• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    S7ANLEY: Diky! Uzasne.
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    co se týče odbírání z přátel - tak druhá strana o tom samozřejmě nijak notifikovaná není. prostě má o člověka v seznamu míň. ale jsou aplikace, které to dokážou zjistit - třeba tahle - http://www.facebook.com/apps/application.php?id=137842731460&ref=ts - vždycky si natáhne seznam přítel a porovná ho s tím co má uložené od posledně... občas ta aplikace zlobí a je pomalejší, ale jinak funguje
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    _ALBETH_: IMHO se nedozvi ze byl odstranen z pratel, pokud by to ale zkoumal, urcite na to prijde ;] Pokud uz s nekym nejsi pritel, tak te zrejme odstranil (pokud jsi to nedopatrenim neudelala ty)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    _ALBETH_: byl snad nekdo v tvych pratelich jeste pred tim, nez odsouhlasil pratelstvi?
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Dělá též někomu problém zobrazování komentářů k fotografii? Tedy u fotky se mi zobrazí normálně, ale žádné upozornění, přitom v nastavení účtu to mám zaškrtlé. Nedávno jsem se snažila aby mi facebook nespamoval celý email, tak jsem si to celé ododškrtla a od té doby to začalo, i po navrácení do původního režimu zlobit. Zobrazuje se mi že komentuje fotoalbum, ale ne přímo fotku. Docela mi to chybí.
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    XMARGE: díky!
    SITH
    SITH --- ---
    S7ANLEY: dik
    SITH
    SITH --- ---
    jde nějak blokovat informace o tom, jak se furt někdo pridává k nějakým skupinám? mám lidi které nechce ignorovat, ale kazdy den se pridavaji k padesati skupinam a me to enbavi cist :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    _LUCI: IMHO LOL RTFM :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Na Facebooku už lze sdílet i peníze. Zaplatíte přátelům třeba kino | DigiWeb.iHNed.cz -
    http://digiweb.ihned.cz/c1-40874280-na-facebooku-uz-lze-sdilet-i-penize-zaplatite-pratelum-treba-kino
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    CIHLOMORKA, DIM_: Jdetě do svýho profilu, vlevo v nabídce najdete seznam přátel -> kliknete na tužku a odškrtnete volbu "Zobrazit seznam přátel pro všechny"
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CIHLOMORKA: Ja to taky nejak nemuzu najit. To sou fakt deti, jestli tu moznost zrusili. Nejak to jit musi, nedavno sem cekoval staryho kamose, co nemam ve friendech a videl sem jen spolecny pratele.

    Nebo to zrusili a zustalo mu stary nastaveni?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    tak konecne je to venku - moje prvni seriozni aplikace: sdileni souboru na facebooku
    http://apps.facebook.com/onlinecomp/
    FANAE
    FANAE --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Vi nekdo jak zaridit abych mohl psat do skupiny, jiz jsem fanousek i spoluadmin za sebe a posilat fotky aby se chovaly jako odemne fanouskovsky?

    Od preklopeni do funkce spoluadmina, cokoliv pridam, poslu nebo okomentuju, se podepise jako ona skupina a ne ja.

    Cili, je nejaka jina moznost nez se smazat z adminovani, aby to fungovalo "osobne" ?


    COMMANDER: ne, ale bude moct zadat znovu. Ceka se jen do doby nez potvrdis nebo zamitnes. Takze kdyz ti navrhne pratelstvi, vidi tam, ze se ceka, ty ho odmitnes a uz tam misto cekani bude mit ikonku "pozadat o pridani do pratel"... cili inteligentni jedinec zjisti, ze ho odmitas.
    IKA
    IKA --- ---
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam