• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Jinak už se mi konečně překlopil Facebook na ten nový design, vypadá to celkem slušně.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    KLA: Jsem ajťák a o šuškandách ohledně Facebooku čtu na IT serverech celkem často, ale o placení Facebooku jsem nikde neslyšel. Navíc je to blbost, protože tím by z Facebooku odešla drtivá většina uživatelů.
    300 miliónů lidí je dost, aby si FB v pohodě vyžil jen z reklamy, která tam má větší úspěšnost než bannery jinde na webu.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nech zije slovensky preklad :D

    MATHEW
    MATHEW --- ---
    zomg to je snad jasný že je to píčovina
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KLA: Mas strach? :)
    KLA
    KLA --- ---
    ach, další "užitečný" ničím nepodložený názor...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KLA: Tak ze je to picovina imho
    KLA
    KLA --- ---
    Jak je to s tím zpoplatněním facebooku? Všude jsem našla akorát plky plky a názory názory... neměl by někdo odkaz na nějaký solidnější článek?
    ď
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Doppelgänger week! .. during this week change your profile picture tosomeone famous (actor, musician, athlete) you have been told you looklike for the week...post this to your profile..............who though?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Sikovna stranka ako argument pre nedomyslave kontakty:
    http://www.facebook.com/PodvodyNaFB?v=wall&ref=ts
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    TARMAQ: Jop, to je ono.
    MIGHTYLEMON
    MIGHTYLEMON --- ---
    KLA: ja jsem se dotazal typa, o kterym to hlasilo, ze komentoval mojifotku, a on mel to samy o me. Jednoznacne smecko.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    neni to ta aplikace "Photas" co ma stejnou ikonku jako "Photos"? ;]
    KLA
    KLA --- ---
    LEON_CHAMEAU: jo to zní logicky, já jen chtěla vědět jestli to někdo skutečně komentoval, nebo ne... Zdálo semi to divný protože to píše jména lidí se kterýma semoc nestýkám, tak nevím proč by mi někde něco komentovali
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    KLA: Ide o nejaku aplikaciu, ktora rozosiela tieto spamy, som si neautorizovala, tak neviem presne, o co ide, ked som ju dala blokovat, tak mi tiez hadze, ze to nenaslo stranku.
    HOCH
    HOCH --- ---
    KLA: vitej v realite, to je facebook ve sve kristalove ciste podobe :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    KLA: proste se jim to jebe ;)
    KLA
    KLA --- ---
    V poslední době semi stává že ve výpisu novinek mám "... commented on a photo of you." (mám fb v češtině) kliknu na odkaz na fotku, hodí mi to Požadovaná stránka nebyla nalezena.
    Co to je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam