• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    TOM
    TOM --- ---
    vidím to stejně jako on .)))
    bílá a modrá mě s**e asi nejvíc .)
    zlatý nyx s barvama
    184 185 146
    169 174 139
    135 147 123
    nastavil jsem si tak i v maximální míře XP jak doma tak i v práci .)
    TOM
    TOM --- ---
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MICHIGAN: a nekteri zas zverejnuji svuj kazdodenni jidelnicek, to taky neni normalni :)))
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...hold mozna by stalo za to napsat nejakou antropologii socialnich siti :D
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    DHA: nenarazila, ja tu tam mam minimalne dve takovy holky, clovek si az rika, ze snad nemuzou delat nic jinyho, nez brecet o_o blbe se citi obcas kazdej, ale pokud je to permanentni, tak to imho neni normalni
    DHA
    DHA --- ---
    hrozná citová vyprahlost zřejmě vládne světem, jinak si neumím vysvětlit, proč si skupina cizích lidí (pardon virtuálních přátel) večer co večer, přeje všemi možnými zdrobnělinami krásnou dobrou noc a ujišťují se donekonečna, jak se mají rádi. Ale možná jsem prostě narazila na exoty.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    M1C4A1: To je zajmava teorie. Takze nejenom, ze Internet odcizuje, ale on jeste odhaluje skutecny luzry a upozornuje na ne.
    Proste zlo:)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    DHA: Nemají, ne každý má takový veselý život. :-) Jen se o nich nikdy nevědělo, to až teď s příchodem Internetu a hlavně sociálních sítí. :)
    DHA
    DHA --- ---
    Mě otravuje takové to dožadování se pozornosti ve statusech jako: nikdo mě nemá rád, nikdo mi nic nepíše, nemám kam s kým jít a pod. Mám v přítelích dospělé lidi většinou kolem 40 let, tohle je čiré zoufalsví, kolikrát si říkám, jestli ti lidé nemají skutečné přátele....
    SORRYLOOKING
    SORRYLOOKING --- ---
    ahoj, dotaz: když reaktivujete profil, obnoví se i stránky, které jste vytvořili?
    díky
    HOCH
    HOCH --- ---
    JOSEF_MASOPUST: no, tak cekal jsem hodne ale tolik rozhodne ne :DDD
    BOO: hold kluk ma hodnou a starostlivou sestru :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Nechce někdo někam na chvilku zajít? =o/ mě doma chytá depresivní nálada... nejsu schopnej ani na chvíli pracovat...
    Tak nic no, koukám že na mě všichni serou... jdu afk...
    Já už takhle dál nemůžu ='( bez Tebe to stojí za hovno ten život... =((
    Přemýšlel jsem jestli napsat,... napsal jsem, radši už nic nepsat, stejně to nic nezmění, jsem jakej jsem a ostatní taktéž... málokdo se mení.. a když, tak dle mého ke špatnému =((((
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    JOSEF_MASOPUST: no ty vole :) ...

    Lenička má pěkný oči :).
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    JOSEF_MASOPUST: sí krávo , LOL
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    FROGY: jj , pak se objevila zmena vztahu na Zenaty, pak ze je rozvedene a nezadenej. Pred cca osmym rozchodem mel svuj nick na FB Vasek Prijmeni Lenicky Manzilek :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    JOSEF_MASOPUST: hodne dobry!!!! to jsou ty rozejity? ;)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Ještě mám v přátelích jednu holku, které kdysi cosi udělal nějakej borec a každej její druhej status byl nenávistnej, někdy až vulgární, k tomuto týpkovi (kterýho v přátelích neměla, jen si potřebovala ulevit). Trvalo to tak snad rok, konečně už si kohosi našla a těch statusů ubylo.
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    Newim co dělat čekat do neděle bude namáhavé a asi se toho nedožiju:-(

    přibližně před hodinou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam