• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    SITH
    SITH --- ---
    RAMO: nemas rikat bejvaly svy heslo
    RAMO
    RAMO --- ---
    cau mam mensi problem-kvuli bejvaly jsem si zmenil heslo na facebook a to novy zapomnel.docela nutne bych se tam potreboval dostat,protoze tam mam neco rozresenyho s clovekem na kteryho nemam jinej kontakt, bohuzel mi vsak ani na treti pokus neprisel mail s opravnym kodem,ta funkce recovery hesla mi proste nejde.nevite nekdo co s tim?kam treba napsat mail?diky!
    DIM_
    DIM_ --- ---
    _AT: To geniove z FB zrusili. Nejde to nijak omezit, jen si to ze zdi odmazavat.
    _AT
    _AT --- ---
    Ahoj, můžu nějak omezit hlášky "Nedávné aktivity".. jako třeba zakázat zobrazení konkrétnímu uživateli?
    FROGY
    FROGY --- ---
    SAMGARR: imho lepsi pouzit nativni tab "Notes" - a tam v nastaveni das, aby se zobrazoval na zed stranky. Vsechny ty dalsi rss aplikace mi prijdou spis spatny
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    M1C4A1: Jj to vim, ale ja potrebuju dostat to RSS na zed, jako update statusu.
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    SAMGARR: To umí přímo Facebook: jdi do svého profilu, tam máš pod tím okýnkem, kam se píšou statusy, klikatelnej text Settings. A tam najdeš Blog/RSS.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, potreboval bych radu. Hledam na FB aplikaci, ktera by dokazala postovat obsah RSS kanalu na zed fan page. Zatim jsem vyzkousel Social RSS a RSS Graffity a oboje se chova podivne, neco na zed postne, neco ne.....Diky za kazdej napad;)
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    YouTube - My Mom s on Facebook CZ titulky Moje máma je na facebooku
    http://www.youtube.com/watch?v=bYCDzZKupvI
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    OFFINKAA: tak nakonec jsem na to přišla sama :-), všechno se odvíjí od typu prohlížeče. U Chromu sledovat nelze, u jiných lze.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    zdar dotaz:
    zajímalo by jestli jde vysledovat, který fanoušek se přihlásil jako poslední do skupiny a jestli se tím dát motivovat případné zájemce? Dále by mě zajímalo jestli funguje systém, který by vysledoval kolik kdo pozval přátel do skupiny? Díky
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ahoj nestava se vam taky nekomu z vas ze si nahrajete album s fotkama a některy z nich se vam nezobrazuji i kdyz ostatni je vidi?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    TK_: no ale nefunguje. resp. když něco dávam na svojí zed tak funguje. Ale když @jmeno dam treba do popisku fotky tak nefunguje. Ale nejak to jde, viz ten odkaz co sem posílal.
    TK_
    TK_ --- ---
    FEDAJKIN: zeby to fungovalo, jak to pise ta napoveda: To tag someone, type @ and then the friend's name
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    http://www.techdirt.com/articles/20100324/1806018708.shtml - špatná zpráva pro milovníky Purity skriptu, který pročišťuje váš news feed od kravin: Facebook proti němu začal bojovat.
    ETINA
    ETINA --- ---
    FEDAJKIN: :( ...chjo...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ETINA: v tom případě to nejde a budeš musti u každýho eventu kliknout na not attending. Nedával bych "remove from my events" protože by ti ta pozvánka mohla přijít znova, když se bude znova rozesílat.
    ETINA
    ETINA --- ---
    FEDAJKIN: jj presne od cloveka co sem ho dva dny zpet zabanovala :/
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ETINA: a choděj ti do toho člověka, kterýho máš zabanovanýho?
    ETINA
    ETINA --- ---
    FEDAJKIN: prosimte jak jsi mi odpovidal ze kdyz dam cloveka co za skupinu posila pozvanky do ignore listu tak bz pozvanky mely prestat chodit...udelala sem a stale chodi...mas nejaky jiny napad ? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam