• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    HOCH
    HOCH --- ---
    MUI: bohuzel ne, taky to tu mame zakazany :( Podle myho vsechno co je *facebook.com, tak tu nezobrazim ani kdybych se buhvi co :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...ohledne tohodle tematu my v praci pouzivame hidemyass.com ale na facebook je to kratky a hazi to chyby a nezobrazi se mi to tak, jak ma :( Takze v praci jedem bez facebooku :)
    ...pokud mate nekdo nejakou spolehlivou stranku, ktera to vysekne bez chyb, sem s ni :)
    TOM
    TOM --- ---
    M1C4A1: jasně - JE tam to nebezpečí
    a konkrétně FB se dá přepnou do angličtiny (většina anonymizérů je usa)
    ale při tom množství lidí kteří je určitě používají... já se nebojím a v práci používám ;)
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    TOM: Na druhou stranu - proč myslíš, že lidi dělají tak ochotně webový anonymizéry? Protože přes ně každej tupě posílá svoje přihlašovací údaje. :-]
    TOM
    TOM --- ---
    příklad: http://www.rocketsurf.net/
    můžeš zkusit i doma. zadej jakoukoli stránku a sleduj adresový řádek
    TOM
    TOM --- ---
    HOCH: překvapuje mě jak málo jsou rozšířené anonymizéry
    naštěstí
    jinak by je admini začali vyhledávat a blokovat taky .)
    HOCH
    HOCH --- ---
    MICHIGAN: souhlas, si mela videt, kdyz nam to odpojili v praci, mnoho lidi vcetne me si rvalo vlasy a chodili jak na drogovym abstaku :)
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    HOCH: no, ale zkus vzit lidem jejich drogu ;) spousta lidi uz dneska poklada facebook za samozrejmost a kdovi, jestli by se bez nej obesli - navic tam ma i zivnost spousta firem, to nejde jen tak zrusit :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ANNIE: HOCH: FROGY: Díky moc:)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...muj osobni nazor je takovy, ze vyvojari oddaluji velky tresk, ktery bomba jmenem facebook je. Myslim si, ze hodne veci je udelano zpusobem jen tak tak a ze to drzi na dobry slovo a ze jednoho dne se to vsechno poradne zhrouti... Zatim to ale vypada, ze to stihaj udrzet ale tyhle vypadky jsou docela casty a docela se i obnenuji, takze problem neni v jedny veci ale asi ve vicero z nich :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    mne se zase u nekterych useru nezobrazuje zed obcas :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    BOO: vcera vecer to dost blblo. taky se mi stavalo tohle - minimalne jeden uzivatel nebyl videt. vedel jsem kdo, takze jsem kontroloval jeho profil, na ten jsem se dostal, ale z me strany jmeno v updatech chybelo. a podle komentaru pro tohoto uzivatele nejen u me.
    a k tomu jeste nejake dalsi klasicke lagy a bugy - nenacitajici se aplikace atd.
    FROGY
    FROGY --- ---
    ANNIE: souhlasim, skupiny jsou uplne mimo
    HOCH
    HOCH --- ---
    BOO: asi mas nejakyho skrytyho pritele o kterym nevis :D Nezeni/vdava se ti ted nekdo z okoli? :)
    REFALLENONE: souhlas s ANNIE: Jen doplnim, ze skupina ti poslouzi spis ke sprave tvych pratel.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BOO: Občas sa stane, pár refreshov a zobrazí ti to ;-)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    REFALLENONE: urcite stranka. jeji fanousci okamzite vidi "statusy" a videa, ktera ona stranka vlozi. Do jiste miry se muze chovat jako uzivatel. Z hledista propagace mi pripada vyhodnejsi :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    BOO: Aj ja mam nieco take. mozno uz prehadzuju ten novy vzhlad a blbne im to..
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Mohl bych hezky poprosit, popsal by mi někdo rozdíl mezi skupinou (co má členy) a stránkou (s fanoušky). Nejvíce mě zajímá, která jde nejlíp využít pro projekt, který potřebuje dobrou komunikaci a možnost dobře vkládat a šířit multimédia (fotoalba, videa, aplikace, hry). Události nehrajou takovou roli, spíš, aby to byla přehledná vizitka a prezentace multimediální tvorby (nejde o nic komerčního). Díky moc, dobrou radu rád zaleju nějakým drinkem;)
    FROGY
    FROGY --- ---
    DHA: dobre to cele udelal, at se lidi zacnou zamyslet nad svym chovanim na netu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam