• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    _LUCI: První si mě přidala ona, protože jsem ze stejné dědiny. Mně to nijak nevadí, si je klidně přidám, hodím jim omezený přístup na můj profil a největší spamery skryju. A já mám přístup k jejím fotkám, nad kterými se dá onanovat. :-D Respektive jen tak pro zajímavost vím, co se okolo těch lidí děje. :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    M1C4A1: no, nechápu proč máš takové lidi v přátelích..
    PUREHC
    PUREHC --- ---
    no jo po ranu to tak vtipny nebylo.. ted i koukam ze michal ma peknou profilovku :D
    SITH
    SITH --- ---
    M1C4A1: lol. Tyhle páry mám nejradši
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    He? Klarka sa rozisla s Michalom a obom im to rve srdiecka. Mne to pride humorne :)
    PUREHC
    PUREHC --- ---
    DONALD: taky to moc nechapu asi mne uz z toho fbooku smichanym s nyxem uz degeneruje mozek, a mozna i to bylo to sdeleni!
    DONALD
    DONALD --- ---
    M1C4A1: Michal S Dloežal jeji prvni evidentne nebyl... jinac nechapu co vic nam to melo jako sdelit...
    M1C4A1
    M1C4A1 --- ---
    Nevím proč, ale působí mi to škodolibou radost. :-))
    HURDA
    HURDA --- ---
    VASUCEK: to bude skype plugin...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    WASQ: Ani ja som nič nemenil a nezobrazuje mi komenty, už to ani neriešim ;)
    WASQ
    WASQ --- ---
    Zdravim. Možná lama dotaz, ale stejně. Poslední dobou se mi v 50% nezobrazují (nebo se solidním spožděním) notifikace když někdo reaguje na můj post, nebo třeba komentuje fotku atd. Nemám pocit že bych se někde šťoural v nastavení. Nevíte, co s tim?
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Jak je možné, že se mi u kontaktů na facebooku (i v gmailu) zobrazuje vedle jmen ikonka ukazaující online stav lidí, které mám na Skypu? Uniklo mi něco?
    PUREHC
    PUREHC --- ---
    Dvanáctiletý hoch utratil 26 tisíc na své virtuální farmě – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/197230-dvanactilety-hoch-utratil-26-tisic-na-sve-virtualni-farme.html
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Dotaz - asi tu není skupina, která by se zabývala Facebookem profesionálně? Tedy lidi, kteří se starají o promo kampaně, inzerci, PPC atd.?
    Kdyby ano, bylo by to fajn :) Není-li, třeba moje "tipy" někdo ocení i tady...
    Zajímavý článek o inzerování na klíčové slovo Facebook v Googlu: http://blog.ataxo.sk/article:podivny-pripad-klucoveho-slova-facebook
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    poraďte pls nějakou dobrou hru/hry pro dva na fcbuku
    DONALD
    DONALD --- ---
    BOO: taky je vidim, mozna musis mit vyplneno nekde czech republic abys to videla (sit? bydliste? nevim presne, ale hadal bych neco takoveho)
    TK_
    TK_ --- ---
    BOO: jo, ma je tam
    DHA
    DHA --- ---
    Netušíte prosím někdo, jak se stát adminem ve skupině, kde žádný není? Kamarádovi zrušili účet, tudíž zmizel i jako (jediný) admim skupiny. Dřív tam bylo "staň se adminem", když admin z nějakého důvodu odešel, ale teď, asi po poslední změně, tam ten odkaz není, pouze: V této skupině nejsou žádní administrátoři. :-(
    _AT
    _AT --- ---
    DIM_: aha, diky..
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    COMMANDER: navigace šipkama nebo tazenim praveho horniho rohu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam