• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    rozbalit záhlaví
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HURDA: jak FB pozna ze "vlastni externi JS" neni "zadna externi knihovna"? ;]
    HURDA
    HURDA --- ---
    NAILER: tam nemůžeš používat normální JS, jen FBJS, ten má pro ajax obalovou třídu ajax
    http://wiki.developers.facebook.com/index.php/FBJS/Examples/Ajax

    jinak jsi mluvil o html a tagách, ne o JS, ten je tam omezenej o dost víc (v podstatě žádá externí knihovna ti tam nepojede), ale přilinkovat vlastní externí JS by jít mělo.
    NAILER
    NAILER --- ---
    HURDA: tak treba nepovoli vic jak dve prilinkovany csska, javascripty pocitam zadny. chteli jsme tam dat kus stranky, kde je fura ajaxu a js, takze nakonec to jsou vsechno linky ven na web.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    TARMAQ: je to mozne , zmatlo me ze jsem nahodne vybral dve a u obou to same. ted jsem zkusil dalsi a je to ok.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    naprosto neskutečně mě vytáčí likebox dneska, nemůžu dostat html kód, který by mi udělal (a tomluvím o tom, že se mi automaticky nenastavuje ID page), když pak vložím na web, objeví se mi error page...
    asi to tady dneska rozbiju :-)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    asi tupý Dotaz do pléna, dostanu html recommendations code a like button nebo activity feed do FBML na facebook pages?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    OLA44: nemuze to souviset s nastavenim videa? U nekterych videi mi to taky dela, nevim cim to je.. asi nejake nastaveni soukromi nebo tak neco
    OLA44
    OLA44 --- ---
    OFFINKAA: zkousela jsem ruzne videa. pockam den dva jestli se to spravi ;)
    HURDA
    HURDA --- ---
    NAILER: No tab je poměrně restriktivní, ale jenom na "aktivní" věci - můžeš mi prosím říct, co se tam snažíš dát?

    abych to tam nezkoušel někdy dávat já?
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    OLA44: může být chyba na straně videa...občas to blbne Lauro Palmerová :-)
    OLA44
    OLA44 --- ---
    zdar, zkousel jsem pridat do jedne sve groupy na fb link na youtube a nevraci mi to jmeno videa ani thumbnail. Jen nejaky obecny nadpis youtube a zcestne linky. Jeste vcera to fungovalo normalne. Nevite o tom neco ? ;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    HURDA: jj, diky, tohle jsem cetl, akorat ono to parsuje to html snad jeste trochu vic, tak jsem chtel zjistit co a jak bez nutnosti experimentovani :)
    FROGY
    FROGY --- ---
    FROGY: tak uz se to rozebehlo samo asi po tydnu
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    dneska jsem objevila Ameriku, myslela jsem si, že bez založení profilu nejsou založit pages ...a není tomu tak. jakou to má výhodu nebo nevýhodu zatím nevím.
    FROGY
    FROGY --- ---
    ahoj, mam prosim nekdo na nejakou page naimportovany pres Notes nejaky rss kanal? nejak mi to prestalo bez zjevneho duvodu slapat...
    HURDA
    HURDA --- ---
    NAILER: Myslíš jako apliakční kartu? Application Tab?

    v podstatě všechno, bacha je to FBML canvas, takže ne html a body ale rovnou jeho obsah. Nemsěj tam ebjt aktivní prvky <object> nebo <script /> co se spustí hend po načtení stránky

    http://wiki.developers.facebook.com/index.php/Tabbed_Profile
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Tohle by mel slyset kazdy uzivatel FB :-D Kapitán Demo - Mám přítele
    http://www.youtube.com/watch?v=gy-AQTPC5uc
    NAILER
    NAILER --- ---
    je nekde specifikace, co je mozny pouzivat za html a dalsi tagy v zalozce fanpage / profilu (prevzaty z jiny aplikace)? nemuzu to nejak najit, jenom to na me vyhazuje errory ze to a to je zakazany ...
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    RICKOUS: nejde
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Mám malej dotaz týkající se fb. Tušíte někdo jak změnit název FANpage ?
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Tak jsem implementoval LIKE tlačítko a rovnou napsal článek
    http://codeasi.blogspot.com/2010/04/facebook-open-graph-vs-google-friend.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam