto týpkovi (kterýho v přátelích neměla, jen si potřebovala ulevit). Trvalo to tak snad rok, konečně už si kohosi našla a těch statusů ubylo.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    Newim co dělat čekat do neděle bude namáhavé a asi se toho nedožiju:-(

    přibližně před hodinou
    DHA
    DHA --- ---
    Ten sluníčkový, věřící komunista v mých přátelích se nás teď snaží varovat (několikrát denně) před očkováním proti prasečí chřipce:
    Musím říci, že vše co se děje pro nás špatného a nepochopitelného je záměr pár nejmocnějších lidí světa, kteří se snaží snížit stavy obyvatel ze 6ti miliard na 1 miliardu. Bohužel lidi takovéto informace nechávají klidnými a spíše nazývají člověka, který šíří takovéto zprávy za paranoidního.

    Trochu mě děsí, že takový člověk má v péči 4 malé děti. :-/
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    FROGY: ja ho mel taky bloklyho ,ale upozornil me kamos :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOSEF_MASOPUST: lol, ja se vam divim - diky sportu mam v pratelich par nactiletejch, ale zdatne tyhle typy blokuju ;)
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    LOJZEE: jj taky se mi to stalo :)


    M1C4A1: taky mam podobnej pripad

    Nedele:

    Je totálně v prdeli protože ten o kom si myslel že je mu na světě nejblíž tak zjistil žě to byl vlastně ten nejvzdálenejší člověk a slovo MILUJU TĚ bylo slovo které vlastně znamenalo opak!
    Včera v 21:17

    Ale co fuk něco jde pryč a něco lepšího přijdem teď jsem se dozvěděl pár věcí a jsem hned veselejší uuuuaaaauuuuuaaa
    Včera v 21:43

    Vašek Souček Je rád že má dost kamarádu který ho podržej a všem se omlouvám že jsem je poslední rok zanedbával to už se nestane!!!
    Včera v 21:58

    Pondeli:

    Ola ola svoboda volá super den dopo vyřizování odpo bazének a hlavně nikdo nekomanduje a nic...
    Dnes v 17:50

    Jééééé nudaaaaaaaaaaaa
    Dnes v 18:49

    Člověk si říká jak jse k němu může někdo takhle chovat po roce vztahu jaj...
    Dnes v 19:08

    A děkuji že jsem teda u všech jejích kamarádu debil potěší to opravdu!
    Dnes v 19:10

    Jediná věc je na vše co bylo se vykašlat a zapomenout vše krásné budu mit v srdci navždycky protože jsem moc miloval každou chvilku sní...
    Dnes v 19:16

    Se všem omlouvá že je jenčlověk a není bezchybnej...ale druhá lidská vlastnost je odpouštět já odpouštím všem všechno...
    Dnes v 19:30

    Nasleduje smrst asi 30 fotek s jeho ex / neex sestnactiletou pritelkyni :)

    Jsem totálně nadně užívaní není je to jen přetvářka ve skutečnosti jsem v zajzlu protože nemám to nejcenejší na světě co jsem měl svou Leničku...
    Před 9 hodinami

    Myslim jen na tebe a moc tě miluju jseš moje srdíčko lásko:-*
    Před 6 hodinami


    ted to bude tak 14 dni dobry a pak to pojede nanovo :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    A člověk se probudí a další várka:

    Pomůže mi někdo zapomenout? Já už z toho fakt blbnu =((
    ach jo...
    Dobrou noc...
    proč, když zavřu oči, mám před nimi tu samou a jistou osobu =((( už zas nemůžu spát =(
    Tak by mě zajímalo za jak dlouho půjdu zase zvracet =(( kurva to bude noc :(
    ach jo :( zimnice a zvraceni neni pro me :(( kua at uz je rano a je mi lip...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    JOSEF_MASOPUST: mazal jsem to komplet zhruba pred tydnem a smazal jsem vse - jak rikas cca ty dva mesice, ale napriklad vcera jsem to zapnul a objevilo se tam zas deset pul roku starejch postu, tak sem je zas smazal - to uz je podruhy, co se takhle objevily a budou se asi takhle objevovat, dokud je nesmazu vsechny.)
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    M1C4A1: takhle je to ale mnohem vic 3M0:

    MaAaM DePkU Z WaAaNoC A Ze sIlWeStRa =(
    FuCk iT!!!
    i nEeD YoU So mUx!!! I NeEd yOu sO MuX!!! i nEeD YoU So mUx!!!... oU YeAh yEa...
    ByLi ySmE HwEzDnYyY PaAaR... pRo cZySeM TaKoWeY IdIoT =((( pRoMiN, xYbIiIsH Mi...
    KdE YsOu tY CzAsY WoE, kDy sEm mEl dEpKy z tOhO ZhE NeMaAaM UuUkOlY, zHe nEmAaAm wEcI Do sHkOlY, zHe pIiIsHeMe pIiIsEmKu wOe, ZhE NeCo pOkAkAaAm.. =D. tO Co yE TeD StOyIiI UpE Za hOwIiInKoOo, To sI CzLoWeK MuUuZhE AkOrAaAt nAdAaAwAt cO YaK ZpAcKaL A PoHnOyIl.. =D. =O/ dEn oDe dNe mE To uZhIiIrAaA WiIiC A WiIiC... =XxX
    I'M So sAd... =( SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!! :((((((((
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Můj depresivní oblíbenec:

    Mám depku z Vánoc a ze Silvestra =(
    fuck it!
    i need you so much! i need you so much! i need you so much!... ou yeah yea...
    Byli jsme hvězdný pár... pro čjsem takovej idiot =((( promiň, chybíš mi...
    kde jsou ty časy, kdy sem měl depky z toho že nemám úkoly, že nemám věci do školy, že píšeme písemku, že něco poseru... to co je teď stojí úplně za hovno, to si člověk může akorát nadávat co jak zpackal a pohnojil... =o/ den ode dne mě to užírá víc a víc... =X
    i'm so sad...
    HOCH
    HOCH --- ---
    TARMAQ: no, je tam zalozka tyhle veci posilat jenom lidem, co to aktivne hrajou, takze ostatni lidi to ode me nedostavaji a kvizi jdou taky mimo me, takze v ignore asi s velkou pravdepodobnosti nebudu :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HOCH: a uvedomuji si lide jako ty, ze tato jejich zaliba muze vest k pridani do ignore listu jejich pratel? ;] ja uz takhle musel dat nekolik lidi kteri me furt otravovali s mafia wars, über cool kvizama atp.
    HOCH
    HOCH --- ---
    LEON_CHAMEAU: to zas ne, neprehanej :) Jenom me to bavi :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    HOCH: Si skratka hustor! ;)
    HOCH
    HOCH --- ---
    TARMAQ: ani nevim, ale bavi me to :) Kazdej si tam sere ruzny domecky, plutky, kravicky, stromecky a hezky mu to pak vypada :) Ja tam mam jenom pole, kam se nevejde pole, je strom a rejzuju jenom xp a coins, takze farmarim a hovim si na prvnich mistech v zebricku farmville pratel :) Pritom mi staci deset minut denne, kdezto ti ostatni tam travi hodiny :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HOCH: k cemu je ta farma vlastne dobra? nejak jsem nepochytil pointu techle farem, mafia wars, vampire blabla atp.
    HOCH
    HOCH --- ---
    SIAN: taky presne nevim, netestoval jsem tohle nastaveni, proto odznacuju sebe sama, kdykoliv a kdekoliv se objevim.
    KRYZSTOFF: tak vetsina z tech, co mam v pratelich, vi jak vypadam, s kym se bavim a co delam a pratele techto pratel uz to vedet nemusi :) Dal ho pouzivam na prezentaci + farmu :D
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    MUI: uz se stalo, nastesti to uchovava cca dva posledni mesice :)
    KRYZSTOFF
    KRYZSTOFF --- ---
    HOCH: "nikdo nemusi vedet, jak vypadam, s kym se bavim a co delam" proc jses teda na facebooku? .)
    HOCH
    HOCH --- ---
    SIAN: tak to nevim, me kdyz nekdo oznaci, tak to hned rusim, protoze nikdo nemusi vedet, jak vypadam, s kym se bavim a co delam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam