• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    DHA
    DHA --- ---
    Podle mě je to obyčejný řetězový hoax, už se milionkrát řešilo, že nejde zjistit, kdo si prohlíží tvůj profil. Akorát mě překvapuje, že je tam přes 200 000 lidí :-/
    A HOCH: žádné rady tam nenajdeš, nejde tam ani psát na zeď, je tam jenom čistě návod: klikni na poslat všem přátelům.....
    HOCH
    HOCH --- ---
    GEGI: nevim no, taky mi to chodi ale kazdopadne tim, ze tam tvrdej, ze kdyz se stanes fanouskem, ze tim neco ziskas a ze budes mit vetsi soukromi je podle myho kec, protoze kdyz se neceho stanes fanouskem, rozhodne tim neziskas zadny premiovy funkce fcbk jen tak, takze bych tomu moc neveril. Treba tam najdes dobry rady ale to bude tak asi vsechno...
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, myslíte, že může fungovat Zjisti, kdo si prohlíží tvůj profil. STALKER CATCHER?? netoužím po tom se toho účastnit, ale zajímá mě, zda je to možné..
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    SUPEREGO: to byl urcite za nejakej mailovej hoax, vyjadreni facebooku:

    Máte obavy z vyhledávačů? Vaše informace jsou v bezpečí.
    Nedávno se objevily nepravdivé fámy o tom, že Facebook indexuje veškeré vaše údaje na serveru Google. Není to pravda. V roce 2007 Facebook vytvořil formát pro výsledky veřejného vyhledávání, který lidem umožňuje vyhledat vás podle jména a zobrazit odkaz na váš profil na Facebooku. Zobrazí se jim pouze základní informace.
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Nevíte jak si poradit s tím, když se ostatním lidem nezobrazují moje skupiny? prošla jsem v nastavení soukromí všechny volby, jenže tam není nikde explicitně uvedené, pod co skupiny spadají. a jako aplikaci ji mám povolenou zobrazovat všem a furt nic. :/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    PJGEPR: to zajimave filtruje co pusti do prehledu novinek a co ne ...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    M1C4A1: asi též vyzkouším :)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Čím dál tím víc začínám oceňovat lite verzi Facebooku, protože tam je v podstatě to, co mě od lidí zajímá. Do jaké skupiny se kdy kdo přihlásil, to mě fakt nebere.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    přišlo mi včera...

    If you don't know, as of today, Facebook will automatically index all your info on Google, which allows everyone to view it. To change this option, go to Settings --> Privacy Settings --> Search --> then UN-CLICK the box that says 'Allow indexing'. Facebook kept this one quiet. Copy and paste onto your status for all your friends ASAP
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ANDR3_I: Majú to rozbité. Tiež sa mi stáva, že sa tam nemôžem dostať celý deň ;-)
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    takovej dost lama dotaz ale mě to nedá - nevíte náhodou čím to že se už asi šest hodin nemůžu dostat na FB? Byla jsem normálně zalogovaná a pak to celý spadlo... kdyby se mi to stalo poprvý tak neřeknu ale už párkrát jsem se tam nemohla dostat celý dny. Nebo je to normální? díky (a neukamenujte mě pls :D)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    S7ANLEY: myslela jsem si, díky :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MARIPOSA: To je jedna z 3 častí, ktoré sa nedajú ovplyvniť.
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Neví někdo, jak pod novým nastavením docílit toho, aby se lidem, které nemám v přátelích, nezobrazoval seznam "Pages", kterých jsem členem?
    LEECOOPER
    LEECOOPER --- ---
    zkouším pár nicků na odblokování Facebooku u nás v práci, nemá někdo nějaý typ? Zaměstnavatel se nasral:-)
    NYX
    NYX --- ---
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...me osobne prijde, ze nastaveni bezpecnosti a soukromi na fcbk je cas od casu pekna fuska. Kdyz si clovek mysli, ze to mam vychytany, tak to zmenej :( Navic to jsou nastaveni, ktery musel vymejslet nejakej dub, protoze je to naprosto logicky chaoticky :(
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    MUI: Posts by me > Customize > Hide this from by mohlo fungovať.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ja bych byla radsi, kdyby tam slo fakt nastavit, at me ostatni nemuzou tagovat, protoze je to kolikrat dost otravny....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam